تجربه ام راجب زیبایی فرم لب با ورزش صورت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خودم اینکارو کردم بهترشد

سعی کنید اکثرا اینطور باشید یه مدت اینکارو کنید عادت می کنید 👇🏻

لب بالا رو اصلا تو ندید

لب پایین رو فقط یه ذره تو بدید تا برجستگیش از بین نره

بعد لب پایین رو یه ذره از کناره ها جمع کنید و بعد یه ذره از گوشه ی لب هاتون رو بدین بالا اینجوری حالتش بهتره

روی حالت چونه هم تاثیر داره بهتر میشه و برجسته لپ میره تو صورت زاویه دار تر دیده میشه و گونه برجسته و روی جمع شدن بینی هم تاثیرداره

تو آینه نگاه کنید و عکس یا فیلم بگیرید می بینید اینجوری خوبه

یاسسسسسسسسس

⭐کاربر فعال⭐
اینا هیچ تاثیری نداره.
اگر تاثیر داشت خود شما نیرفتین (فکر میکنم تاپیک زده بودین) واسه ژل لب زدن.

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اینا هیچ تاثیری نداره.
اگر تاثیر داشت خود شما نیرفتین (فکر میکنم تاپیک زده بودین) واسه ژل لب زدن.
کی تاپیک زدم 🙄

عکس لبم که فرستادم گفتم شیدینگ لب بود خب وقتی میزنی ورم می کنه شدید بعدش ورمش می خوابه

من خوشم نمیاد ژل لب ، لبمم برجسته هست کمی بیشتر لب پایین ، روغن خراطین زالو زدم فقط

حالا که شیدینگ کردم چون پررنگ شده برجسته تر نشون میده حالتشم بهتر شده فرم بالاشو تغییرداده

من نگفتم فقط این تاثیرداره ها یکی از روش های زیبایی فرم لب رو گفتم با ورزش صورت باقیشو بعدا تاپیک می زنم

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم به نظر من برای پروتز لب میشه از راهکار خانگی استفاده کرد مثل دارچین برای لب و بزرگ کردن آن بسیار موثر است. برای پروتز لب در خانه با این روش یک قاشق پر پودر دارچین را با کمی روغن وازلین یا کره کاکائو مخلوط کنید. پس از آن با این ترکیب لب‌های خود را ماساژ دهید تا احساس کنید لب‌های شما ملتهب شده و داغ شده است؛ در این زمان می‌توانید آن را از روی لب بشویید. این روش را می‌توانید در هفته چند بار تکرار کنید.

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم به نظر من برای پروتز لب میشه از راهکار خانگی استفاده کرد مثل دارچین برای لب و بزرگ کردن آن بسیار موثر است. برای پروتز لب در خانه با این روش یک قاشق پر پودر دارچین را با کمی روغن وازلین یا کره کاکائو مخلوط کنید. پس از آن با این ترکیب لب‌های خود را ماساژ دهید تا احساس کنید لب‌های شما ملتهب شده و داغ شده است؛ در این زمان می‌توانید آن را از روی لب بشویید. این روش را می‌توانید در هفته چند بار تکرار کنید.
سلام عزیزم همچنین شنیدم امتحان نکردم روغن خراطین زالو طولانی مدت مصرف کنی خوبه تاثیرش دائم هست.

بالا