ب نظرتون

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سه دونگ خونه ای که زندگی می کنه ؟
اره
پدرت یه خونه داره ؟
اره اونی که توش زندگی میکنی
خودمو نمیتونم بزارم جاش
ولی خودش جای خودش، خودشو میکشه😬
نه من فک میکنم شاید بده مهر بزاره اجرا بعد طلاق نگیره بگه نفقه میخوام هرماه

Samira1403

کاربر جدید
اگه پدرت فقط یه خونه داره و اون خونه ای که اونا زندگی می کنن ۳ دنگش به نام تو هست آره خب ناراحت میشه یه وقت تو دلش میگه نکنه ۳ دونگ دیگه هم بزنه به نام پسرش

Samira1403

کاربر جدید
البته اون زن هم حق داره کارش نمیگم خوبه ولی نفقه و مهریه داره دیگه ارث هم بهش می رسه

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اون سه دونگم میگه بزن ب اسم من
اصلا بهش نگین بهتره
اره شاید ۶ ساله بنام منه میتونه با مهریه برگردونه ب نظرتون سندشم دست من نیست جاش امنه
اگه پدرت فقط یه خونه داره و اون خونه ای که اونا زندگی می کنن ۳ دنگش به نام تو هست آره خب ناراحت میشه یه وقت تو دلش میگه نکنه ۳ دونگ دیگه هم بزنه به نام پسرش
نارحت که میشه شایدم قلبش بگیره سکته کنه ب نظرت ۶سال به نام منه میتونه با مهریه برگردونه
خودمو نمیتونم بزارم جاش
ولی خودش جای خودش، خودشو میکشه😬
۶سال ب نام منه میتونه با مهریه برگردونه

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
البته اون زن هم حق داره کارش نمیگم خوبه ولی نفقه و مهریه داره دیگه ارث هم بهش می رسه
پس مادر من چی ۴۱سال داره با بابام زندگی میکنه خودش شاغل بود پولاش تو خونه خرج کرده در صورتی که میتونسته نکنه اصلا وظیفشه اش نبوده

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره شاید ۶ ساله بنام منه میتونه با مهریه برگردونه ب نظرتون سندشم دست من نیست جاش امنه

نارحت که میشه شایدم قلبش بگیره سکته کنه ب نظرت ۶سال به نام منه میتونه با مهریه برگردونه

۶سال ب نام منه میتونه با مهریه برگردونه
ت سندشو اصلا اتیش بزن کسی بخواد معامله رو باطل کنه ب جای سند ربط نداره
بعدم بحث حقوقیش پیچیدست
پدر ب نام فرزند اگه ملک بزنه مبایعه نامه نداشته باشه وراث دیکه میتونن معامله رو باطل کنن

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ت سندشو اصلا اتیش بزن کسی بخواد معامله رو باطل کنه ب جای سند ربط نداره
بعدم بحث حقوقیش پیچیدست
پدر ب نام فرزند اگه ملک بزنه مبایعه نامه نداشته باشه وراث دیکه میتونن معامله رو باطل کنن
قانون جدیده چون مادربزرگم‌ خونه کرده بود به اسم عموم بعد یکی از پسراش مادربزرگ که از این پدره نبوده مدعی شده بود شکایت کرده بود گفته بودن چون ۴ستل گذشته دیگه نمیشه کاریش کرد

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قانون جدیده چون مادربزرگم‌ خونه کرده بود به اسم عموم بعد یکی از پسراش مادربزرگ که از این پدره نبوده مدعی شده بود شکایت کرده بود گفته بودن چون ۴ستل گذشته دیگه نمیشه کاریش کرد
اره قدیما راحت هر کی ب نام میزد الان دردسر شده
حتی همسر خونه ب اسم زنش کنه هبه حساب میشه کلی مالیات باید بده زنه

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

بالا