بچه ها اگر طلا بیاد پایین میخرین؟

• شروع کننده موضوع مژده
  • تاریخ شروع

مژده

Guest
بعد انتخابات آمریکا دلار و سکه خیلی اومد پایین دوباره رفت بالا ولی امروز دوباره سقوط کرد
به نظرتون خرید طلا مثل گذشته ارزش داره یا نه؟ آخه میگن چون واکسن کرونا اومد قیمت جهانی نفت رفت بالا و طلا دیگه ارزش خودش رو از دست داد
از اون طرف ترامپ رفت بایدن اومد و میگن دیگه تحریم جدید نمیکنه و تحریمای قبلی هم برداشته میشه
فکر کنم دیگه ارزش نداره برای کوتاه مدت طلا بخریم?

هایدی

Guest
ببین مژده جان اگه سرمایه اضافی داری توصیه میکنم که حتما بخری .این سرمایه برای بلند مدت بدرد میخوره نه اینکه امسال بخری و سال بعد بفروشی اونجوری ضرر هم می‌کنی .من با گرم ۱۴۰ تومن طلا خریدم حدود سه سال پیش حالا ببین گرمی چقدر شده!

هایدی

Guest
ببین مژده جان اگه سرمایه اضافی داری توصیه میکنم که حتما بخری .این سرمایه برای بلند مدت بدرد میخوره نه اینکه امسال بخری و سال بعد بفروشی اونجوری ضرر هم می‌کنی .من با گرم ۱۴۰ تومن طلا خریدم حدود سه سال پیش حالا ببین گرمی چقدر شده!
فکر کنم گرم رو اشتباه گفتم ۴۰۰ تومن بود ?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
آخه واسه همین نوشتم کوتاه مدت :( چون بلند مدت به دردم نمیخوره :(
میخوام هفت هشت ماه دیگه اگه شد یه مغازه ای راه بندازیم برا همین نمیتونم ریسک کنم الان طلا بخرم :(

mersana1400

Guest
بعد انتخابات آمریکا دلار و سکه خیلی اومد پایین دوباره رفت بالا ولی امروز دوباره سقوط کرد
به نظرتون خرید طلا مثل گذشته ارزش داره یا نه؟ آخه میگن چون واکسن کرونا اومد قیمت جهانی نفت رفت بالا و طلا دیگه ارزش خودش رو از دست داد
از اون طرف ترامپ رفت بایدن اومد و میگن دیگه تحریم جدید نمیکنه و تحریمای قبلی هم برداشته میشه
فکر کنم دیگه ارزش نداره برای کوتاه مدت طلا بخریم?
پولی نیست دیگه که بخریم

هایدی

Guest
نه پس اصلا نخر .سکه هم اجرت میخواد؟
آخه واسه همین نوشتم کوتاه مدت :( چون بلند مدت به دردم نمیخوره :(
میخوام هفت هشت ماه دیگه اگه شد یه مغازه ای راه بندازیم برا همین نمیتونم ریسک کنم الان طلا بخرم :(

دخترمرداد

Guest
پول داری توبانک نزار طلا هم نگیر خیلی روشون نمیاد فقط یه تیکه زمین بگیر
من طلاهامو فروختم زمین گرفتم کلی روش اومده تاحالا

Choi mary

Guest
من میخرم ولی به نظرم چون میخوای زود بفروشی نخر

Choi mary

Guest
به نظرم نزدیک های عید بره بالا ولی مطمئن نمیشه گفت

بالا