بيتا هستم دو تا بيبي چك تست كردم بيايين عكس شو ميذارم

• شروع کننده موضوع Bita
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Bita

Guest
خط منفي شون چرا انقد كمرنگه؟

خاموش

Guest
خیلی نگرانی یه آزمایش بتا بارداری هم بده دیگه خیالت صد درصد راحت میشه

استارتر
استارتر

Bita

Guest
خدايا شكرت
خدايا به اونا كه بچه ميخوان لطفا بچه بده
از ديشب تا صبح از استرس نخوابيدم الان رفتم برا خودم بيبي چك بگيرم پرانول برا تپش قلب هم گرفتم با قرص ال دي كه از پنجم پريودم شروع كنم بخورم

استارتر
استارتر

Bita

Guest
خیلی نگرانی یه آزمایش بتا بارداری هم بده دیگه خیالت صد درصد راحت میشه
رازيانه دم كرزم دم بكشه بخورم
اون منو پريود ميكنه منتها از ترس اينكه يوقت حامله باشم به جنين آسيب بزنه نميخوردمش

استارتر
استارتر

Bita

Guest
براي همه اونايي هم كه از ديشب همراهيم كردن براي شلامتي و ارامشتون آيت الكرسي ميخونم

خاموش

Guest
رازيانه دم كرزم دم بكشه بخورم
اون منو پريود ميكنه منتها از ترس اينكه يوقت حامله باشم به جنين آسيب بزنه نميخوردمش
نه عزیزم هیچ آسیبی نمیزنه خیلیا با آمپول هم جنين شون سالم میمونه حکایت تاخدا نخواد برگی ازدرخت نمی افته ولی احتیاط کردی بازم خوبه... استرس نداشته باش تازودتر پریود بشی

آنجِل

Guest
بیتا!سرخود رازیانه نخور ممکنه پرولاکتینتو بالا ببره،بالارفتن پرولاکتین خودش یه عامل پریود نشدنه!مایعات گرم بخور،دارچین توچایی بریز بخور و پیاده روی کن و خرماوشیره خرما هم بخور

استارتر
استارتر

Bita

Guest
نه عزیزم هیچ آسیبی نمیزنه خیلیا با آمپول هم جنين شون سالم میمونه حکایت تاخدا نخواد برگی ازدرخت نمی افته ولی احتیاط کردی بازم خوبه... استرس نداشته باش تازودتر پریود بشی
ممنون گلم
خدايا شكرت
اره تا خدا نخواد كسي آسيب نميبينه
من سر دخترمم نميدونستم حاملم معدم مشكل داشت دكتر برام يه نايلون پر رانيتدين امپرازول بيسموت مترونيد ازول آموكسي سيلن به اضافه نورتريپتيلن و سيتالوپرام داده بود
همه رو مرتب خورده بود تا موعد پريودم
ماشالله دخترم باهوش و خوش برو رو هست

استارتر
استارتر

Bita

Guest
بیتا!سرخود رازیانه نخور ممکنه پرولاکتینتو بالا ببره،بالارفتن پرولاکتین خودش یه عامل پریود نشدنه!مایعات گرم بخور،دارچین توچایی بریز بخور و پیاده روی کن و خرماوشیره خرما هم بخور
زعفرونم دم كنم؟
عه راس ميگي رازيانه هورمونيه
يه چايي دارچيني دم ميكنم ميخورم با خرما عصر هم يه چاي زعفرون غليظ ميخورم

خاموش

Guest
ممنون گلم
خدايا شكرت
اره تا خدا نخواد كسي آسيب نميبينه
من سر دخترمم نميدونستم حاملم معدم مشكل داشت دكتر برام يه نايلون پر رانيتدين امپرازول بيسموت مترونيد ازول آموكسي سيلن به اضافه نورتريپتيلن و سيتالوپرام داده بود
همه رو مرتب خورده بود تا موعد پريودم
ماشالله دخترم باهوش و خوش برو رو هست
خواهش عزیزم?

آنجِل

Guest
زعفرونم دم كنم؟
عه راس ميگي رازيانه هورمونيه
يه چايي دارچيني دم ميكنم ميخورم با خرما عصر هم يه چاي زعفرون غليظ ميخورم
اره زعفران و دارچین بخور،ولی پیاده روی کن تحرک داشته باشی پریود میشی

استارتر
استارتر

Bita

Guest
يه دنيا ممنون از همه عزيزاني كه از ديشب همراهم بودين????

بالا