تاپیک خیانت

• شروع کننده موضوع خوشگل عالم
  • تاریخ شروع

خوشگل عالم

Guest
از بس تاپیک خیانت و اینا دیدم و از بدی های ازدواج و زندگی متاهلی و عشق شنیدم که یه پسر میبینم حالم بد میشه نمی‌دونم واقعا تاپیک ها راسته یانه ولی در روحیه ادم انرژی بد میزاره از ازدواج زده شدم دیدم نسبت به همه پسرا خراب شده نمیدونم چکار کنم واقعا دست خودم نیست

گل یاس(YASNA)

Guest
از بس تاپیک خیانت و اینا دیدم و از بدی های ازدواج و زندگی متاهلی و عشق شنیدم که یه پسر میبینم حالم بد میشه نمی‌دونم واقعا تاپیک ها راسته یانه ولی در روحیه ادم انرژی بد میزاره از ازدواج زده شدم دیدم نسبت به همه پسرا خراب شده نمیدونم چکار کنم واقعا دست خودم نیست
خیلی هاشون دروغه

استارتر
استارتر

خوشگل عالم

Guest
دلم نمی‌خواد ازدواج کنم مثلا میگم فلان خاستگارم خوبه باهاش ازدواج کنم یا میام دوسش داشته باشم این تاپیکا رو میبینم کلا همه چیز عوض میشه

نامیرا

Guest
به هر حال زندگی بدون مشکل نداریم!خوب دو تا آدم با تربیتای متفاوت میرن زیر یه سقف!
ولی میشه مدیریتش کرد!و مشکلات رو کم کرد با گذر زمان!
خیانتم بستگی به فرد داره !کلا نمیشه پیش بینی کرد که کی چه جوریه و سخته تشخیص این آدما قبل زندگی!!!ولی خوب تاپیکای نینیسایتم بعضیاشون زیادی اغراق شده ان!طرف تا چشم شوهرش به یه زن میخوره میگن خیانته!ولی خوب بعضیاشم راسته!

Choi mary

Guest
نمیگم نیست هست ولی همه ی زندگی ها اینطور نیست اما به نظرم توی نینی سایت زیاد اغراق می کنن از طرفی واقعا فکر می کنی زندگی متاهلی بدون مشکل هست اصلا امکان نداره خدا رو شکر به شخصه من خانواده خودم رو مثال میزنم ندیدم خیانت یا طلاق به این دلیل

جانا

Guest
??

استارتر
استارتر

خوشگل عالم

Guest
نمیگم نیست هست ولی همه ی زندگی ها اینطور نیست اما به نظرم توی نینی سایت زیاد اغراق می کنن از طرفی واقعا فکر می کنی زندگی متاهلی بدون مشکل هست اصلا امکان نداره خدا رو شکر به شخصه من خانواده خودم رو مثال میزنم ندیدم خیانت یا طلاق به این دلیل
درسته

بالا