بچه ها تورو خدا بیاید راهنماییم کنید اعصابم بهم ریخته - چرا من بلد نیستم

• شروع کننده موضوع ارغوان خانم
  • تاریخ شروع

ارغوان خانم

Guest
بچه ها این عکسای بدون زمینه رو از کجا پیدا میکنن ؟/ چرا من پیدا نمیکنم همچین عکسایی ؟?? بعد اینکه تو پیجای آموزش زبان چه جوری رو عکساشون ویس مترجم گوگل میندازن ؟؟? من اصلا نه عکسای اینجوری که بدون زمینه باشه پیدا میکنم نه بلدم ویس مترجم گوگل بندازم رو پستام?

پیوست ها

• Screenshot 2021-07-22 at 17-23-01 Instagram.png
    Screenshot 2021-07-22 at 17-23-01 Instagram.png
    330.5 کیلوبایت · بازدیدها: 26
استارتر
استارتر

ارغوان خانم

Guest
برنامه برش پس زمینم اصلا تمیز پاک نمیکنه پس زمینه رو :cry:

بانوی عمارت

Guest
منظورت مثلا این اشیاس که عکسشونو گذاشته؟
ممکنه با فتوشاپ درست کرده باشه و فضای اطرافشو پاک کرده باشن
و یا یه اپ دارن که همین شکلک هارو داره و استفاده میکنن

استارتر
استارتر

ارغوان خانم

Guest
فکرکنم همون برنامس که این شکلک هارو داشته باشه
عزیزم نمیدونی اسم برنامه چیه:cry: من انقدر حرص میخورما چون مترجم زبان انگلیسیم - مدرسم میخوام از این طریق کار کنم ولی اصلا نمیدونم چه جوری باید کار کنم چون اینستاگرام نداشتم تا حالا
:cry:

استارتر
استارتر

ارغوان خانم

Guest
من کلاس میرم راحت??
چه کلاسی ؟ کلاس زبان ؟ من مترجم و مدرس زبانم ولی دوست دارم یه پیج آموزش زبان بزنم و از این طریق کسب درآمد کنم ولی اصلا نمیدونم این عکسای بدون حاشیه و پس زمینه رو از کجا میشه گیر آورد

آیلا

Guest
چه کلاسی ؟ کلاس زبان ؟ من مترجم و مدرس زبانم ولی دوست دارم یه پیج آموزش زبان بزنم و از این طریق کسب درآمد کنم ولی اصلا نمیدونم این عکسای بدون حاشیه و پس زمینه رو از کجا میشه گیر آورد
@مژده بیشتر از همه تخصص داره

ِِِِِِِِ....

Guest
خودشون درس میکنن

بانوی عمارت

Guest
عزیزم نمیدونی اسم برنامه چیه:cry: من انقدر حرص میخورما چون مترجم زبان انگلیسیم - مدرسم میخوام از این طریق کار کنم ولی اصلا نمیدونم چه جوری باید کار کنم چون اینستاگرام نداشتم تا حالا
:cry:
نه نمیدونم عزیزم سرچ کن
یا از همین پیجا بپرس
میشه هم کامنت بزاری شاید بقیه دیدن و راهنمایی کردن

مژده

Guest
این موسسات خودشون گرافیست دارن عزیزم. اگر پولت نمیرسه گرافیست استخدام کنی از منابع عکس دانلود کن. مثلا اگر عکس پرتقال میخوان توی گوگل بزن orange cartoon png

یا orange clipart

یک گل سرخ

Guest
عزیزم این عکس‌ها رو می‌تونین با اشیایی که پس زمینهٔ سفید دارن هم درست کنین، اگر آخر هر چیزی که عکسش رو می‌خواین بنویسین vector و سرچ کنین براتون میاره?
اپلیکیشن photo room هم خوبه برای حذف کردن پس زمینهٔ عکس.
ویس رو هم اگر خواستین بهتون یاد میدم چطوری سیو کنین و روی کلیپ بذارین?
اگر کمکی هم از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمکتون کنم?
بچه ها این عکسای بدون زمینه رو از کجا پیدا میکنن ؟/ چرا من پیدا نمیکنم همچین عکسایی ؟?? بعد اینکه تو پیجای آموزش زبان چه جوری رو عکساشون ویس مترجم گوگل میندازن ؟؟? من اصلا نه عکسای اینجوری که بدون زمینه باشه پیدا میکنم نه بلدم ویس مترجم گوگل بندازم رو پستام?

استارتر
استارتر

ارغوان خانم

Guest
این موسسات خودشون گرافیست دارن عزیزم. اگر پولت نمیرسه گرافیست استخدام کنی از منابع عکس دانلود کن. مثلا اگر عکس پرتقال میخوان توی گوگل بزن orange cartoon png

یا orange clipart
آهان درست میگید - منم حدس میزدم که کار هر کسی نباشه و کاملا حرفه ای درست میشه- مرسی مژده جون?

استارتر
استارتر

ارغوان خانم

Guest
عزیزم این عکس‌ها رو می‌تونین با اشیایی که پس زمینهٔ سفید دارن هم درست کنین، اگر آخر هر چیزی که عکسش رو می‌خواین بنویسین vector و سرچ کنین براتون میاره?
وای آره عزیزم میشه یادم بدید - خیلییی ممنونم

استارتر
استارتر

ارغوان خانم

Guest

فقط عزیزم میشه بگید چطوری اون زمینه یفیدو پاک کنم ؟ و اینکه چطور ویس رو سیو کنم و بندازم رو کلیپ؟?

یک گل سرخ

Guest
وای آره عزیزم میشه یادم بدید - خیلییی ممنونم
اگر از لپتاپ می‌تونین استفاده کنین اول باید گوگل ترنسلیت رو باز کنین، بعد جمله‌ یا کلمه‌ای که می‌خواین رو بنویسین.. وقتی که نوشتین از اون سه نقطهٔ بالای گوگل روی “ابزار های بیشتر”(more tools) کلیک کنین بعد هم بزنین روی “ابزار های برنامه نویسی”
یه قسمتی باز میشه، اونجا چند تا گزینه داره که یکی‌شون Mediaست.
روش کلیک کنین بعد هم روی اون قسمتی که صدای گوگل ترنسلیت پخش میشه کلیک کنین که پخش بشه.

یه مدیا باز میشه، روش کلیک راست کنین و توی یه تب جدید باز اش کنید(open in new tab)

حالا می‌تونین روی اون سه نقطهٔ کنار ویس بزنین و اون رو دانلود کنین??

یک گل سرخ

Guest
با همین برنامه‌ای که گفتم میشه زمینه رو حذف کرد، اول photo room رو دانلود کنید، بعد یه به علاوه داره، بزنین روی اون و عکسی که می‌خواین رو انتخاب کنین، بعد خودش زمینه رو پاک می‌کنه.
فقط شما باید روی پس زمینه کلیک کنین و روی اون گزینه ای که حالت شطرنجی داره بزنین که عکس بدون بکگراند بشه، بعد هم که سیوش کنید??

ویس رو هم اگر از گوگل ترنسلیت می‌خواین سیو کنین همین راهی که گفتم رو انجام بدین، اگر هم می‌خواین صدای خودتون باشه توی برنامه ای که می‌خواین کلیپ درست کنین می‌تونین ضبط کنین?

استارتر
استارتر

ارغوان خانم

Guest
اگر از لپتاپ می‌تونین استفاده کنین اول باید گوگل ترنسلیت رو باز کنین، بعد جمله‌ یا کلمه‌ای که می‌خواین رو بنویسین.. وقتی که نوشتین از اون سه نقطهٔ بالای گوگل روی “ابزار های بیشتر”(more tools) کلیک کنین بعد هم بزنین روی “ابزار های برنامه نویسی”
یه قسمتی باز میشه، اونجا چند تا گزینه داره که یکی‌شون Mediaست.
روش کلیک کنین بعد هم روی اون قسمتی که صدای گوگل ترنسلیت پخش میشه کلیک کنین که پخش بشه.

یه مدیا باز میشه، روش کلیک راست کنین و توی یه تب جدید باز اش کنید(open in new tab)

حالا می‌تونین روی اون سه نقطهٔ کنار ویس بزنین و اون رو دانلود کنین??
وااای مرسی عزیزدلم :love:

استارتر
استارتر

ارغوان خانم

Guest
با همین برنامه‌ای که گفتم میشه زمینه رو حذف کرد، اول photo room رو دانلود کنید، بعد یه به علاوه داره، بزنین روی اون و عکسی که می‌خواین رو انتخاب کنین، بعد خودش زمینه رو پاک می‌کنه.
فقط شما باید روی پس زمینه کلیک کنین و روی اون گزینه ای که حالت شطرنجی داره بزنین که عکس بدون بکگراند بشه، بعد هم که سیوش کنید??

ویس رو هم اگر از گوگل ترنسلیت می‌خواین سیو کنین همین راهی که گفتم رو انجام بدین، اگر هم می‌خواین صدای خودتون باشه توی برنامه ای که می‌خواین کلیپ درست کنین می‌تونین ضبط کنین?
خیلی کمکم کردی خیلی- ممنونم ازت:love:

بالا