تجربه ی کسی راجب درمان سفیدی مو

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم

عاقا حوصله نداشتم تاپیک بزنم اما گفتم در این عیدی به خانمایی ک مثل من سن کم موهاشون سفید شده بنویسم تا انشالله رنگ سفید موهاشون دوباره مشکی بشه _

چون میدونم برای ما خانما جقدر مهمه و چقد ناراحت کنندس ادم سن کم ببینه موهاش سفید شده مخصصوصا وقتی بعضی فامیلا میگن وای موهات سفید کردی !!!! انگار دست خوده آدمه ک موهاش سن کم سفید شده !! بگذریم ! از اونحایی که همش رنگ گذاشتن برای رفع سفیدی مو هم کار سختی بود و خود رنگ اسیب میزنه من رفتم کلیپ این خارجیا گشتم ببینم تو یوتیوب چیکارا میکنن ک موی سفید شده دوباره سیاه بشه _

اول بگم حتما یک مکمل بگیرید مکملی که من استفاده کردم مکمل جینکو ویتون بود اگه خواستید مکمل دیگه ای بگیرید یک مکمل ک اهن و ویتامین و سدیم چیه اینارو داشته باشه

کار بعدی که انجام میدین یک وازلین از اینا که روش نوشته برای مصارف ارایشی فلان جعبه هاشونم سبز اینا میگیرید شبا از ریشه سفیدی موهاتون تا کل مو وازلین میزنید بمونه تا فرداش که پاشید بشورید اینکارو هفته ای یکبار انجام بدین تا هفته ی بعدش

بعد وسطای هفته تا رسیدن نوبت بعدی زدن وازلین به موهاتون روغن بادام تلخ بزنید بمونه و بشورید

من اکثر موهای سفیدم با این روش برگشت و مشکی شدن خیلی وقته حرف سه چهار ماهی میشه و همچنان مشکی مونده

الانم امروز یادم افتاد این چند تایی از موهام ک سفید موندن دوباره زدم تا ب امیدخدا رنگ سفیدی اونا هم مشکی بشه

اینارو نوشتم هرکسی دوست داشت انجام بده هرکسی هم نخواست انجام نده ! نمیدونم برای سن های بالاتر هم جواب بده یا نه من خودم 24 سالمه _همه چی رو توضیح دادم ک جای سوالی نمونه

سرچ کنید یک راه برای سفیدی موها ..

نوشته کاربر mary_nana

بالا