تجربه ی کسی راجب معجزه رشد موهاش و پرپشتی و نرمی 🤗

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
👇👇 متنشو کپی کردم

بچه ها بیان یه تجربه خفن بگم براتون ..

من رشد موهام یه ۷ ساله متوقف شده بود و یکمی پایین تر از شونه هام مونده بود اما توی نی‌نی سایت یکی نوشته بود رزماری بجوشون با آب برنج قاطی کن ..منم روزی ۳ بار میزدم موهام و هرروز میزدم ...معجزه شد توی ۳ ماه موها تا گودی کمر رسید پر حجم تر شد ...اصلا موهاتون رو وز نمیکنه بلکه نرم و عالی میکنه ...موهاتو نمیچسبونه بهم و هرچی بگم از خوبی این ترکیب کم گفتم ...دوستون دارم امیدوارم تجربه ای ک داشتم براتون مفید باشه

عزیزدلم رزماری خشک از عطاری بگیر اگر تازه داشتی ک خیلی بهتره ولی من چون تازه نبود از عطاری گرفتم به اندازه ای ک مصرف میکنی و شیشه اسپری جا داره بجوشون ۳۰ دقیقه رنگ آب ک‌کامل تغییر کرد از صافی رد کن ابشو جدا کن بعد یه مشت برنج بهتره ایرانی باشه قشنگ بشور بعد بجوشون بدون نمک اونم نیم ساعت قشنگ لعاب بندازه بعد از صافی رد کن آبش جدا ک شد قاطی آب رزماری کن

توی یخچال نگهدار ک خراب نشه روزی ۲ _۳ بار بزن کف سرت ماساژ بده ۲ دقیقه بوش فقط ۵ دقیقه حس میکنی بعدش خشک میشه اصلا بو نداره ..موهاتو اگر ببافی بعدش یکمی روی ساقه ام اسپری کن ...

امیدوارم مفید باشه برات عزیزم نتیجه گرفتی برام دعا کن

جواب سوالات بقیه متنشو کپی کردم 👇

توی شیشه های اسپری ریخته بودم میتونید از پلاستیک فروشی ها بگیرید

بعدش سرمو از تخت آویز میکردم ۲ دقیقه ماساژ با نوک انگشتام البته روزی یکبار بیشتر ماساژ نمیدادم توی حموم یک بار بیشتر موهامو شامپو نمیزدم

من هر هفته یکبار درست میکنم اسپری چون کوچیکه تا یک هفته تموم میشه ..توی یخچال نگه میدارم

برای بچه ۵ ساله بیشتر بهش شیرو ماست بده و یکبار براش کافیه

سرچ کنید رشد معجزه ای موهام نی نی سایت بخونید

استارترش _mahsar_ هست

نوشتم که بتونید از نوشته ی خودش ببینید و اگه خواستید ازش سوال کنید چون آیلا گفته لینک نذار شاید پاک کنه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
واسه ریزش موی ارثی هم جواب میده؟ 😔
شاید ، تقویت میکنه

آزمایش دادی چکاپ کامل ، آزمایشات هورمونی و آزمایشات کامل ویتامین ها

کم خونی ، مشکل هورمونی و کمبود ویتامین نداری ؟

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا