بچه ها میاید کمک ، دوراهی سخت ?

• شروع کننده موضوع مامان سهیل ?
  • تاریخ شروع

مامان سهیل ?

Guest
کدوم از این دوتا خوشگله ؟ اون سر همیه یا اون سه تیکه ... به نظرتون به دردش میخوره توی هوای بهار ؟؟ اوایل اردیبهشت زایمانمه میگم نکنه هوا گرم بشه استفاده نشه ?? از طرفی هم میگم نکنه هوا سر بشه یه چندتا لباس گرم بگیرم براش ...
با تجربه ها نظرتون ؟ ?
20210401_122628.jpg
20210401_122601.jpg

lady of the night

Guest
عزیزم فکر کنم بهار گرم بشه دیگه
نه مثه تابستون اما گرمتر از زمستونه

تک دختر

Guest
کدوم از این دوتا خوشگله ؟ اون سر همیه یا اون سه تیکه ... به نظرتون به دردش میخوره توی هوای بهار ؟؟ اوایل اردیبهشت زایمانمه میگم نکنه هوا گرم بشه استفاده نشه ?? از طرفی هم میگم نکنه هوا سر بشه یه چندتا لباس گرم بگیرم براش ...
با تجربه ها نظرتون ؟ ?مشاهده پیوست 14765مشاهده پیوست 14766
سایز ۰ داری میگیری؟

تک دختر

Guest
به نظرم خنکتر بگیر.تو ک نمیخای نوزاد رو همش بیرون نگه داری تو این وضعیت کرونا عزیزم.

آیلا

Guest
کجا هستین هوا چه جوریه؟
یه ماه اول که بچه کوچیکه زیادم بیرون نمیری بیرون رفتنی هم آدم تو کیسه خواب میزاره اصلا سوشرت اینا به درد نمیخوره چون اصلا نمیشه پوشوند

استارتر
استارتر

مامان سهیل ?

Guest
کجا هستین هوا چه جوریه؟
یه ماه اول که بچه کوچیکه زیادم بیرون نمیری بیرون رفتنی هم آدم تو کیسه خواب میزاره اصلا سوشرت اینا به درد نمیخوره چون اصلا نمیشه پوشوند
ما کرمانشاهیم
فعلا که هوا گرمه ولی میگن که سرد قراره بشه .?

فندق

Guest
من کلا سرهمی نمیپسندم بیشتر جنبه قشنگی داره حس میکنم بچه اذیت میشه مخصوصا پسر
با شلوار آزادتره مخصوصا که پوشکم هست

آنجِل

Guest
بنظرم گرمه!سمت غرب ک از اردیبهشت گرم میشه هوا!بعیدم میدونم بچه رو بیرون ببری زیاد ماه اول.
این لباس خیلیییی گرمه.برا زمستون خوبه

استارتر
استارتر

مامان سهیل ?

Guest
من کلا سرهمی نمیپسندم بیشتر جنبه قشنگی داره حس میکنم بچه اذیت میشه مخصوصا پسر
با شلوار آزادتره مخصوصا که پوشکم هست
وای من بمیرم الهی ??
نمیدونستم ممکنه اذیت شه ?

فندق

Guest
وااا خواهرم چ اذیتی اصلا اذیت نمیشه
وقتی کسی بچه رو از زیر بغل بلند کنه مخصوصا آقایون که خیلی اهمیت نمیدن کل لباس میره سمت بالا(اگر دقت کنی وقتی بچه رو میزارن پایین کل لباسش به هم ریخته و گاهی پیرهن از شلوار خارج شده )
سرهمی بیشتر برای بغل کردن راحته ولی من حس میکنم بچه اذیت میشه

مامان دو تا وروجک

Guest
وقتی کسی بچه رو از زیر بغل بلند کنه مخصوصا آقایون که خیلی اهمیت نمیدن کل لباس میره سمت بالا(اگر دقت کنی وقتی بچه رو میزارن پایین کل لباسش به هم ریخته و گاهی پیرهن از شلوار خارج شده )
سرهمی بیشتر برای بغل کردن راحته ولی من حس میکنم بچه اذیت میشه
عزیزم بچه رو با زیر بغلش بلندمی‌کنن وقتی بزرگتر شد وقتی هم کوچیکه ک توی کریر یا امثالهم هست و از زیر سر و کمر بلندش میکنن نگرانی نداره ک گلم

بالا