بچه ها آلیس در ان سوی آینه

استارتر
استارتر
والریا

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من کتابشو خوندم تئوری ها و فلسفه های زیادی توش هستن
کتاب هم داره؟
پس کتابش ارزش خوندن داره فکر کنم از جمله اثرایی مثل هری پاتر هست که کتابش از فیلمش جون دار تره درسته؟ یا اینکه فیلمش هم به اندازه کتابش ارزش داره؟

Tarashon

⭐کاربر برتر⭐
کتاب هم داره؟
پس کتابش ارزش خوندن داره فکر کنم از جمله اثرایی مثل هری پاتر هست که کتابش از فیلمش جون دار تره درسته؟ یا اینکه فیلمش هم به اندازه کتابش ارزش داره؟
فیلمش رو ندیدم ولی کتابش رو خوندم راستش باید چند بار بخونی تا بفهمیی

Tarashon

⭐کاربر برتر⭐
کتاب هم داره؟
پس کتابش ارزش خوندن داره فکر کنم از جمله اثرایی مثل هری پاتر هست که کتابش از فیلمش جون دار تره درسته؟ یا اینکه فیلمش هم به اندازه کتابش ارزش داره

کتاب هم داره؟
ولی هیچی هری پاتر نمیشه هنوزم عاشقشم ۳۰ بار دیدم و خوندم تو کتاباش بنظرم زندانی ازکابان خیلی باحال بود

استارتر
استارتر
والریا

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ولی هیچی هری پاتر نمیشه هنوزم عاشقشم ۳۰ بار دیدم و خوندم تو کتاباش بنظرم زندانی ازکابان خیلی باحال بود
بی نظیر بود من بیشتر از کتابش خوشم اومد جزئیاتش کامل بود ولی فیلم هاش نه خیلی مختصر و سر بسته بود

Tarashon

⭐کاربر برتر⭐
بی نظیر بود من بیشتر از کتابش خوشم اومد جزئیاتش کامل بود ولی فیلم هاش نه خیلی مختصر و سر بسته بود
اره چون نمی تونست وفت زیادی واسه جزیات بزاره ولی کوتاه و مفید نشون میداد و واقعا بازیگران بهش میومدن و زیبا بودنن

بالا