بیاین در مورد پدرهاتون بگید

• شروع کننده موضوع _ساغر
  • تاریخ شروع

_ساغر

Guest
چ جورین ؟ با هم چطورید؟ اگر کار خاصی براتون میکنن یا هدیه ای کادویی چیزی بگید؟ تولد میگیرن براتون یا نه ؟ متن براتون میفرستن؟

nili

Guest
رابطمون خیلی خوبه خداروشکر
خودش یه جوری بوده از اول که باعث شده هیچی رو ازش پنهون نکنم و واقعا عین یه دوسته بزرگتره برام
تولد آره ( ولی نه همیشه ! )
دو سه سال بوده که تولد گرفته و من خبر نداشتم
بقیشو معمولا پول میریزه به حسابم با دوستام میرم بیرون
یا بچه تر که بودم با مامانم و خاله ام تولد میگرفتیم دیگه
متن که هر روز باشه نه
ولی پست بذارم تو اینستا یا عکسی براش بفرستم و ... آره قربون صدقه میره
ولی اینکه بیاد خودش بفرسته همینطوری خیلی کم تقریبا نه

استارتر
استارتر

_ساغر

Guest
رابطمون خیلی خوبه خداروشکر
خودش یه جوری بوده از اول که باعث شده هیچی رو ازش پنهون نکنم و واقعا عین یه دوسته بزرگتره برام
تولد آره ( ولی نه همیشه ! )
دو سه سال بوده که تولد گرفته و من خبر نداشتم
بقیشو معمولا پول میریزه به حسابم با دوستام میرم بیرون
یا بچه تر که بودم با مامانم و خاله ام تولد میگرفتیم دیگه
متن که هر روز باشه نه
ولی پست بذارم تو اینستا یا عکسی براش بفرستم و ... آره قربون صدقه میره
ولی اینکه بیاد خودش بفرسته همینطوری خیلی کم تقریبا نه
چی مینویسه مثلا

nili

Guest
چی مینویسه مثلا
یا خدا
ببین مردا کلا اونطوری که بگن عشقم و ... که نیستن
کلا فرق داره مدل قربون صدقشون
ولی میدونم از ته دلشه
خوب همین برای آدم کافیه
من اینکه بغلش کنم و با هم وقت بگذرونیم برام مهم تره تا حالا یه متنی بنویسه یا ننویسه ...

استارتر
استارتر

_ساغر

Guest
یا خدا
ببین مردا کلا اونطوری که بگن عشقم و ... که نیستن
کلا فرق داره مدل قربون صدقشون
ولی میدونم از ته دلشه
خوب همین برای آدم کافیه
من اینکه بغلش کنم و با هم وقت بگذرونیم برام مهم تره تا حالا یه متنی بنویسه یا ننویسه ...
منظوری نداشتم کلا خوشم میاد از این پدر دختر ها شوهر عمم هم برا دخترش تو ایسنتاش متن مینویسه من خوشم میاد

مهسآ

Guest
تولد همیشه داریم
یعنی بابام تولد میگیره برای ما
و ما بچه های ناخلف پیش نیومده بتونیم جبران کنیم به اندازه اون ( در حد کیک خونگی پختن بلدیم!)
خیلی چیزها رو به بابام نمی گم
به مامانم هم همین طور (Privacyو این داستانا ...)
ابراز احساسات که اوایل سخت بودم ( در رابطه با همه این طور بود نه صرفا بابام)
ولی الان که پخته تر شدم چپ و راست میرم کله شو ماچ میکنم و دستاشو میبوسم هرشب
بعضی وقت ها حس میکنم دیدگاهش نسبت به من اینه که یه ادم ضعیفم و از پس خیلی از کارها بر نمیایم اینکه فکر میکنه باید هوامو داشته باشه و به تنهایی از عهده کارها بر نمیام و قوی نیستم رو مخمه خب راستش خودمم تاحالا تلاش چشم گیری در جهت اثبات کردن خودم نکردم ولی در کل خوبه رابطمون و خیلی خیلی دوستش دارم و ارزو میکنم قبل از مامان و بابام بمیرم که نبینم اون روزای سخت رو هیچوقت...

استارتر
استارتر

_ساغر

Guest
تولد همیشه داریم
یعنی بابام تولد میگیره برای ما
و ما بچه های ناخلف پیش نیومده بتونیم جبران کنیم به اندازه اون ( در حد کیک خونگی پختن بلدیم!)
خیلی چیزها رو به بابام نمی گم
به مامانم هم همین طور (Privacyو این داستانا ...)
ابراز احساسات که اوایل سخت بودم ( در رابطه با همه این طور بود نه صرفا بابام)
ولی الان که پخته تر شدم چپ و راست میرم کله شو ماچ میکنم و دستاشو میبوسم هرشب
بعضی وقت ها حس میکنم دیدگاهش نسبت به من اینه که یه ادم ضعیفم و از پس خیلی از کارها بر نمیایم اینکه فکر میکنه باید هوامو داشته باشه و به تنهایی از عهده کارها بر نمیام و قوی نیستم رو مخمه خب راستش خودمم تاحالا تلاش چشم گیری در جهت اثبات کردن خودم نکردم ولی در کل خوبه رابطمون و خیلی خیلی دوستش دارم و ارزو میکنم قبل از مامان و بابام بمیرم که نبینم اون روزای سخت رو هیچوقت...
خب اینک ادم احساس کنه یکی میخواد هواشو داشته باشه خوبه چند سالته؟

خرگوش آبی?

Guest
تولد که همیشه کیک میگیریم کادو هم پول میده بیشتر، رابطمونم خوبه ابراز احساسات ک میکته ولی از اینا دیس بیاد بگه دختر دوست دارم با کارای خیلی کوچیک میفهمونه

استارتر
استارتر

_ساغر

Guest
تولد که همیشه کیک میگیریم کادو هم پول میده بیشتر، رابطمونم خوبه ابراز احساسات ک میکته ولی از اینا دیس بیاد بگه دختر دوست دارم با کارای خیلی کوچیک میفهمونه
مثلا چیکار میکنه برام جالبه زیاد سوال میکنم

آذردخت

Guest
تولد جز رسومیه که هرساااااااااااااااااااااال باید به جا بیاریم اسمون به زمین بیاد زمین بره اسمون در جوار خانواده باید جشن گرفته بشه?

خرگوش آبی?

Guest
مثلا چیکار میکنه برام جالبه زیاد سوال میکنم
کار زیاد میکنه ?
مثلا ناراحت تو هم باشم هی میره میاد میشینه میگه چی شده، یا مثلا کارایی ک دوست دارم رو وقت میزاره یا مثلا باهام هی شوخی میکنه

بالا