بیایین حرف بزنیم

• شروع کننده موضوع ویکتوریا
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

ویکتوریا

Guest
زبان بخونم رفتم یه کلاس بازاریابی و فروش هم آنلاین ثبت نام کردم کلا شرکت نکردم اصلا خیلی تنبل شدم ☹️☹️☹️ البته این چند ماه خیلی سخت بود الان اصلا جون ندارم خیلی کار انجام بدم ولی از طرفی عمرم داره می‌ره
می‌خوام سال دیگه آیلتس شرکت کنم ولی با این اوضاع ??? کلا تنبل شدم
خودتو جمع و جور کن و شروع کن همشونو پرانرژی تر و بهتر

مااماان_ساامیاار

Guest
خدایی اینو راست میگی ??? یاد بدبختام افتادم? عروسی منه بیچاره دوباره بازم موند دیگه اصلاااا امیدی ندارم برم سر خونه زندگی خودم??‍♀️?? دیگه جوری شده که داریم به این روزام میخندیم
واقعا عروس و دومادا هم معطل شدن

استارتر
استارتر

ویکتوریا

Guest
منممم
خیلی بد شده اه
اصلا این گوشی رو نمیتونم ول کنم خدایااا????
من گوشیو میگیرم دستم یجور اعصابم خرد میشه میذارم زمین یجور دیگه? اصن نمیدونم با چی حالمو خوب کنم انرژیم تموم شده

nili

Guest
من گوشیو میگیرم دستم یجور اعصابم خرد میشه میذارم زمین یجور دیگه? اصن نمیدونم با چی حالمو خوب کنم انرژیم تموم شده
وای ولی واقعا می‌خوام اصلا ازم دور باشه
واقعا وقت تلف کردنه همش آخرش هم عذاب وجدان شدید ☹️?????

استارتر
استارتر

ویکتوریا

Guest
خدایی اینو راست میگی ??? یاد بدبختام افتادم? عروسی منه بیچاره دوباره بازم موند دیگه اصلاااا امیدی ندارم برم سر خونه زندگی خودم??‍♀️?? دیگه جوری شده که داریم به این روزام میخندیم
منم همین حسو نسبت به عقدمون دارم یعنی جوری ناامید شدم که بیان بگن فردا میریم محضر برا عقد میگم برو بابا حوصله شوخی ندارم?

صنم

Guest
منم همین حسو نسبت به عقدمون دارم یعنی جوری ناامید شدم که بیان بگن فردا میریم محضر برا عقد میگم برو بابا حوصله شوخی ندارم?
خیلی بده من از شهریور دارم اماده میشم??هی میندازن عقب شهریور بود موند واسه آذر . اذر موند بهمن . بعد بهمن هم موند واسه فروردین .الانم میگن خرداد???

استارتر
استارتر

ویکتوریا

Guest
خیلی بده من از شهریور دارم اماده میشم??هی میندازن عقب شهریور بود موند واسه آذر . اذر موند بهمن . بعد بهمن هم موند واسه فروردین .الانم میگن خرداد???
درکت میکنم بدتر از این نمیشه که تو بلاتکلیفی بمونی اصلا ندونی کی قراره اون روز برسه

استارتر
استارتر

ویکتوریا

Guest
یعنی میگم نکنه به خاطر به هم ریختگی هورمونات یکم بیشتر حالت گرفته از لحاظ روحی
آره اینم هست کلا دیگه سرتاسر ماهو بس که تحت فشار و استرسم هورمونام قاطی پاتی شده عصبی و افسرده شدم

بالا