بچه ها بیاید عکس اکسمو که تازه ازدواج کرده رو بزارم

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
عکسشو پایین میزارم تو پست بعدی ،من یه مدت بود میرفتم برنامه چت تصویری که انگلیسیم تقویت بشه تک و توک ادم خوبی عین من بود که صرفا واسه حرف زدن میومدن ولی اکثرا بقیه .... بودن خلاصه با خیلی ها حرف زدم یکبار که با دختر عمم رفته بودیم یه آقای سیاه پوست اومد انگلیسیش زیاد خوب نبود به زور بهش می فهموندیم گفتیم ایرانی هستیم باورش نمیشد همچین کشوری وجود داشته باشه گفتیم سرچ کن سرچ کرد گفت اوو گود حتما یه روز میام، یه افریقایی بود که تو ایتالیا زندگی میکرد به من هعی میگفت بیا ایتالیایی و فرانسوی صحبت کنیم منم خوب بلد نبودم جالبه انگلیسی بلد نبود ولی فرانسوی بلد بود خیلی هم پسر مسلمان مذهبی بود یه جمله بهش گفتم من خیلی به دستورات قران عمل نمیکنم گفت نه قران راسته گفت چه ربطی داره ، خلاصه یه ماه حرف زدیم دیدم خیلی بگیر و جدیه به من میگفت برو از سفارت بپرس ببین چجوری من میتونم بیام بعدش پرسید من اگه بیام خانوادت قبول میکنن که دوست شیم منو با خانوادت اشنا کن منم گفتم نه قبول نمی کنن ، گیر داده بود باشه حتی اگه خودتم واسه ادامه تحصیل نیومدی خواهرت بیاد من کمکش میکنم هعی از شرایط دانشگاه های اونجا و اومدن و رفتن می‌گفت یه بارم گفت رسم و رسومات ازدواج تو ایران بگو یا مثلا چه انتظاری از شوهر ایندت داری منم دیگه دیدم جدیه دیگه بهاش حرف نزدم

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
من یه مدت بود میرفتم برنامه چت تصویری چتو آس که انگلیسیم تقویت بشه تک و توک ادم خوبی عین من بود که صرفا واسه حرف زدن میومدن ولی اکثرا بقیه .... بودن خلاصه با خیلی ها حرف زدم یکبار که با دختر عمم رفته بودیم یه آقای سیاه پوست اومد انگلیسیش زیاد خوب نبود به زور بهش می فهموندیم گفتیم ایرانی هستیم باورش نمیشد همچین کشوری وجود داشته باشه گفتیم سرچ کن سرچ کرد گفت اوو گود حتما یه روز میام، یه افریقایی بود که تو ایتالیا زندگی میکرد به من هعی میگفت بیا ایتالیایی و فرانسوی صحبت کنیم منم خوب بلد نبودم جالبه انگلیسی بلد نبود ولی فرانسوی بلد بود خیلی هم پسر مسلمان مذهبی بود یه جمله بهش گفتم من خیلی به دستورات قران عمل نمیکنم گفت نه قران راسته گفت چه ربطی داره ، خلاصه یه ماه حرف زدیم دیدم خیلی بگیر و جدیه به من میگفت برو از سفارت بپرس ببین چجوری من میتونم بیام بعدش پرسید من اگه بیام خانوادت قبول میکنن که دوست شیم منو با خانوادت اشنا کن منم گفتم نه قبول نمی کنن ، گیر داده بود باشه حتی اگه خودتم واسه ادامه تحصیل نیومدی خواهرت بیاد من کمکش میکنم هعی از شرایط دانشگاه های اونجا و اومدن و رفتن می‌گفت یه بارم گفت رسم و رسومات ازدواج تو ایران بگو یا مثلا چه انتظاری از شوهر ایندت داری منم دیگه دیدم جدیه دیگه بهاش حرف نزدم
Screenshot_20231021_200502_WhatsApp.jpg

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
من کلا سیاه پوست پسندم ولی از چهره ایشون خوشم نیومد ، بعد چند ماه این عکس رو تو پروفایلش دیدم ، واقعا خوشحال شدم براش که اخر یکیو پیدا کرده اخه چون ********* قبلیش هم جنس باز از اب دراومده بود بهمون خاطر باهاش کات کرده بود

علامه طباطبایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چقدر بامزه
زود قصاوتت کردم گفتم عکس مردمو چرا میخوای بذاری اومدم دیدم این بنده خدارو که کسی اینجا نمیشناسه

ان شاالله پسری د. شانت مودب و پاک بیاد سراغت

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
چقدر بامزه
زود قصاوتت کردم گفتم عکس مردمو چرا میخوای بذاری اومدم دیدم این بنده خدارو که کسی اینجا نمیشناسه

ان شاالله پسری د. شانت مودب و پاک بیاد سراغت
میدونی چیه میگه میگه قراره کمدین معروف بشم قراره منو تو تلوزیون ببینی پیجشم که پابلیکه گفتم حتما مشکلی با پخش عکس نداره

بالا