تجربه ام راجب خوب نشون دادن پیشونی بلند

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همینجوری که دارید می خونید کم کم انجام بدین که متوجه بشید چی میگم

از وسط موهاتون یکم اینورتر فرق باز کنید ،بعد کناره های موهاتونو دوطرفشو بیارید رو صورتتون یا یه طرفشو بیارید و اونطرف پشت گوشتون و سفت نکشید با دستتون شل کنید

یا کناره های موهاتون رو پشت گوشتون بذارید و سفت نکشید با دستتون کناره هاشو شل کنید و یا بعدش از دوطرف یا از یه طرف یه تیکه از تار موهاتون رو بیارید جلو یا شل بدید پشت گوشتون یا زیر گوشتون پشت شونه

بافت هم می تونید بزنید همینجوری

خواستید موهاتونو ببندید همینجوری ساقه ی موهاتونو از پشت سر یا یه طرف یا دوطرف شونه ی جلو یا عقب شل ببندین

فرق وسط هم می تونید انجام بدید همینجوری که گفتم اگه بهتون میاد

چتری هم اگه بهتون میاد انجام بدید چتری ساده یا پرده ای

ولی بالایی خوب نمیشه

آخرین ویرایش:

مامان یاسمین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
همینجوری که دارید می خونید کم کم انجام بدین که متوجه بشید چی میگم

از وسط موهاتون یکم اینورتر فرق باز کنید ،بعد کناره های موهاتونو دوطرفشو بیارید رو صورتتون یا یه طرفشو بیارید و اونطرف پشت گوشتون و سفت نکشید با دستتون شل کنید

یا کناره های موهاتون رو پشت گوشتون بذارید و سفت نکشید با دستتون کناره هاشو شل کنید و یا بعدش از دوطرف یا از یه طرف یه تیکه از تار موهاتون رو بیارید جلو یا شل بدید پشت گوشتون یا زیر گوشتون پشت شونه

بافت هم می تونید بزنید همینجوری

خواستید موهاتونو ببندید همینجوری ساقه ی موهاتونو از پشت سر یا یه طرف یا دوطرف شونه ی جلو یا عقب شل ببندین

فرق وسط هم می تونید انجام بدید همینجوری که گفتم اگه بهتون میاد

چتری هم اگه بهتون میاد انجام بدید

ولی بالایی خوب نمیشه
چتري بزنيد

Tarashon

⭐کاربر برتر⭐
این واسه بعضیا که پیشونیش کوتاهه خوب میشه من پیشونیم متوسط رو به بلنده که می پوشونمم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
این واسه بعضیا که پیشونیش کوتاهه خوب میشه من پیشونیم متوسط رو به بلنده که می پوشونمم
نه پیشونی من بلنده با این روش خوب میشه با دقت کم کم بخون و امتحان کن متوجه میشی منظورمو

Yeganeh

⭐کاربر برتر⭐
من برعکس پیشونیم کوچولوئه😂
برا همین چتری نمیتونم بزنم

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا