هایدی

Guest
سلام دوستان گلم این تاپیک مخصوص تجربه ها و راز های سیاست زنانه هست . خانومای متاهل هر وقت با همسرشون مشکلی پیدا کردن یا توی زندگی عادی هر وقت از سیاست زنانه استفاده کردن بیان اینجا بگن خانوم های مجرد هم نکاتی که از نظرشون درسته رو بگن تا بقیه استفاده کنند?

?شروع مطالب از پست شماره #18

آخرین ویرایش:

پاندا تپولی

Guest
سلام دوستان گلم .عشقا من یه پیشنهاد دارم اینکه خانومای متاهل هر وقت با همسرشون مشکلی پیدا کردن یا توی زندگی عادی هررررر وقت از سیاست زنانه استفاده کردن بیان اینجا بگن .خانوم های مجرد هم نکاتی که از نظرشون درسته رو بگن تا بقیه استفاده کنند.موافقین؟؟?
بلهههه?

فعلا_تعطیل_تا_اطلاع_ثانوی

Guest
سلام دوستان گلم .عشقا من یه پیشنهاد دارم اینکه خانومای متاهل هر وقت با همسرشون مشکلی پیدا کردن یا توی زندگی عادی هررررر وقت از سیاست زنانه استفاده کردن بیان اینجا بگن .خانوم های مجرد هم نکاتی که از نظرشون درسته رو بگن تا بقیه استفاده کنند.موافقین؟؟?
سیاست با ******** بذار قابل قبوله ???

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
خانوم هایی که بچه کوچولو دارید ?و همسرتون از کار خونه و نگهداری بچه فراریه....هر وقت کاری داشتید و بچه تو دست و پاتون بود و پدرش بی توجه بود و شما مثلا داشتید سیب زمینی سرخ می‌کردید شوهرتون رو صدا کنید بگید بچه نمی‌ذاره بیا اینا رو سرخ کن?فوری از ترس کار آشپزخونه بچه رو میگیره??

مژده

Guest
خانوم هایی که بچه کوچولو دارید ?و همسرتون از کار خونه و نگهداری بچه فراریه....هر وقت کاری داشتید و بچه تو دست و پاتون بود و پدرش بی توجه بود و شما مثلا داشتید سیب زمینی سرخ می‌کردید شوهرتون رو صدا کنید بگید بچه نمی‌ذاره بیا اینا رو سرخ کن?فوری از ترس کار آشپزخونه بچه رو میگیره??
?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
همیشه برای خانوادتون آسانسور باشید،نه پله! چون وقتی شما پله باشید همسر و بچه ها ازتون بالا میرن بعد از اون بالا بهتون دست تکون میدن .براشون آسانسور باشید که هر طبقه ایستادن شما هم وایسید

بالا