تروخدا اینقدر سم نباشید!!

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
کم و بیش از خالم گفتم
کلا آدم سم و بیشعوری
بیشتر وقتا پنجشنبه جمعه ها می‌ره با دوستاش بیرون و اینور اونور بعد مامانم میگه خوش بگذره همیشه به خوشی
ما یه عروسی دعوت شدیم این رفته تو چشش که خوش به حالتون(هفته بعد به زور مارو می‌بره شمال ما نمی خواستیم بریم به خاطر این خانم بی نزاکت که قهر نکنه میریم)بعد میگه خوش به حالت شمال شمااز به هفته پیش شروع شده!
خب چیکار کنیم عروسی دعوت میکنن بگیم نه نه نمیایم
یا امشب عمم به خاطر اینکه عمه کوچیکم و بگردون امشب دعوت کرده همه رو پارک گفته دلمه میگذارم براتون!!
بعد خالم امروز پیام داده آجی ناهار چی خوردین
مامانم گفته تخم مرغ گفته شب چی گفتِ شب قراره بریم پارک دلمه
گفته خوش به حالتون ما شب چای و بیسکوییت میخوریم!
مامانمم گفته دلمه که آسون درست کن گفته موادشو ندارم سر کوچه امادشو میفروشن ۴۰۰ولی من برا شمال دارم جمع میکنم
خب نکن انگار ما گفتیم پول خرج نکن واسه خورد و خوراکت
یا چند وقت پیش پیام داده آجی فلانی(دخترش)
آبگوشت میخواهد پول ندارم براش گوشت بخرم درست کنم مامانمم گفته خب یه چند تا چیز بگو انتخاب کنه اونم
گفته آها باشه از بین خورشت دل ضعفه و ...
از این لوس بازیا که مثلا بگه ما بدبختیم
واقعا نمی فهمم چرا اینقدر مسخرس
خوبه حالا هر ماه دو سه بار می‌ره رستوران ما یه بارم نمی گیم که وایی خوش به حالت!

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
کم و بیش از خالم گفتم
کلا آدم سم و بیشعوری
بیشتر وقتا پنجشنبه جمعه ها می‌ره با دوستاش بیرون و اینور اونور بعد مامانم میگه خوش بگذره همیشه به خوشی
ما یه عروسی دعوت شدیم این رفته تو چشش که خوش به حالتون(هفته بعد به زور مارو می‌بره شمال ما نمی خواستیم بریم به خاطر این خانم بی نزاکت که قهر نکنه میریم)بعد میگه خوش به حالت شمال شمااز به هفته پیش شروع شده!
خب چیکار کنیم عروسی دعوت میکنن بگیم نه نه نمیایم
یا امشب عمم به خاطر اینکه عمه کوچیکم و بگردون امشب دعوت کرده همه رو پارک گفته دلمه میگذارم براتون!!
بعد خالم امروز پیام داده آجی ناهار چی خوردین
مامانم گفته تخم مرغ گفته شب چی گفتِ شب قراره بریم پارک دلمه
گفته خوش به حالتون ما شب چای و بیسکوییت میخوریم!
مامانمم گفته دلمه که آسون درست کن گفته موادشو ندارم سر کوچه امادشو میفروشن ۴۰۰ولی من برا شمال دارم جمع میکنم
خب نکن انگار ما گفتیم پول خرج نکن واسه خورد و خوراکت
یا چند وقت پیش پیام داده آجی فلانی(دخترش)
آبگوشت میخواهد پول ندارم براش گوشت بخرم درست کنم مامانمم گفته خب یه چند تا چیز بگو انتخاب کنه اونم
گفته آها باشه از بین خورشت دل ضعفه و ...
از این لوس بازیا که مثلا بگه ما بدبختیم
واقعا نمی فهمم چرا اینقدر مسخرس
خوبه حالا هر ماه دو سه بار می‌ره رستوران ما یه بارم نمی گیم که وایی خوش به حالت!
بنظرم شمالو باهاشون کنسل کنید به یه بهونه ای

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
فامیل فقط میخواد یه چی بکنه ارتباط رو قطع کن
بلک یه تایم بیا اینورا
فامیلو پک و پوزشونو بیاریم پایین جگرمو خون کردن

همش میگن زرا نمیخا عروس شه
ابلهای بی خاون

بالا