تبریزی های عزیز به دادم برسید

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

fati_tork

Guest
راستش من تاحالا نخوردم اینی که تو میگی رو

صنم

Guest
چه قدر من عروسی تبریزی‌ها رو دوست دارم
آجیلو بستنی هم سرو میکنن رو میزا ???
تو عروسی های ما دونوع شیرینی یکی تر پسته ای یکی هم قرابیه اصل میزارن ۵-۶ جور میوه فصل باید باشه موز حتما باید سرو بشه بستنی و آجیل هم حتما میدیم شربت و چای هم هست اخر مراسم تا شام که گرسنه نمونن اکثرا سوپ خامه ای با یه ساندویچ هم میدیم اخر سرم شام میدیم ?????

صنم

Guest
آلوچه رو میشوری خشک میکنی تا نصفش گوجه سبز هارو میریزی تو شیشه یه قاشق نعناع میریزی دوست داشتی گلپر هم بریز من زیاد تو ترشی دوست ندارم بعد بقیه گوجه سبز هارو بریز روش تا شیشه پر بشه بعد روش نصف قاشق دوبارا نعناع بریز یه قاشق نمک بریز بعد سرکه قرمز بریز روش تا شیشه رو بگیره اگه زیاد طعم تیز سرکه رو دوست نداری یکمم آب قاطی کن روی شیشه یه نایلون بکش بعد درشو محکم محکم ببند تا هوا اصلا توش نره بزار جای تاریک و خنک بیرون یخچال باشه زودتر میرسه میتونی یخچالم بزاری بعد دو هفته اماده هس هردم بردار یه تکونی بده مواد به همه جاش بره

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
تو عروسی های ما دونوع شیرینی یکی تر پسته ای یکی هم قرابیه اصل میزارن ۵-۶ جور میوه فصل باید باشه موز حتما باید سرو بشه بستنی و آجیل هم حتما میدیم شربت و چای هم هست اخر مراسم تا شام که گرسنه نمونن اکثرا سوپ خامه ای با یه ساندویچ هم میدیم اخر سرم شام میدیم ?????
خدا داداشم نره تبریز زن بگیره
پول یه خونه رو باید بده پول تالار?

ملیحه

Guest
وای من عاااااشق قرابیه‌ام ????
چه خفن ??

Dela

Guest
وااى منو عروسياتون دعوت كنين??

nili

Guest
عررررر آره مهم نیست میشینیم دور هم میخندیم :devilish: :love: :love: :love: ? ?
مطمئنى ميخواى بيام؟?من نميتونم جلو خنده م رو بگيرما خيلى افتضاحم تو كنترل خنده بعد سر يه چيز الكى ميخندم تازه دوزاريه بقيه هم ميفته و كل مجلس ميتركه از خنده?

بالا