تجربیات بقیه راجب درمان لکنت زبان حتی در بزرگسالی 😉

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
۳ تا پست درمان گذاشتم بخونید 🤗

متنشو کپی کردم 👇

سلام دوستان عزیز

می خواستم تجربمو در اختیارتون بذارم دختر ۵ ساله من لکنت رو شکست داد. خواستم همه از شیرین زبونی بچه هاشون لذت ببرن

ببینید خانم ها لکنت بیماری نیست که بخوایم درمانش کنیم

من دخترم لکنت داشت خیلی جاها بردم ولی خوب نشد حتی به دختر قطره ی هالوپریدول تجویز کردن ولی اثر نکرد

خدا خواست و راهی رو پیش روم گذاشت که منم به شکرانه ی اون با خدا عهد بستم تا جایی که از دستم بر میاد به کسانی که این مشکل رو دارن کمک کنم که اونا هم مثل من از حرف زدن بچشون لذت ببرن

شاید فکر کنید تبلیغ هستش ولی فقط یکبار تجربه کنید تا یک عمر دعا گو باشید

یه مرکزی هست به نام مرکزشبیه سازی ذهن که ثبت نام می کنید ده جلسه هستش که اکثریت تو جلسه ی اول به درمان صد در صدی می رسن که دختر منم جز اونا بود و تو یک جلسه لکنت رو شکست داد

جلسات حضوری نیست که تو این شرایط کرونا اذیت بشین آنلاین تو جلسه شرکت می کنید و مشکلتون برطرف می شه

یعنی عین معجزه می مونه.

وای چه شب هایی که بخاطر لکنت دخترم گریه نکردم. ولی خدارو شکر الان دخترم اونقدر روان صحبت می کنه که انگاری اون دوران لکنت فقط یه خواب بود برامون

تو اینستا به این پیج برید و از نزدیک مراجعینی که از ایران و خارج از ایران اومدن و لکنت رو شکست دادن ببینید انشالا که مشکل همه حل بشه

mind_e_center 👉 اینو گوگل سرچ کنید

به این پیج برید انشالا که نتیجه می گیرید

ده جلسه که می گن واسه تثبیت شدن تکنیک ها تو ذهن هستش

همه اعضای خانواده باید همکاری کنن. به قول دکتر یا یه مدت تکنیک رو باید تحمل کنید یا یه عمر لکنت رو

کار با بچه ها واقعا سخته دختر منم کوچیکه خیلی سختی کشیدیم ولی خدا رو شکر تا اینجا خوب پیش رفتیم ، افرادی بودن بعد ۵۰ سال لکنت تونستن شکستنش بدن برای افراد بزرگسال خیلی آسونه. چون به مشکلشون واقفند و مصمم برای رفع آن

ارث نداشتیم و اولین نفر تو فامیل دختر من بود که بعد ترس این اتفاق براش افتاد. جلسه ی اول رو تموم کردیم

من خواستم به عهدی که با خدا بستم عمل کنم

خواهشی که از همه دارم اینه اگه هرکدومتون جواب گرفتین و بچتون تونست لکنت رو شکست بده این زنجیره رو قطع نکنه و به افرادی که مشکل مشابه دارن کمک کنه.

راجب هزینه برج ۳ سال ۱۴۰۰ گفته شایدالان بیشتر شده 👇

هزینه ثبت نام اولیه ۵۰ هزارتومان

جلسه اول که دوماه هستش دوره اش ۴۰۰ تومانه. البته من اواسط فروردین ماه ثبت نام کردم

سرچ کنید شکست قطعی لکنت زبان نی نی سایت بخونید استارترش mme66 هست

نوشتم که بتونید از نوشته ی خودش ببینید و اگه خواستید ازش سوال کنید چون آیلا گفته لینک نذار شاید پاک کنه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سرچ کنید لکنت زبان و درمان نی نی سایت بخونید استارترش سوگند ۱۳ هست

نوشتم که بتونید از نوشته ی خودش ببینید و اگه خواستید ازش سوال کنید چون آیلا گفته لینک نذار شاید پاک کنه

خیلی طولانی میشد دیگه متن نذاشتم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سرچ کنید درمان لکنت نی نی سایت بخونید استارترش نیلی ۶۴ هست

خیلی طولانی میشد دیگه متن نذاشتم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
از همین تریبون میگم اگر بچه تون اینجوریه حتما حتما ببریدش کلینک های گفتار درمانی
نتیجه ش نشه یکی مثل من که تازه قراره تو ۱۸سالگی بره اونجا بخاطر ی حرف🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
ان شاءالله خوب میشی ❤

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ممنونمم ان شاالله 🧡
احتمالا با گفتاردرمانی بتونم چون مشکل کوتاهی زبان ندارم برای حرف ر ولی خیلی سخت میشه چون از سن پایین شروع نکردم
خوب میشی سعی کن استرست رو هم کنترل کنی

بالا