تعبیر خواب دیدن برف در تابستان پاییز زمستان بهار

  • شروع کننده موضوع آیلا
  • تاریخ شروع

آیلا

Guest
کامل ترین تعبیر و معنی خواب برف از زبان معبران معروف در سایت مادران

تعبیر خواب برف بر اساس نظر معبر
به روایت امام صادق (ع) ?
✍️ امام صادق می‌فرماید: خواب برف از شش جنبه قابل تعبیر است.
✍️ تعبیر اول آن به رزق، روزی و برکت مربوط می‌شود. به طور کلی خبر از مساعد شدن اوضاع معیشتی و مالی دارد.
✍️ دومین تعبیر از خواب برف مرتبط با زندگی است. با این حساب خواب برف بسته به جزئیات آن، بیانگر امور مربوط به زندگی‌تان خواهد بود.
✍️ در تعبیر سوم، برف نمادی از مال و اموال فراوان و ارزانی قیمت دانسته شده است.
✍️ چهارمین جنبه از خواب برف این است که به قدرت و بزرگی تعبیر می‌شود.
✍️ وجه پنجم از دیدن برف در خواب بیماری و ناخوش‌احوالی است.
✍️ امام صادق (ع) در تعبیر ششم، از خواب برف به عنوان نمادی از غم و اندوه یادکرده‌اند.
✍️ ایشان در مورد بارش برف تابستانه و جمع‌آوری آن‌ها توسط فرد رویا بین نیز تفسیری بیان کرده‌اند. تعبیرش این است که مال و ثروت زیادی از راه حلال نصیبتان می‌شود.
✍️ اگر جمع‌آوری برف در فصل زمستان باشد یعنی زندگی‌تان به خوبی و خوشی می‌گذرد. سود و منفعت زیادی کسب می‌کنید.
✍️ ممکن است بارش برف را همراه با رعدوبرق زدن ببینید. از آن سو هوا نیز تیره و تاریک شده است. چنین خوابی نمادی از به قدرت رسیدن فردی ظالم و زورگو است.
Û±Û·-Û³Û±-Û³Û°-images.jpg

به روایت یوسف نبی ?
✍️ دیدن برف در خواب نشانه درد، رنج، آشوب و فتنه است.

به روایت محمد ابن سیرین ?
✍️ نمایان شدن برف در خواب و رویا به منزله غم، اندوه، عذاب و درد است.

✍️ مگر اینکه مقدار کمی برف را در خواب دیده باشید. در این صورت خبری از این تعابیر منفی نخواهد بود.

✍️ در تعبیر این خواب باید بگوییم از درد و غمی رنج می‌برید که دلیل و منشأ آن را نمی‌دانید؛ اما به هر حال در روزهای پیش رو این غم و غصه شما را درگیر خواهد کرد.

✍️ اگر در فصل زمستان خواب ببینید که برف می‌بارد و یا در عالم خواب به منطقه‌ای برف خیز بروید در حالی که آن مکان را نمی‌شناسید؛ یعنی نمی‌دانید به کجا رفته‌اید. در این صورت افراد ساکن در آن مکان دچار غم، غصه و ماتم می‌شوند.


بر اساس نظر جابر مغربی ?
✍️ خواب برف به معنای لشکری شکست‌خورده و در حال فرار است. به ویژه اگر این برف همراه با وزش باد بوده باشد. در این صورت به جمعیتی ناکام، شکست‌خورده و گریزان تعبیر می‌شود.

بر اساس نظر ابراهیم کرمانی ?
✍️ اگر خواب ببینید که در منطقه‌ای سردسیر برف می‌بارد یعنی خیر، نیک‌روزی و برکت نصیبتان می‌شود.

✍️ باریدن برف در مناطق گرمسیر نشانه‌ای از غم، غصه، ماتم و قحطی است.

✍️ به طور کلی برفی که در فصل سرد می‌بارد نسبت به بارش برف در فصولی مانند تابستان، تعبیر مثبت‌تری دارد.

طبق روایت منوچهر مطیعی تهرانی ?
✍️ خوابی که برف در آن ظاهر شود نمادی از غم، اندوه و دل ناخوشی است. علت آن نیز به گرفتگی و دلگیری هوا در روزهای برفی برمی‌گردد. به ویژه که بارش برف مصادف با ظاهر شدن ابر و مه شدید در آسمان می‌شود. همان طور که خودتان می‌دانید مردم در چنین شرایطی کمتر از خانه‌هایشان بیرون می‌آیند. در نهایت نیز همه این‌ها دست به دست هم می دهد تا آدمی دچار غم و غصه شود.

اکنون در نظر داشته باشید فردی با این بار اندوه به خواب می‌رود. ضمیر ناخودآگاهش سرشار از کسالت و دل‌مردگی است. در نتیجه این احساسات منفی خودشان را به صورت خواب برف نشان می‌دهند.

✍️ گذشته از این‌ها اکثر معبرین خواب برف را به حالی ناخوش و روزگاری غم‌انگیز تعبیر کرده‌اند.

✍️ در تعبیر خواب برف جزئیات اهمیت زیادی دارد. به ویژه این که بارش برف را به چه صورت و در چه مکانی دیده‌اید. ممکن است خواب ببینید که فصل تابستان است و برف می‌بارد. شما هم دست به کار شده و برف‌ها را جمع می‌کنید.

چنین خوابی نشانه کسب غنیمت و اصطلاحاً یک مال بادآورده است؛ زیرا غنیمت یعنی آن چیزی که به طور مجانی و بدون تلاش به دست می‌آید. در صورت مشاهده چنین رویایی خوشحال باشید که قرار است سود و منفعتی کاملاً غیرمنتظره نصیبتان شود.

✍️ اگر خواب‌دیده‌اید که فصل زمستان است و برف پارو می‌کنید و این برف‌ها را دور می‌ریزید به معنای این است که غم و ناراحتی را از وجود خود می‌تکانید.

✍️ تعبیر بیرون بردن برف از خانه یعنی از یک ناراحتی و مشکل خانوادگی رهایی می‌یابید.


از نظر آنلی ‏بیتون ?
✍️ برف در خواب خبر از این می‌دهد که در روزهای آتی هیچ مشکل، بلا و سختی برای شما ‏ پیش نمی‌آید.

✍️ اگر یک دخترخانم خواب ببیند که روی برف سورتمه سواری یا اسکی می‌کند یعنی خواستگاری دارد؛ اما برای قبول کردن این درخواست ازدواج مخالفت‌های فراوانی ابراز می‌شود.

✍️ اگر خواب ببینید که با جمعی از افراد برف بازی می‌کنید، نشانه داوری است. مفهوم دقیقش این است که شما در یک موضوع خجالت‌آور به قضاوت می‌نشینید. چنانچه در این داوری عادل و درستکار نباشید بدون شک شکست می‌خورید.

✍️ اگر آب شدن برف را در خواب دیدید علامتی نیک و خوشایند است. به این صورت که نگرانی و دلواپسی‌هایتان به شادی و آسودگی تبدیل می‌شود.

✍️ خوردن برف در خواب مفهوم چندان مثبتی ندارد. طبق این تعبیر فرد رویابین به ایده آل‌ها، آرزوها و رویاهایش دست نمی‌یابد.

✍️ بارش برف و آمدن طوفان با هم مصادف شده است. شما نیز در حال راه رفتن در این بلبشو هستید. تعبیر این خواب یعنی آرزو و خواسته‌ای را سال‌ها است که در دل می‌پرورانید؛ اما متأسفانه به آن دسترسی پیدا نمی‌کنید. به واسطه همین شکست، غم و ناامیدی بر شما غلبه می‌کند.

✍️ دیدن برف کثیف و گل‌آلود به این تعبیر می‌شود که فردی شخصیت شما را زیر سوال می‌برد. غرورتان را خردکرده و از این طریق شما را تحقیر می‌کند. با وجود این احساس حقارت باز هم تمایل به معاشرت با آن فرد دارید. حتی برای برقراری ارتباط با او تلاش می‌کنید.

✍️ اگر خواب ببینید که پشت پنجره‌ای ایستاده‌اید. دانه‌های درشت برف را تماشا می‌کنید؛ یعنی در اثر مشکلات مالی با نامزدتان جروبحث و مشاجره لفظی خواهید داشت.

✍️ دیدن کوه‌های برف گرفته و پوشیده شده از برف یک هشدار است. مبنی بر اینکه فکرهایی که در سر و تمایلاتی که در دل دارید باعث ترقی و پیشرفتتان نخواهد شد.

✍️ اگر تابش و درخشش خورشید را در یک روز برفی ببینید یعنی ایام سختی و تلخی تمام می‌شود. این خواب نشانه‌ای از فرارسیدن روزهای خوش و مملو از شادی است.

✍️ اگر خواب ببینید که در یک منطقه پوشیده شده از برف گمراه شده‌اید به معنای ورود غم و اندوه به زندگی‌تان است.

از دیدگاه کارل گوستاو یونگ ?
✍️ دیدن برف در خواب بیان کننده احساسات ناگفته، سرد و یخ‌زده است. البته این خواب به وجود یک سری موانع نیز اشاره دارد. در مجموع پس از مشاهده رویای برف لازم است که موانع را از سر راه احساسات خود بردارید. دست بجنبانید، عواطف و احساستان را آزادانه بروز دهید.

✍️ تعبیر دیگر از خواب برف گویای این است که در درون خود احساس تنهایی، بی‌تفاوتی، دلسردی و حتی غفلت می‌کنید.

✍️ آب شدن برف در خواب تعبیر مثبتی دارد. به این معنا که برخی از احساسات خود را سرکوب کرده‌اید. حالا فرصتی برای بیان آن‌ها می‌یابید. در نتیجه خود را از قید و بندهای درونی آزاد می‌کنید. به نوعی بر ترس و موانع ذهنی خود پیروز می‌شوید.

✍️ دیدن خواب رانندگی در برف، یک هشدار است. مبنی بر این که باید در انتخاب مسیر و نحوه دست‌یابی به هدف‌ها و آرزوهای خود احتیاط بیشتری داشته باشید.

✍️ اگر خواب دیدید چیزی را در برف می‌یابید، چنین رویایی خبرهای خوبی برایتان به همراه دارد. نویدبخش این است که توانایی‌ها، استعدادها و به طور کلی ظرفیت‌های پنهان وجودی خود را کشف می‌کنید.

در نهایت نیز بر آن‌ها مسلط می‌شوید. البته ممکن است تعبیر آن این‌طور باشد که باید بخشش و از خودگذشتگی انجام دهید.

✍️ مشاهده دانه‌های برف در خواب علامت یکپارچگی و تکامل است. این خواب می‌تواند بیانگر وحدت و فردیت درونی شما باشد.

✍️ اگر در خواب ببینید که برف بازی می‌کنید یعنی لازم است زمانی را به خود اختصاص دهید. تفریح کنید. فارغ از هر دغدغه‌ای به ریکاوری خود بپردازید. شادی و آرامش را به خود هدیه دهید.

✍️ تعبیر دیگر از برف بازی این است که باید نهایت استفاده را از فرصت‌های پیش رو داشته باشید. در غیر این صورت این فرصت‌های ناب را از دست می‌دهید.

✍️ اگر در خواب ببینید که به تماشای بارش برف نشسته‌اید یعنی یک سرآغاز جدید، تمیز و چشم‌اندازی تازه پیش روی دارید. درواقع بیان‌کننده آشتی درونی و آرامش معنوی است.

✍️ اگر برفی که در خواب دیدید کثیف و آلوده باشد به معنی ناپاک شدن بخشی از وجود شما یا حتی موقعیتی است که در آن قرار دارید.


از دیدگاه لوک اویتنهاو ?
✍️ بارش برف به معنی یک سستی، ضعف و رخوت زودگذر است.

✍️ دیدن کوهستان برفی یعنی زمانی به هدف‌هایتان دست می‌یابید که مشکلات و سختی‌های فراوانی را از سر بگذرانید.

✍️ این معبر در تعبیر خواب آدم‌برفی به احساس، عواطف و عشق ریاکارانه اشاره‌کرده است.

از دیدگاه لیلا برایت ?
✍️ اگر در خواب باریدن برف را نظاره کردید یعنی باید خودتان را آماده دریافت خبرهای خوش و شادی بخشی کنید.

✍️ مشاهده آدم ‌برفی در خواب یعنی در یک بازه زمانی روابطی سرد، بی‌تفاوت و عاری از احساس را با دیگران تجربه خواهید کرد.

به روایت تونی کریسپ ?
✍️ دیدن برف‌های زیبا، سفیدرنگ و سرد در خواب تعبیرهای متفاوتی دارد.

✍️ شرایط آب و هوایی دیده‌ شده در خواب برف بیانگر اوضاع و احوال فکری و ذهنی شخص رویابین است.

✍️ هوای سرد و برفی نشانه این است که از نظر فکری غمگین و سرد هستید. دلیلش هم این است که ذهنتان نتوانسته بسیاری از حقیقت‌ها را درک کند. حتی ممکن است این درک نکردن به دلیل مخفی بودن حقایق باشد.

✍️ ایشان معتقدند که آب و هوای برفی در خواب به آن وضعیتی اشاره می‌کند که ذهنتان پر از سوال های بی پاسخ است؛ اما از آن سو قدرت به دست آوردن سند و مدرک بیشتر را ندارید.

این سوال های بی پاسخ ممکن است شما را به سوی یاس و ناامیدی سوق بدهد. حتی شاید همین حالا احساس می‌کنید که لازم است مدتی طولانی را به رکود بگذرانید و از تلاش‌های خود بازبمانید.


✍️ این خواب نماد پیامی است که از طرف ضمیر ناخودآگاه فرد رویابین برای او فرستاده می‌شود. مبین این است که به جستجو برای یافتن پاسخ پرسش‌هایت ادامه بده. نگذار ناامیدی در تو راه پیدا کند.

✍️ امکان دارد این اوضاع و احوال و دلسردی ایجاد شده ناشی از دست کشیدن از تلاش‌هایتان باشد. همواره ممکن است که برای رسیدن به جواب نادانسته‌هایتان مسیرهای نرفته و ناشناخته زیادی وجود داشته باشد.

مسیرهایی که شما را به سوی مدارک و منابع صحیح هدایت می‌کند؛ اما اکنون شما اطلاع چندانی از این راه‌های جدید ندارید.

✍️ در حقیقت این رویا می‌خواهد غریزه و انگیزه‌های نهفته شما را تحریک کند تا طاقت بیاورد. مجدداً به راه بیفتد. از آن‌ها برای رسیدن به اهداف و آرزوهای خود استفاده کنید.

✍️ این خواب شما را تشویق می‌کند که جسورتر باشید به آسانی تسلیم شرایط نشوید. بدون دلسرد شدن برای یافتن پاسخ پرسش‌هایتان به تلاش ادامه بدهید.

✍️ با به‌کارگیری قدرت‌های درونی خود قادر به مقاومت و استقامت در مقابل شرایط ناامیدکننده فعلی می‌شوید. برای پیشروی توانی مضاعف می‌یابید.

✍️ البته امکان دارد احساسی در شما شکل بگیرد که همه‌چیز این جهان علیه شما است و در تلاش است تا جلوی حرکت شما را بگیرد. مثلاً شخصی احساس می‌کند که در محل کارش از جانب افراد حیله‌گر و خودپسند احاطه‌شده است.

افرادی که او را قربانی کرده و حقش را پایمال می‌کنند. در این شرایط رویای دیدن برف از شما می‌خواهد که سکوت خود را کنار بگذارید. در برابر زورگویی تسلیم نشوید. حق خود را از ظالمان مطالبه کنید.

این حق‌خواهی از طریق صحبت کردن انجام می‌شود. در آن خبری از جنگ فیزیکی و آسیب رساندن به ظالمان نیست؛ زیرا امکان دارد که آن‌ها سکوت شما را متوجه نشده باشند. نسبت به حقوق شما به نوعی غفلت و سهل انگاری کرده‌اند. در چنین اوضاعی باید از حق و حقوق خود سخن بگویید و آن را پس بخواهید.

✍️در تعبیر دیگری از هوای برفی باید آن را نشانه‌ای از یک ذهن ناامید و دلسرد دانست. ذهنی که معتقد است کاوش درباره حقیقت زندگی هیچ فایده‌ای ندارد. چرا که آن توانایی و منابع مورد نیاز را در اختیار ندارد.

در این صورت چنین رویایی نمایان شده تا به شما بگوید که اگر خسته هستید مدتی را استراحت کنید. اما جا نزنید به دنبال شناسایی ناراحتی‌های درونی خود بروید. سوال های ذهنی‌تان را سرکوب نکنید بلکه دل به دل آن‌ها بدهید. به‌سوی منابع جدید هدایتشان کنید.

توجه داشته باشید که با به خرج دادن انعطاف‌پذیری به سمت راه‌هایی باارزش‌تر و مفیدتر راهنمایی می‌شوید.


در کتاب سرزمین رویاها ?
✍️ هوای برفی یعنی در آینده اوقاتی پر از خوشبختی و شادی را تجربه می‌کنید.

✍️ اگر در خواب زمینی را ببینید که از برف پوشیده شده به خوشبختی تعبیر می‌شود.

✍️ برف کثیف در خواب نمادی از ناکامی، شکست، کسالت و بی حالی است.

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا ?
✍️ تعبیر این خواب با توجه به واکنشی که نسبت به برف نشان داده‌اید متفاوت خواهد بود.

✍️ اگر از دیدن برف احساس بدی داشتید خوابتان بیانگر سردی عاطفی و سردمزاجی است.

✍️ در حالی که احساسات خوشایند نسبت به برف در خواب، بیانگر پاکی و زیبایی است.

تعبیر خواب برف بر اساس موضوع
پوشیده شدن همه چیز با لایه‌های برف
✍️ خوابی که در آن برف گسترده هر چیزی را بپوشاند خبر از وجود مسائلی در پشت پرده می‌دهد. موضوعاتی که شما از آن بی‌اطلاع هستید. بگذارید این طور بگوییم که یک سری امور مهم را از شما پنهان کرده‌اند.

آب شدن برف
✍️ اگر در خواب آب شدن تدریجی برف‌ها را ببینید یعنی قرار است در زندگی‌تان شروعی تازه داشته باشید.

✍️ بعضی از عالمان تعبیر چنین خوابی را نمایانگر امیدی تازه، رشد و حتی شروع مجدد زندگی دانسته‌اند.

✍️اگر آب شدن برف کوهستان را در خواب دیدید به معنای این است که یک دوره زمانی نوین در زندگی‌تان آغاز می‌شود. نقطه‌ای برای شروع که شما را به‌روزهایی سراسر خوشی و شادی می‌رساند.

برف و کولاک
✍️ اگر آنچه در خواب‌دیده‌اید به جای برف معمولی، برفی همراه با کولاک باشد علامتی خوبی نیست. به این معنا است که ناامیدی و یاس در زندگی‌تان جریان می‌یابد.

✍️ در تعبیر دیگر از این خواب باید بگوییم که توانایی‌تان در برقراری ارتباط مختل می‌شود. به طوری که نه با محیط پیرامون خود و نه با اشخاص نمی‌توانید ارتباط صحیحی برقرار کنید.

در نتیجه به فردی تنها و افسرده مبدل می‌شوید که به پشتیبانی مالی و روحی دیگران نیاز دارید. در این شرایط توصیه می‌کنیم که رابطه‌تان با اعضای خانواده را بهبود ببخشید.

✍️ عالمان تعبیر غرب در تعبیر خواب برف و کولاک عقیده دارند که نشانه وجود احساساتی منفی در فرد رویابین است. این فرد گمان می‌کند که در امورش با مشکلاتی غیرقابل‌حل مواجه شده که نمی‌تواند بر آن‌ها غلبه کند.

✍️ اگر در خواب ببینید که طوفان باعث خرابی سیم‌های برق، خانه‌ها، درختان و غیره می‌شود نمایانگر احساساتی است که در زندگی خود دارید.

✍️ ایستادن در کولاک و در واقع مقابله کردن با آن یعنی تلاش می‌کنید تا کنترل اوضاع زندگی خود را به دست بگیرید. در صدد هستید که با انجام رفتار و عادت‌های همیشگی به زندگی روتین و روزمره خود بازگردید.

برف و یخبندان
✍️ برفی که در خواب با یخبندان و سرمای شدید همراه باشد بیان کننده این است که قلبی سرد، منجمد، بی روح دارید. امیدتان از هرکس و هر چیزی بریده‌اید. در بی‌تفاوتی کامل به سر می‌برید و هیچ احساس و تمایلی به کسی یا چیزی ندارید. به همین دلیل در انزوای خود فرورفته و تنها ماندن را ترجیح می‌دهید.

✍️ تعبیر معبران غربی از رویای برف و بوران در روابط اجتماعی خود دچار نگرانی و جنجال می‌شوید. ممکن است در یک مسئله‌ای به ناحق سرزنش شوید و تقصیرها را گردن شما بی اندازند. اصطلاحاً دیواری کوتاه‌تر از شما پیدا نکنند.


✍️ از سوی دیگر امکان دارد که دیگران از بابت مسئله‌ای ملامت شوند و شما شاهد این سرزنش باشید. در چنین شرایطی با پیروزی و سربلندی این جریان را از سر می‌گذرانید.

بارش برف در بهار
✍️تعبیر خواب بارش برف بهاری حاکی از این است که در زندگی دچار مشکلاتی می‌شود. این مشکلات اگرچه کوچک هستند اما در مسیر اهدافتان کمی اختلال ایجاد می‌کنند. به طوری که باعث انحراف شما می‌شوند.

بارش برف در تابستان
✍️ تعبیر خواب باریدن برف در تابستان و روزهای گرم این گونه است که از جانب شخصی غافلگیر و متعجب می‌شوید. تعجبی که بیشتر به شگفت‌زدگی می‌ماند.

بارش برف در پاییز
✍️ در تعبیر خواب بارش برف پاییزی باید گفت که برای فرد رویابین موفقیت شغلی در راه است. امکان دارد که یک پروژه کاری مهم را به جریان انداخته باشید. در این صورت خیالتان راحت باشد که انتخاب بی نقصی داشته‌اید.

بارش برف در زمستان
✍️ اگر رویایتان حکایت از بارش برفی آرام در فصول سرد داشته باشد مفهومش افزایش رزق و روزی و باز شدن دست و بالتان است. این مژده را برایتان داریم که در آینده‌ای نزدیک (در حد چند روز آتی) مال و اموالی به دست می‌آورید.

رانندگی در جاده برفی
✍️ اگر خواب دیدید که در یک مسیر برفی رانندگی می‌کنید. یا مشغول پیاده‌روی در برف هستید لازم است احتیاط بیشتری به خرج دهید. مخصوصاً از توجه به موانع و مشکلات غافل نشوید زیرا خطری برایتان در راه است.

✍️ اگر حین رانندگی در یک جاده برفی شاهد سقوط بهمن بودید به ناامیدی و مأیوس شدن در زندگی تعبیر می‌شود. در واقع به بن بستی می‌رسید که برای غلبه بر آن باید آرامش و آسودگی خود را حفظ کنید سپس واقع‌بینانه و رفع مشکلات بپردازید.

خوردن برف
✍️ تعبیر چنین خوابی بیانگر بی گناهی و معصومیت است. به ویژه اگر برفی که می‌خورد، خالص، سفید و تمیز باشد. خبر از این می‌دهد که در تلاش هستید تا مرتکب گناه و معصیت نشوید. امورتان را به نحوی جلو ببرید تا درگیر مشکل و دردسر نگردید. از آن سو نیز در تکاپوی حل موانع و معضلات سر راهتان هستید.

✍️ در خصوص تعبیر خواب برف سفید، تمیز و خالص نیز بد نیست بدانید به که معنای عشقی ماندگار، بادوام و البته طولانی‌مدت است.


✍️ اگر در خواب ببینید که طوفان باعث خرابی سیم‌های برق، خانه‌ها، درختان و غیره می‌شود نمایانگر احساساتی است که در زندگی خود دارید.

✍️ ایستادن در کولاک و در واقع مقابله کردن با آن یعنی تلاش می‌کنید تا کنترل اوضاع زندگی خود را به دست بگیرید. در صدد هستید که با انجام رفتار و عادت‌های همیشگی به زندگی روتین و روزمره خود بازگردید.

برف و یخبندان
✍️ برفی که در خواب با یخبندان و سرمای شدید همراه باشد بیان کننده این است که قلبی سرد، منجمد، بی روح دارید. امیدتان از هرکس و هر چیزی بریده‌اید. در بی‌تفاوتی کامل به سر می‌برید و هیچ احساس و تمایلی به کسی یا چیزی ندارید. به همین دلیل در انزوای خود فرورفته و تنها ماندن را ترجیح می‌دهید.

✍️ تعبیر معبران غربی از رویای برف و بوران در روابط اجتماعی خود دچار نگرانی و جنجال می‌شوید. ممکن است در یک مسئله‌ای به ناحق سرزنش شوید و تقصیرها را گردن شما بی اندازند. اصطلاحاً دیواری کوتاه‌تر از شما پیدا نکنند.

ناپدید شدن در برف
✍️ این که در رویا ببینید در برف‌ها محو ناپدید می‌شوید یعنی همه تلاشتان را به کار می‌گیرید. کارهای سخت و طاقت‌فرسا انجام می‌دهید. به این امید که به چشم دیگران بیایید و اصطلاحاً خودی نشان دهید؛ اما در عمل متأسفانه شانس با شما یار نبوده و به نتیجه مطلوبتان دست نمی‌یابید.

پارو کردن برف
✍️ چنانچه در خواب ببینید در یک روز برفی در هوای تازه و تمیز برف پارو می‌کنید. یا این که برف‌های یک جاده برفی را می‌روبید بیانگر سرآغاز فصلی نو در زندگی‌تان است. در این اوضاع و احوال کمر همت می‌بندید تا از خطاهای گذشته درس عبرت بگیرید. البته که موفق هم می‌شوید و آینده‌ای سرشار از موفقیت و نیک‌روزی در انتظارتان است.

بهمن و برف
✍️ ظاهر شدن بهمن در خواب و رویا به منزله قدرتی ویرانگر و مخرب است که هرچه سر راهش باشد را به نابودی می‌کشاند. در تعبیر دقیق‌تر از این خواب می‌توان آن را علامتی از وقوع حوادث طبیعی و قهری دانست.

✍️ همچنین ممکن است حادثه‌ای ارادی باشد که مسبب آن خود شمایید؛ یعنی به دلیل رفتار و کردار نادرست، پرخاشگرانه و از روی عصبانیت شما رخ دهد. در این صورت خواب بهمن را باید نوعی هشدار و آگاهی بخشی بدانیم. بر اساس آن زمان تغییر دادن عادات و رفتارهای ناپسند فرا رسیده است.

✍️ اگر آنچه در خواب نمایان شده سقوط بهمن و حجم زیادی از برف باشد به معنای سرگشتگی احساسی است؛ یعنی از نظر احساسی گم‌شده‌اید و نمی‌دانید که چه کنید؛ بنابراین لازم است به عقب برگردید و روی افکار، احساسات و عملکرد خود بیشتر فکر کنید. از روی شتاب و بدون فکر هیچ تصمیمی نگیرید.

✍️ تعبیر خواب برف و بهمن به بیان معبرین غربی معتقدند دیدن بهمن در عالم خواب خبر از این می‌دهد که با تمام وجود درگیر موضوعی می‌شوید.

✍️ این خواب حتی می‌تواند نشانه‌ای از دلسردی و مأیوس شدن باشد. این احساسات منفی ناشی از اقداماتی است که به آسیب‌پذیری شما می‌انجامند.

✍️ می‌توان این‌طور گفت که این رویا نوعی هشدار است. به شما گوشزد می‌کند که در زمان تغییر از نظر احساسی آسیب‌پذیر می‌شوید؛ بنابراین لازم است که سبک زندگی خود را عوض کنید و مطمئن شوید که با هرکسی مثل خودش رفتار می‌کنید.


دفن شدن زیر برف
✍️ تعبیر خواب دفن شدن در زیر برف و بهمن به مسئولیت‌های فرد مربوط می‌شود. به این صورت که بار سنگینی از مسئولیت را بر شانه‌های خود احساس می‌کنید. متأسفانه توانایی مدیریت کردن این امور را نیز ندارید و از پسشان برنمی‌آیید.

✍️ در همین راستا بعضی از معبرین تعبیر متفاوتی از خواب دفن شدن زیر برف ارائه نموده‌اند. آن‌ها معتقدند چنین خوابی نشانگر پیش آمد و حادثه‌های ناگوار و بسیار تلخ است. حوادثی که از کنترل فرد رویابین خارج هستند و او نمی‌توانید بدون دردسر از این اوضاع و احوال بد عبور کند.

✍️ خوابی که در آن به طور کامل در برف مدفون شوید مفهومش این که تمایل به انزوا و تنهایی دارید.

کوهنوردی در برف
✍️ این خواب پیش‌بینی کننده اهداف، خواسته‌ها و آرزوهای شما است.

✍️گر موفق به صعود از کوه برفی شدید یعنی به امیالتان دست می‌یابید.

✍️ اگر نتوانید کوهنوردی برفی را به سرانجام برسانید طبیعتاً به هدف‌های خود نمی‌رسید.

برف گل آلود و کثیف
✍️ برف کثیف و گل‌آلود سمبلی از گناهکاری، معصیت‌کاری و به طور کلی ناپاک بودن ذهن و افکار است.

✍️ اگر شاهد بارش برف کثیف و گلی از آسمان بودید به معنای بحث، مشاجره و مجادله با فردی از خویشاوندان است.​
 

بالا