بچه ها بیاین داستان زندگیم ببینیدک خدا جوابشودادکارما انتقام منوگرفت?

• شروع کننده موضوع کارما دهنشو سرویس کرد
  • تاریخ شروع

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
از ۱۶سالگی بخاطر مشکلاتم وخوب نبودن حالم وافسردگی شدیدی ک داشتمدمجازی عاشق یک پسر خیلی بی شرف شدم ک همش سعی داشت سواستفاده جنسی بکنه و همش عذابمدمیدادخیانت میکرد دروغ میگفت و ترکم میکرد وبعد دوباره باهاش حرف میزدم برمیگشت قضاوت نکنید من روحیه مناسبی نداشتم اونموقع خلاصه اجازه ندادم بمن دست بزنه ولی سواستفاده کرد یطوری این ماجرا تا ۱۹سالگی من ادامه پیدا کرد انقد عذابم میدادو چشامو اشکی میکرد هربار ک هنوزم ک هنوزه غمش باهامه من واقعا عاشقش بودم نمیتونستم ترکش کنم چون من حالم خیلیبدبودک باهاش دردودل کردم وعاشقش شدم خلاصه یروز خانوادم ازرابطه ما باخبر شدن ومن التماس ک عاشقشمو عاشقمه وگریه وکتک خوردم گوشیموگرفتن چون ازنظرشون مورد مناسبی نبود وواقعنم نبودک من دیر شناختمش بچه ها این قبلا اعتیاد داشت و قرص ترامادول وقتی بامن بود مصرف میکرد و گل میزد ببینید چقد شیفته واحمق بودم اون سالها وخدا بهم رحم کرد ک رابطمون خراب کرد

استارتر
استارتر

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
یسال بزور میخواستن خانوادم باکسی که نمیخواستم ازدواج کنم ک اونم مورد اصلا مناسبی نبود من رفتم باگریه دایرکتش ک میخوان منو بزور شوهر بدن اونم دلداریم دادگفت ک من عاشقتم ومیام خواستگاریت و نمیذارم وهمش نقشش بود ک فقط منو سکه یه پولم بکنه جلو خانوادم خلاصه شماره مادرمو گرفت و باهاش حرف زد که منو میخوادو اینا منم بهش گفتم میخوم اینکه اعتیاد داشتی و هیچکس نفهمه ببینید دیگ من چقد خنگ بودم

استارتر
استارتر

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
خلاصه بامادرم صحبت کرد واجازه گرفت ک باهم درارتباط باشیم تا خودشو جمع وجورکنه وبخاطر من پولاشوجمع کنه ببینید حتی بابی پولی ونداریشم ساختم من عاشق یک ادممجازی شدم ک حتی یکبارم از نزدیک ندیدمش دستشو نگرفتم فقط چت وتلفنی و چندبار تصویری بود اون شهرشون ازما دور بود و همش میگفت میام میبینمت ولی هیچوقت نیومد

استارتر
استارتر

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
خلاصه ما دوماه دوباره با اطلاع مادرم باهم درارتباط بودیم واون اقا به ظاهر عاشق دوباره اون ذات خرابشو روکرد و بیرون بودم که توچت بهم گفت ک میخواد ترکم کنه چون میخواد باکسی باشه که توشهر خودش باشه بهونش این بودک ازمن دوره چندروز قبلم خیلی سردو بی احساس شده بود

استارتر
استارتر

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
وقتی اینوگفت من جنون گرفتم خودمو میزدم تو ماشین وگریه میکردم وموهامو میکندم ودادمیزدم مامانم نمیتونست ارومم کنه تموم خودمو زخم کردم مامانم گفت اروم باش بهش زنگ میزنم زنگ میزد ولی جواب نمیداد

استارتر
استارتر

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
یشب تاصبح زجه زدم گریه کردم غصه خوردم یجوری گریه میکردم ک انگار عزیزم مرده جنازه بودم انگار همش ویس با گریه میفرستادم ونفرینش میکردم تا صبح ک جواب منو دادو گفت باید ترکم کنه وباید ببخشمش من احمق بخشیدمش و رابطمون تموم شد ولی من دیگه گریه نکردم شب همون روز خوشکل ترین لباسامو پوشیدم و خیلی به خودم رسیدم ورفتم بیرون باخانوادم و تصمیم گرفتم شادباشم وفراموشش کنم

استارتر
استارتر

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
بعد یه مدت شاید چندروز بعد دیدم یه دختر دیگ رو اسمشو زده تو بیوش و من فرو ریختم وقتی فهمیدم بخاطر یه دختر دیگ منو ترک کرده و وقتی بامن بود بااونم بوده خلاصه رفتم دایرکت وگله وزاری واون گفت ک عاشقشه ومن باید ببحشمش من گفتم باید منو بلاک کنی دیگ نمیخوام چت کنم واونم قبول کردبلاکم کرد اینا یکی دوسالی باهم بودن وانگار قرار بود ازدواج کنن وعکساو متنای عاشقانه میذاشتن

استارتر
استارتر

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
که امروز رفتم دیدم ترکش کرده دختره اینقد منوعذاب داداشکمو دراورد تنهام گذاشت آبرومو جلو خانوادم برد خدا جواب دل شکستمو داد کارما انتقام منو ازش گرفت من خیلی خوشحالم ک تقاص بدی ک درحقم کردودادمن خیلی مظلوم بودم وفهمیدم خدا چقد بزرگه ک ازحق بندش نمیگذره الا اونم افسرده وغمگینه وهمون بلاهایی ک سرم اوردخدا سرش اورده

استارتر
استارتر

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
وای خانوادت چطور اجازه دادن با یه
معتاد در ارتباط باشی؟؟
اونا نمیدونستن واین ماجرارو خیلی جدی نگرفتن من فقط از اعتیادش خبر داشتم

استارتر
استارتر

کارما دهنشو سرویس کرد

Guest
دوستای قشنگم دوستاتونو تگ کنید اگه دوست داشتن بخونن

مامانِ نفس

Guest
اونا نمیدونستن واین ماجرارو خیلی جدی نگرفتن من فقط از اعتیادش خبر داشتم
یه چیز دیگه تو گفتی تا 19 سالگی سعی داشت سو استفاده جنسی کنع بعد گفتی با این پسر فقط از طریق مجازی در ارتباط هستی و حتی از نزدیک ندیدیش؟؟

Mary Poppins

Guest
عزیزم آدمای اطرافمون که اکثرا باهاشون در ارتباطیم قابل اعتماد نیستن. چطور تونستی به یه آدم مجازی دل ببندی؟
امیدوارم اتفاقای خوبی برات بیوفته❤

بالا