بیایین بااازییی

استارتر
استارتر
مشــــــآ

مشــــــآ

⭐کاربر ویژه⭐
خوشم میاد:اسمم،هدفم،یه اسم دیگم🗿،لبخند،اشک شوق
بدم میاد:تمسخر کردن کسی به هر دلیلی،خندیدن به منظور تمسخر،ناراحت شدن،مدرسه،بچهای مدرسه
جمله بسااز با اینا

استارتر
استارتر
مشــــــآ

مشــــــآ

⭐کاربر ویژه⭐
جملم:با کمک دن رینولدز البوم تکامل و اهنگ طبیعی رو کامل کردم و هفته بعدش وقتی داشتم یه ویدیو از کیپاپ میدیدم که شب بود و میخواستم درس علوم بخونم صدای تیر شنیدم که گریه ام گرفت و بعدش فهمیدم غذام کپک زده و از فهمیدن این موضوع افسرده شدم
______
چه سمی شد😂😂😂
عالیی

استارتر
استارتر
مشــــــآ

مشــــــآ

⭐کاربر ویژه⭐
خوشم میاد:اسمم،هدفم،یه اسم دیگم🗿،لبخند،اشک شوق
بدم میاد:تمسخر کردن کسی به هر دلیلی،خندیدن به منظور تمسخر،ناراحت شدن،مدرسه،بچهای مدرسه
اسمتو میذارم اکبر و اضغر

اکبر و اصغر به هدفشون رسیدن و لبخند میزدن و اشک شوق میریختن و تو راه مدرسه بچه های مدرسه رو مسخره کردن و اونا ناراحت شدن🥸

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
حالا جمله بسازز🥸😂
یا قران مجید😂
امروز هوا خیلی سرد شده بود احتمال دادم برف بیاد ولی بارون بارید فضا فضای گناه و فساد بود ولی دستم خالی بود رفتم جلو اینه و گفتم دوست دارم بعد یه بوس برا خودم فرستادم نزدیک ظهر بود خبر رسید ناهار نداریم باید گشنه بمونیمخواستم برم حموم شامپو نبود خوابتم برم دسشویی گفتن پره صبر کردم تا نوبتم شد اب قطع شد نزدیک شب بود اومدم شام درست کنم سوخت پس شامم نداریم😂

استارتر
استارتر
مشــــــآ

مشــــــآ

⭐کاربر ویژه⭐
یا قران مجید😂
امروز هوا خیلی سرد شده بود احتمال دادم برف بیاد ولی بارون بارید فضا فضای گناه و فساد بود ولی دستم خالی بود رفتم جلو اینه و گفتم دوست دارم بعد یه بوس برا خودم فرستادم نزدیک ظهر بود خبر رسید ناهار نداریم باید گشنه بمونیمخواستم برم حموم شامپو نبود خوابتم برم دسشویی گفتن پره صبر کردم تا نوبتم شد اب قطع شد نزدیک شب بود اومدم شام درست کنم سوخت پس شامم نداریم😂
عالییی😂😂😂😂

بالا