بچه ها خیلی استرس دارم میترسم

• شروع کننده موضوع _ساغر
  • تاریخ شروع

Mamane matin

Guest
طفلی ، دلم براش کباب شد?
من یک تجربه مشابه دارم?
ولی تو نت چیزی ندیده بودم.
با یک پسره چت میکردم وقتی نوجوون بودم. (چیز بدی هم نمی گفتیم ، چت معمولی)
بابام فهمید تا ۳ ۴ سال سیمکارتم قطع کرد?
تا یکسال هم نت نداشتم?

انقدر ناراحت بودم ، نامه ی خداحافظی نوشته بودم????
واییی خدانکشتت اول صبحی خیلی خندیدم ?یاده یه چیزی افتادم من وقتی اول راهنمایی بودم تازه بابام واسم گوشی گرفته بود من شانسی یه شماره گرفتم یه پسره برداشت ??باهم حرف میزدیم پسره ۱۶سالش بود گوسفندارو میبرد چرا??یه روز توی اتاق صداشو زدم رو پخش تنها بودم کسی نبود گوشی روی اپن بود من توی آشپزخونه پسره شعر میخوند واسه گوسفندا منم گوش میکردم یه دفعه رومو برگردوندم بابا و مامانم پشت سرم بودن????گوشیمو ازم گرفتن خیلی هم دعوام کردن منم گفتم اخه اون پسره خوبیه خیلی گوسفند داره هش واسه گوسفنداش شعر میخونه??چقد تباه بودم من ?‍♀️?????????

پاندا تپلی

Guest
واییی خدانکشتت اول صبحی خیلی خندیدم ?یاده یه چیزی افتادم من وقتی اول راهنمایی بودم تازه بابام واسم گوشی گرفته بود من شانسی یه شماره گرفتم یه پسره برداشت ??باهم حرف میزدیم پسره ۱۶سالش بود گوسفندارو میبرد چرا??یه روز توی اتاق صداشو زدم رو پخش تنها بودم کسی نبود گوشی روی اپن بود من توی آشپزخونه پسره شعر میخوند واسه گوسفندا منم گوش میکردم یه دفعه رومو برگردوندم بابا و مامانم پشت سرم بودن????گوشیمو ازم گرفتن خیلی هم دعوام کردن منم گفتم اخه اون پسره خوبیه خیلی گوسفند داره هش واسه گوسفنداش شعر میخونه??چقد تباه بودم من ?‍♀️?????????
وای خدا????
برای گوسفندا???

چه شنگول بودین???

Mamane matin

Guest

بانوی عمارت

Guest
ولی فکرنمیکنم بفهمن تو گوگل سرچ کن ببین همچین چیزی هس

دختر جذاب

Guest
وای چه بد?????
اشکال نداره دیگه کاری از دستت درنمیاد با الکی حرص خوردن چیزی درست نمیشه