تجربه ام راجب نحوه ساخت لوازم آرایش طبیعی

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اول پوکه ریمل ، پوکه خط چشم (اگه تاتو خط چشم دارید) پوکه رژ مایع و قوطی کرم بخرید اگه پیدا نکردین سایت با سلام موجوده معتبره

برای ساخت سایه ابرو و چشم سرمه درست کنید

من بادوم رو گذاشتم رو شعله ی بزرگ گاز (باید بادوم بخوره به شعله) بعد گاز رو روشن کردم حرارت خیلی کم بود و روی چدن ها یه سینی استیل که استفاده نمی کنم گذاشتم صبر کردم ۵ دقیقه بسوزه بعد خاموش کردم سینی رو با انبردست برداشتم و گاز رو خاموش کردم

بعد بادوم هارو فوت کردم خاموش بشه با یه کاغذ چند لایه تا شده دوده هاشو جمع کردم ریختم تو ظرف بعد بادوم ها رو با قاشق ریختم تو ظرف و با گوشتکوب کوبیدم بعد از صافی ردش کردم ریختم داخل قوطی کرم

بهتره بیرون انجام بدین

با یک یا چند تا مغزیجات می تونید درست کنید

(سرمه طبیعی می تونید از سایت با سلام هم بخرید)

با براش بردارید اضافه اشو بگیرید میتونید یکم بزنید به ابروتون زیادم مشکی نمیشه البته من ابروهام فیبروزه راحتم روش میتونم بزنم تیره تر بشه

با براش می تونید یکم بزنید به عنوان سایه زیر چشمتون

ادامه پست بعدی ...

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
برای ریمل و خط چشم یکم سرمه رو با روغن گیاهی (کرچک ، رزماری ، سیاهدانه ..) که برای مژه و ابرو خوبه هم می تونید ترکیب کنید داخل پوکه خالی ریمل و خط چشم بریزید( البته زیاد مشکی نمیشه مثله ریمل های شیمیایی و تا اون حدم بلند نمی کنه )

برای خط چشم اگه تاتو دارید میشه من تاتو خط چشم بالا و پایین دارم راحتم روش میتونم یکم بزنم تیره تر بشه

روغن گیاهی می تونید خودتون درست کنید مثلا روغن سیاه دانه و روغن رزماری و ... (گوگل سرچ کنید راجب نحوه ساخت )

برای تینت لب مایع هم لبو رو بپزید سرد شد آب لبو رو بریزید داخل پوکه خالی رژ مایع بذارید فریزر یکم یخش باز شد خیلی کم بزنید لبتون و دوباره بذارید فریزر

برای مرطوب کننده و ضد آفتاب ژل آلوئه ورا و گلاب رو ترکیب کنید بریزید داخل قوطی کرم

آخرین ویرایش:

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
برای ساخت سرمه آجیل گرونه به جاش هسته هلو و زردالو با روغن زیتون استفاده شه بهتره
یدونه هسته خرما رو هم نوشتم که اونم بعضا با میخک و کندر تو فویل میپیچونن تو اجاق گاز حرارت میدن بعد با روغن کرچک روغن بادام شیرین و روغن کنجد قاطی میکنند

آخرین ویرایش:

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
برای ساخت ریمل ذغال و خاک رس بهتره تا سرمه

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا