بچه ها تو رو خدا برای دوستم دعا کنید 😥

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بهم زنگ زد شوهرش خیلی اذیتش می کنه نمی دونید که چیا گفته بهش و چیکارکرده حتی تهمتای بد زده الکی

دعا کنید یا شوهرش خوب بشه یا بتونه جدا بشه یا شوهرش بمیره میدونم حرفم بده ولی اعصابم خورده گفت فکر خود.کشی زده به سرم

گفتم اگه همه کار کردی خوب نشده ازش نترس دعوا شد تو از اونم بدترشو شده داد بزن کتکش بزن فرار کن یه چی پرت کن روش بالشی چیزی منظورمه بذار بدونه نمیترسی سوءاستفاده نکنه بذار بدونه خودش بیشتر درعذابه اگه توهین کنه خودتم بعدش آروم باش بذار حرصش دربیاد چون میخواد ناراحتت کنه بذار بدونه به هدفش نرسید

بگو ببین من به جایی رسیدم می تونم آدمم بکشم بگو خوب نشی نمیری جدا نشی مطمئن باش تورو میکشم اگه هم خودمو بکشم تورم میکشم که باعثشی

بگو عقده ی چیو خالی می کنی مگه من به زور نگهت داشتم خب جداشو بچمونم داری عذاب میدی

(من همه جوره تلاش کردم راهنماییش کنم خودشم تلاش کرد)

آخرین ویرایش:

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
بهم زنگ زد شوهرش خیلی اذیتش می کنه نمی دونید که چیا گفته بهش و چیکارکرده حتی تهمتای بد زده الکی

دعا کنید یا شوهرش خوب بشه یا بتونه جدا بشه یا شوهرش بمیره میدونم حرفم بده ولی اعصابم خورده گفت فکر ****** زده به سرم

گفتم اگه همه کار کردی خوب نشده ازش نترس شده داد بزن کتکش بزن

گفتم بترسونش بهش بگو من خودمو بکشم تو رو هم می کشم که باعثشی

میدونی باید دوستت چکار کنه
باید بی محلی کنه بی محلی پاسخگوی تمام مشکلاته

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میدونی باید دوستت چکار کنه
باید بی محلی کنه بی محلی پاسخگوی تمام مشکلاته
گفتم اینو همه جوره راه حل دادم و انجام داده میگه باز گیر میده توهین می کنه داد وبیداد و دعوا معذرتم نمیخواد باز دوباره دلمو می شکونه نمیدونی که از همه چی خبرنداری که

بنده خدا یه بچه هم داره اونم آسیب می بینه

if_atemeh

⭐کاربر برتر⭐

دعا کنید یا شوهرش خوب بشه یا بتونه جدا بشه یا شوهرش بمیره میدونم حرفم بده ولی اعصابم خورده گفت فکر خود.کشی زده به سرم

گفتم اگه همه کار کردی خوب نشده ازش نترس تو از اونم بدترشو شده داد بزن کتکش بزن فرار کن یه چی پرت کن روش بالشی چیزی منظورمه بذار بدونه نمیترسی سوءاستفاده نکنه بذار بدونه خودش بیشتر درعذابه اگه توهین کنه

گفتم بترسونش بهش بگو من خودمو بکشم تو رو هم می کشم که باعثشی

لعنتتت بهش🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
زندگی بعضی از ما خانوما چقدررررررر سخته😢😢
تازه دوستم یه دختر هم داره اونم سختی می کشه شوهرش کلا آدم نیست گفتم بگو خودت و خانواده ات فلانید توچی هستی نه اخلاق داری نه تیپ و قیافه اونم از ذات خرابته (عکسشو بهم نشون داده قبلا)

💔

اوج_آسمان

⭐کاربر برتر⭐
تازه دوستم یه دختر هم داره اونم سختی می کشه شوهرش کلا آدم نیست گفتم بگو خودت و خانواده ات فلانید توچی هستی نه اخلاق داری نه تیپ و قیافه اونم از ذات خرابته (عکسشو بهم نشون داده قبلا)

💔
افسوس
لعنت به بعضی مردای پست😕😕

بالا