بچه ها خواهرم امتحان ریاضی ۸ شد چه رفتاری بکنم

• شروع کننده موضوع رهبرگروه
  • تاریخ شروع

رهبرگروه

Guest
یکشنبه امتحان ترم ریاضی داره هرچی میخونه باز نمره کم میگیره همش زیر۱۰ باینکه ۱۲ ساعته کتاب به دست چیکارکنم ؟
معلم گفته نمره زیر ۱۰ بشه این مدرسه قبولش نمی‌کنیم هشتمه گریه میکنه میگه من هیچی نمیتونم

مدیسا

Guest
باهاش درس کارکنید خب حتما نحوه خوندن ریاضی بلد نیس
۱۲ ساعت بخونه وقتی فکرو ذکرش ریاضی نباشه یا اصلا بلد نباشه بدرد نمیخوره که

Yegi

Guest
خواهرتو درک می کنم چون منم جدیدا می خونم ولی امتحانامو تر می‌زنم الان یاد امتحان ریاضیم میفتم دلم آشوب میشه نمیدونم چند گرفتم ولی کاملا قهوه ای کردم?

کاجولم

Guest
یکشنبه امتحان ترم ریاضی داره هرچی میخونه باز نمره کم میگیره همش زیر۱۰ باینکه ۱۲ ساعته کتاب به دست چیکارکنم ؟
معلم گفته نمره زیر ۱۰ بشه این مدرسه قبولش نمی‌کنیم هشتمه گریه میکنه میگه من هیچی نمیتونم
عزیز دلم خودش به اندازه کافی ناراحته .حواست باشه دعواش نکنی .بنده خدا دوساله آنلاین بوده وسطحش اومده پایین .کتاب کمک آموزشی بگیر ویا معلم خصوصی بگیرید.سایت آلا هم خوبه

narngk.

Guest
والله من همه این بهونه ها رو حفظم ????

کسی که بخونه عمرا نمره کم‌بگیره ولی واسه سال اخر دبیرستان مجبور شدم بخونم که معدلم بره بالا اخرشم زور خودمو زدم شد ۱۷
تو مدرسمون ضعیفا ۱۷ میگرفتن?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Romantic?

Guest
بهش درس بده
غیرممکنه با ۱۲ساعت خوندن همش زیر ۱۰ بیاری

ساقی فرفری

Guest
منم اصن ریاضی تو مخم نمی‌رفت علاقه نداشتم دل نمی‌دادم ب خوندن

aramesh?

Guest
اگه بی کیفت بخونه ۱۲ ساعت که هیچی..۲۴ ساعت هم بخونه فایده ای نداره عزیزم ?

هانیسا?

Guest
کتاب درسی بگیر معلم خصوصی بگیر یا پرش
تو گوگل بزن معلم ها میاد آقای علویان عالیه مای درس نصب کن و....خوب درس بده بش حواست بش باشه

استارتر
استارتر

رهبرگروه

Guest
ممنونم دوستایه گلم از نظرات قشنگتون??

خوشگل عالم

Guest
نه عزیزم کاریش نداشته باش فقط یادش بده بهش دلداری بده پشتش گرم باشه بهت

بالا