بیاید??

• شروع کننده موضوع ذربر۳۰.
  • تاریخ شروع

ذربر۳۰.

Guest
چندوقت پیشا یه تایپیکی زده بودم ک پدرشوهرم قطع نخاع شده رو تخته بعد گفتم یکی از خونه هاشو ب اسم برادر شوهرم زده تاازش نگه داری کنن بعد پرسیدم بعدا میتونم ازش شکایت کنیم ازاون خونه سهم ببریم گفتید نگه داری ازایشون سخته حق برادرشوهرتو زنشه الان پدرشوهرم میخواد زن بگیره از داراییشو به اسمش کنه تاازشون مراقبت کنع حالا تکلیف اون خونه چیه مامیتونیم شکایت چون برادرشوهرمو جاریم ازش نگه داری نمیکنن دیگ

آنجِل

Guest
نه عزیزم،شکایت کنی بگی چی!خونه یکی دیگه بوده که بخشیده!

مژده

Guest
عزیزم هر انسانی بعد از رسیدن به 18 سال خودش وظیفه داره زندگی خودش رو تامین کنه، پدر و مادر هیچ وظیفه ای مبنی بر تقسیم مال و اموالشون به افراد مشخصی ندارن، اصلا میتونن تمام مال و اموالشون رو وقف کنن.
این حق هر شخصیه که تصمیم بگیره با مال و اموال خودش چکار کنه. بیل گیتس که بیل گیتس بود و ثروتمندترین مرد دنیا، هیچی از اموالش به جز چند میلیون دلار ناقابل به بچه هاش نداده و وصیت کرده تمام اموالش صرف خیریه بشه.

کاپ_کیک_عصبانی

Guest
چندوقت پیشا یه تایپیکی زده بودم ک پدرشوهرم قطع نخاع شده رو تخته بعد گفتم یکی از خونه هاشو ب اسم برادر شوهرم زده تاازش نگه داری کنن بعد پرسیدم بعدا میتونم ازش شکایت کنیم ازاون خونه سهم ببریم گفتید نگه داری ازایشون سخته حق برادرشوهرتو زنشه الان پدرشوهرم میخواد زن بگیره از داراییشو به اسمش کنه تاازشون مراقبت کنع حالا تکلیف اون خونه چیه مامیتونیم شکایت چون برادرشوهرمو جاریم ازش نگه داری نمیکنن دیگ
چیزی هم بگین، پدرشوهرت میگه مالم بوده. دوس داشتم بدم ب فلانی

آنجِل

Guest
خودت خونه نداری؟یعنی واقعا نیاز دارین؟

Sogol

Guest
نه عزیزم چون به اسمش شده فقط آبرو خودتون میره

چطوری؟

Guest
وقتی زنده هستن و خودشون به نام زدن کاری نمیتونید انجام بدید

بالا