تاحالا شده روحتون از یه چیزی ناراحت باشه ولی هرچیفکر میکنی نمیدونی چیه ؟؟

• شروع کننده موضوع مهرانه عسلی :)
  • تاریخ شروع

مهرانه عسلی :)

Guest
دقیقا همین طوریم ...???????????نمیدنم از چی ناراحتم ولی انگاری یهچیزی هست منو ناراحت میکنه بهم انرژی منفی میده دارم اذییت میشم ...راستش نمیدونم دارم مریض میشم یا نه ...من خیلی گذشته بدی داشتم ...امسال میشه 19 سالم بیشتر از سن خودم درد کشیدم ...حتما تو دلتونمیگید خب منم درد کشیدم ولی این نیست.........من 19 سالمه ولی وقتی به گذشتم فکر میکنم روااااانی میشم ...گذشتم گذشته خیییلییی بدی داشتم واینم روی زندگی الانم تاثیر بدی گذاشته .....نمیدونم این خودمم یا نه ...نمیدونم چرا اینطوری شدم انگاری قلبم یه جاس جسمم یه جا ...انگار روحم یه جاس جسمم اینجاس ...دلیل این همه ناراحتیو نمیدونم ...روز خیلی خوبی داشتم با عشقمم حرف زدم همه چیز خوب بود مثل هر روز خوب بودم ولی از غروب انگار این خودم نیستم انگاری گیر کردم یه جا ولی نمیدونم کجا ...نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه ...ولی ممکنه روحم تو بیداری یه جا باشه جسمم یه جا ؟؟؟این همه انرژی منفی و غصه از کجا میاد ؟؟؟
?????????
عشق من گذشتمو مرحم گذاشت نذاشت درد بکشم نذاشت گریه کنم ...من خوب شدم ..... پس چرا من الان حس میکنم مربوط به گذشتمه ...ولی نمیخوام به یاد بیارم چرا بهم انرژی منفی میده ؟؟چرا یهو اینطوری میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تاحالا شده شما هم اینطوری شید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه منظورمم نفهمیدید حق دارید چون خودمم نمیدونم چمه ...

ببین

Guest
فک کن یادت میاد همه حرفا و فکرای این روزا رو با خودت مرور کن صادقانه ببین از کدومش خوشت نمیاد
برا منم بسیار پیش میاد
و اینجوری جواب میده
بفهمی چیه خیلی سبک میشی

ژالین?

Guest
من کلا فکر نمیکنم راحتم بعضی وقتا شده خودمو میونه بقیه گم کنم نمیدونم کی به کیه چی به چیه من کیم اما کلا فکر نمیکنم راحتم????

هایدی

Guest
دقیقا همین طوریم ...???????????نمیدنم از چی ناراحتم ولی انگاری یهچیزی هست منو ناراحت میکنه بهم انرژی منفی میده دارم اذییت میشم ...راستش نمیدونم دارم مریض میشم یا نه ...من خیلی گذشته بدی داشتم ...امسال میشه 19 سالم بیشتر از سن خودم درد کشیدم ...حتما تو دلتونمیگید خب منم درد کشیدم ولی این نیست.........من 19 سالمه ولی وقتی به گذشتم فکر میکنم روااااانی میشم ...گذشتم گذشته خیییلییی بدی داشتم واینم روی زندگی الانم تاثیر بدی گذاشته .....نمیدونم این خودمم یا نه ...نمیدونم چرا اینطوری شدم انگاری قلبم یه جاس جسمم یه جا ...انگار روحم یه جاس جسمم اینجاس ...دلیل این همه ناراحتیو نمیدونم ...روز خیلی خوبی داشتم با عشقمم حرف زدم همه چیز خوب بود مثل هر روز خوب بودم ولی از غروب انگار این خودم نیستم انگاری گیر کردم یه جا ولی نمیدونم کجا ...نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه ...ولی ممکنه روحم تو بیداری یه جا باشه جسمم یه جا ؟؟؟این همه انرژی منفی و غصه از کجا میاد ؟؟؟
?????????
عشق من گذشتمو مرحم گذاشت نذاشت درد بکشم نذاشت گریه کنم ...من خوب شدم ..... پس چرا من الان حس میکنم مربوط به گذشتمه ...ولی نمیخوام به یاد بیارم چرا بهم انرژی منفی میده ؟؟چرا یهو اینطوری میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین تو خودتو هنوز نبخشیدی.باید توبه کنی گذشته ات رو هم فراموش کن خدا بزرگه بزرگ تر از مشکلات و گناهانت.توکل کن بر خدا از صفر شروع کن ♥️

Hermione

Guest
?????????
وایخدای من چقد تو منی‌
منم نمیدونم چمه فقط میدونم نمیتونم خوشحال باشم ازیچیزی روحم عذاب میکشه

استارتر
استارتر

Guest
عه سلام مهرانهههه
کجا بودی؟
چرا باکاربری خودت نیومدی؟
سلام خوشگلم خوبی ؟؟نمیشناسمت میشه خودتو معرفی کنی ؟؟
??تو اینستا...???رمز عبورمو فراموش کردم هرچی میزدم مینوشت اشتباه یه کاربری دیه زدم

استارتر
استارتر

Guest
اره بخاطر ارتعاش منفی جمعیه
حالا یا ارتعاش منفی خانواده یا نزدیکان یا جامعه
یعنی چی ؟؟اخه همه چیز اون روز خوب بود دلیلی واسه ناراحتی نبود ولی انگار یه چیز یمنو اذییت میکرد قلبم انگار از یه چیزی ناراحت بوده ولی نمیدونم چی بود ....الانم خداروشکر مثل هر روز حالم خوبه

استارتر
استارتر

Guest
وایخدای من چقد تو منی‌
منم نمیدونم چمه فقط میدونم نمیتونم خوشحال باشم ازیچیزی روحم عذاب میکشه
:cry::cry::cry::cry:انگار اون شب گم بودم نمیتونستم بگم از چی ناراحتم ...چون دلیلی نداشتمواسه ناراحتی

فاطماه?

Guest
یعنی چی ؟؟اخه همه چیز اون روز خوب بود دلیلی واسه ناراحتی نبود ولی انگار یه چیز یمنو اذییت میکرد قلبم انگار از یه چیزی ناراحت بوده ولی نمیدونم چی بود ....الانم خداروشکر مثل هر روز حالم خوبه
یعنی ربطی به حال تو نداره حال دیگران رو تو تاثیر گذاشته
مثلا اونروز جامعه ناراحت تر رورای پیش بوده
یا خانوادت ته دلشون نگران چیزی بودن

Hermione

Guest
:cry::cry::cry::cry:انگار اون شب گم بودم نمیتونستم بگم از چی ناراحتم ...چون دلیلی نداشتمواسه ناراحتی
دقیقا.میگن این از اثرات افسردگی و خستگی روحیه.که ازیجایی ب بعد انقد تحت فشاری که دلیل ناراحتیتو فراموش میکنی فقط میدونی ناراحتی

بالا