بچه ها از کجا بدونیم

• شروع کننده موضوع ِِِِِِِِ....
  • تاریخ شروع

زن_جومونگ_منم

Guest
بهترین راه اینکه ازش بپرسیم شاید بهترین راه نباشه ولی اسون ترینه شک نکن ???

دختر جذاب

Guest
نمیدونم استارتر جان اگه میشه یه سوال بپرسم تو تاپیکت
حالا که بحث از شماره است بگید ببینم بچه ها اگه کسی شمارمون رو تو واتساپ داشته باشه و ما استوری بذاریم (ما شماره ی اون رو سیو نکردیم ) و اون استوری مارو ببینه برامون میاد که فلان شماره استوری مارو دیده؟??

زن_جومونگ_منم

Guest
حالا که بحث از شماره است بگید ببینم بچه ها اگه کسی شمارمون رو تو واتساپ داشته باشه و ما استوری بذاریم (ما شماره ی اون رو سیو نکردیم ) و اون استوری مارو ببینه برامون میاد که فلان شماره استوری مارو دیده؟??
ن اصلا نمیتونه ببینه فقط مخاطبینت میبینن

استارتر
استارتر

ِِِِِِِِ....

Guest
فک کنم
نه

استارتر
استارتر

ِِِِِِِِ....

Guest
حالا کسی میدونه چطور با شماره دوستامونو پیدا کنیم توی اینستا

زن_جومونگ_منم

Guest
بستگى به تنظيماتت داره! ممكنه تنظيمات رو طورى گذاشته باشى كه همه بتونن استوريت رو ببينن اگه ميخواى فقط مخاطبينت ببينن بايد تو تنظيمات مشخص كنى

پ ن: چقدر واضح گفتم:دى
ولی توی وات نهایت مخاطبین میتونن ببینن که?

Dela

Guest
ببخشيد حق با شماست! من استورى بعضيا رو ميتونستم ببينم و فكر نميكردم شماره مو دارم نگو كه داشتند:( از گروهى كه مشترك عضو بوديم برداشتند حتما:دى

زن_جومونگ_منم

Guest
ببخشيد حق با شماست! من استورى بعضيا رو ميتونستم ببينم و فكر نميكردم شماره مو دارم نگو كه داشتند:( از گروهى كه مشترك عضو بوديم برداشتند حتما:دى
ای بابا طفلی دلا??????

بالا