بیاین راجب ترفندهای آشپزی میکاپ لاغری همه چیز حرف بزنیم

• شروع کننده موضوع Faraneh
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
من خودم راجب لاغری میگم یکی از راهایی ک باعث میشه سیر بمون اینه ک نون جو بخورم البته نون جوی اصل نه اینا ک همش آرد گندمه

استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
واسه خوشمزه تر شدن زرشک پلو یا خورشت قیمه ربع ساعت آخر یکم گلابو زعفرون میریزم.خیلی خوش عطرو طعم میشه

Sogand

Guest
اگ میخواید بدونید من طبق توصیه هایی ک از دکترا شنیدم میتونم براتون راجب صافی پوست بگم

استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
اونوقت میگین تاپیک نیست خب بیاید?

نبات

Guest
موقع مسواک زدن تو خمیر دندان یخورده زردچوبه و ذغال و جوش شیرین بریزی هم دندون و سفید میکنه هم مینا دندان مقاوم میکنه

استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
موقع مسواک زدن تو خمیر دندان یخورده زردچوبه و ذغال و جوش شیرین بریزی هم دندون و سفید میکنه هم مینا دندان مقاوم میکنه
اوکی من خودم تا بحال نمکو زرد چوبه رو فقط امتحان کردم.

Sogand

Guest
من از ی دکتر خیلی خوب شنیدم ک گفت برای صافیه پوست اول باید بدنتون رو سلامت نگه دارید
یعنی خواب کافی و اصولی؛تغذیه درست و ورزش همیشگی و اصولی
این ۳ تا رو رعایت کنی+نظافت یعنی صورتتو با صابون خوب بشوری همیشه روبالشتیتو همیشه بشوری و تو محیط کثیف و آلوده نباشی
اینارو رعایت کنی پوستت مثل پوست نوزاد میشه صاف و تمیز و نرم و درخشان

استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
برای حجم دادن ب مژه هاتون یه بار ریمل خیلی زیاد بزنید و بزارید خشک بشه و بعد دوباره ریمل بزنید دوباره بزارید خشک بشه دو باره ریمل بزنید اینطوری مژه هاتون حجم میگیره

استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
من از ی دکتر خیلی خوب شنیدم ک گفت برای صافیه پوست اول باید بدنتون رو سلامت نگه دارید
یعنی خواب کافی و اصولی؛تغذیه درست و ورزش همیشگی و اصولی
این ۳ تا رو رعایت کنی+نظافت یعنی صورتتو با صابون خوب بشوری همیشه روبالشتیتو همیشه بشوری و تو محیط کثیف و آلوده نباشی
اینارو رعایت کنی پوستت مثل پوست نوزاد میشه صاف و تمیز و نرم و درخشان
توصیش برا اوناست ک هنوز پوستشون خراب نشده.مثلا من ک بعد از لاغر شدن منافذ پوستم باز شده چکار کنم?

استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
برای داشتن خواب شب توی طول روز نخوابید????

Sogand

Guest
توصیش برا اوناست ک هنوز پوستشون خراب نشده.مثلا من ک بعد از لاغر شدن منافذ پوستم باز شده چکار کنم?
ن اتفاقا بلعکس حتی کسایی ک پوستشون مشکل داره هم اینجوری خیلی تاثیر داره
برای منافذ باز از یخ استفاده کن در دراز مدت خیلی تاثیر داره
البته اگه سینوزیت و مننژیت نداری

استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
ن اتفاقا بلعکس حتی کسایی ک پوستشون مشکل داره هم اینجوری خیلی تاثیر داره
برای منافذ باز از یخ استفاده کن در دراز مدت خیلی تاثیر داره
البته اگه سینوزیت و مننژیت نداری
یخ ک میزدم لپام قرمز میشد انگار ک یکی کشیدشون.?

استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
اگه یه بار دیگه بگین چ خلوته فلانه میام براتون.?تاپیک میزنم فقط چندتا ازبچه میان بقیه نمیان?

استارتر
استارتر

Faraneh

Guest
خب بنظرمن حلقه لاغری با رژیم فقط تاثیر داره.من خودم وقتی حلقه میزدم ولی رژیم نبودم هیچ سایزی از پهلوهام کم نمیشد فقط سفت میشد.

بالا