بیاین مشورت

• شروع کننده موضوع مژده
  • تاریخ شروع

مامان اروین

Guest
هچی تازه اومدم گیحم خخ
اها ببخشید. خوبی عزیزم. من دیدم سکه شده 15 تومن امروز اینقد اعصابم خورد شد ب خاطر گیج بازیم ک نفهمیدم شاممو چی خوردم...
ی هفته س چسبیدم ب رژیم و غصه زندگی این و اونو میخورم

استارتر
استارتر

مژده

Guest
چطور تاپیک‌میزنید
توی صفحه اول سایت روی اون دکمه زرده بزن اینم آموزشش ?

دخی بلا

Guest
فدات عزیزم تو همون تاپیکی که تازه نقل گرفتی لینک آموزش کار با سایت رو واست گذاشتم . البته آموزش خاصی هم نمیخواد خیلییی راحته. یه 10 ؛ 20 دقیقه ای اینجا فعالیت کنی همه چی رو یاد میگیری
ممنونم

دخی بلا

Guest
فدات عزیزم تو همون تاپیکی که تازه نقل گرفتی لینک آموزش کار با سایت رو واست گذاشتم . البته آموزش خاصی هم نمیخواد خیلییی راحته. یه 10 ؛ 20 دقیقه ای اینجا فعالیت کنی همه چی رو یاد میگیری
عزیزم نادیا جان اومد بگی من اومدم

نادیامم

Guest
نه کجا۱۳۹۰۰بود؟
حتما قیمتارو از گوگل نگا میکنی قیمتای گوگل برا اونایی هست که عمده میخرن تکی رو از کانال تا یا از طلا فروشیا باید بپرسی از این سایت هم میشه دید

استارتر
استارتر

مژده

Guest
حتما قیمتارو از گوگل نگا میکنی قیمتای گوگل برا اونایی هست که عمده میخرن تکی رو از کانال تا یا از طلا فروشیا باید بپرسی از این سایت هم میشه دید
اره از گوگل میدیدم. این سایت هم که معرفیش کردی خیلی خوبه تازه دیدم قیمت هاشو. کاملا دقیق زده

Gisoo

Guest
بچه ها من یه ذره پول دستم دارم میخوام سرمایه گذاری کنم روی طلا ولی پولم به سکه نمیرسه طلاهم که بخرم به خاطر اجرت و این چیزا سودش میاد پایین به نظرتون اگر طلا شکسته بخرم سودش با سود سکه برابره یا کمتر ؟
هیچی نخر باز میاد پایین ضرر میکنی

Gisoo

Guest
عزیزم سکه هفته ای 1 میلیون میره رو قیمتش چطور میاد پایین عاخه ?
عزیزم میکشونن بالا ولی میاد پایین باید قبلا می‌گرفتی تا یه جایی نگه میداشتی میفروختیش سود میکردی

استارتر
استارتر

مژده

Guest
عزیزم میکشونن بالا ولی میاد پایین باید قبلا می‌گرفتی تا یه جایی نگه میداشتی میفروختیش سود میکردی
بزار این یارو دوباره بشه رئیس جمهور سکه میشه 30 میلیون?

بالا