تجربه ی کسی راجب درمان نفخ شدید

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام.دو هفته بود روده هام وحشتناک نفخ داشتن بصورتی که شکمم ده سانت جلو اومده بود و از درد نفس. تنگی می‌گرفتم .دولیتر عرق نعنا و بیست عدد قرص نفخ و نیم کیلو نبات در این دو هفته استفاده کردم ..ولی خیلی کم اثر میکردن دوباره معده و رودم نفخ وحشتناک و درد ناک و بیرون روی شدید گرفته بودم.فکر میکردم وبا هست.

شرایط دکتر رفتن رو نداشتم.گفتم زنجبیل رو هم امتحان کنم شاید بهتر شم.رفتم پودر زنجبیل دم کنم چشمم خورد به قوطی پودر کاکائو....دلم ضعف رفت گفتم من که نفخ و دلدردم خوب نمیشه حالا بعدا زنجبیل دم میکنم.پودر کاکائو و شکر و آب جوش رو ترکیب کردم و خوردم.در کمال تعجب نفخم کاهش پیدا کرد.فکر کردم تا یک ساعت دیگه بازم شکمم میاد جلو ..اما نیومد حتی شام هم خوردم اما معده و روده ورم نکرد.یه فنجان دیگه شکلات داغ خوردم صبح که بیدار شدم دیدم بله اثر داشته.صبح ها با گریه و درد روده بیدار میشدم ..یک شب که تا صبح گریه کردم فکر میکردم الان روده هام داره میشن.....

الان که توی نت سرچ کردم متوجه شدم پودر کاکائو یکی از خواصش درمان سندروم روده و ورم معده هست..

دلم نیومد با شما به اشتراک ندارم.شاید یکی مثل من باشه و شرایط دکتر و بستری شدن رو نداشته باشه...

اگه این مطلب رو خوندین و استفاده کردید و اثر ش رو دیدین برای عاقبت به خیری منم دعا کنین..یادتون نره

سرچ کنید من درمان نفخ شدید و وحشتناک و سندروم روده تحریک پذیر رو پیدا کردم نی نی سایت

نوشته کاربر nastaras۱۲m

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

یکی تاپیک زد برای نفخ معده و روده چی خوبه یکی جواب داده 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

گلپر مصرف کن عزیزم من بخاطر نفخ نمیتونستن راه برم زده بود به کمرم گلپر جواب داد برام
سرچ کنید برای نفخ معده و روده چی خوبه ترو خدا کمکم کنید نی نی سایت

استارتر کیسون

نوشته کاربر fsf_۱۹۹۹

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خیس کردن حبوبات ، مصرف سردی ها با گرمی ، گرم نگه داشتن شکم ، خوب جویدن غذا و کنترل کردن استرس ، ورزش و ... رعایت اینا هم مهمه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم از مطلب خوبی که فرستادی تشکر میکنم و امیدوارم که از مطلب شما درباره نفخ شکم استفاده کنیم
سلام مرسی همچنین عزیزم خواهش می کنم ❤

راز

کاربر جدید
پودر کاکایو رو باش دم کنیم؟چقد بریزیم؟؟
من چند شبه چوب دارچین و زنخبیل خشک دم میکنم یه لیوان میخورم کمی بهتر شدم
ولی امان از وقتی که بخام برم مسافرت. ابرو برام نمیمونه از الان استرس دارم
شبا ازم در نره تو خواب

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐