به نظرتون من خیلی با حیا هستم ؟ ?

• شروع کننده موضوع زیبا مثل خورشید
  • تاریخ شروع

زیبا مثل خورشید

Guest
مثلا هیچ وقت مستقیم و بی‌پروا به یه پسر نگاه نمیکنم و مثل بعضی دخترای دانشگاه با همکلاسیای پسر صمیمی حرف نمیزنم نمیدونم چرا اینجوریم همه میگن چرا راحت نیستی و خجالت میکشی ولی خب احساس میکنم دیگه نمیتونم رفتارمون عوض کنم
از طرفی من دختر مذهبی و زیاد با حجابی نیستم ولی خب هیچ وقت مثل اکثر دخترایی که بیرون میرن نیستم مثلا موهام خیلی بلند و خوشرنگه ولی فقط یه خورده از جلو بیرون میزارم و آرایش زیاد ندارم همچنین هیچ وقت نتونستم مثل بقیه پاچه شلوار بدم بالا و حس میکنم خوب نیست در کل دلم میخواست مثل دخترای دیگه بی پروا باشم اما یه معصومیت ک حیایی که دلم نمیخواد باشه رو همیشه دارم و این منو ناراحت میکنه

نینو??

Guest
مثلا هیچ وقت مستقیم و بی‌پروا به یه پسر نگاه نمیکنم و مثل بعضی دخترای دانشگاه با همکلاسیای پسر صمیمی حرف نمیزنم نمیدونم چرا اینجوریم همه میگن چرا راحت نیستی و خجالت میکشی ولی خب احساس میکنم دیگه نمیتونم رفتارمون عوض کنم
از طرفی من دختر مذهبی و زیاد با حجابی نیستم ولی خب هیچ وقت مثل اکثر دخترایی که بیرون میرن نیستم مثلا موهام خیلی بلند و خوشرنگه ولی فقط یه خورده از جلو بیرون میزارم و آرایش زیاد ندارم همچنین هیچ وقت نتونستم مثل بقیه پاچه شلوار بدم بالا و حس میکنم خوب نیست در کل دلم میخواست مثل دخترای دیگه بی پروا باشم اما یه معصومیت ک حیایی که دلم نمیخواد باشه رو همیشه دارم و این منو ناراحت میکنه
ازت خوشم اومد چون منم دقیقا اینطوریم

مهربانوجان

Guest
چی بگم ولی پدرم کاری نداره خودم خجالت میکشم
ای کاش اینقدر خجالتی نبودم
امثال تو، تو این اوضاع جامعه مثل لعل و جواهر میمونن.
دور از حضور بچه های این تاپیک، یه سریا یه جوری حرف و تیپ میزنن آدم خودش خجالت می‌کشه از فطرت زن چون بنظر من زن باید ظرافت داشته باشه چه تو کلام چه تو پوشش
حالا نه خیلی بسته و خجالتی، نه خیلی بی حیا و ول.
اینکه آزادی داری ولی سو استفاده نمیکنی خیلیییییییه

شمع و پروانه ??

Guest
???
نگاه حضرت زهرا پشت و پناهت

بخاطر فطرت پاکت هست
بخاطر رزق و روزی حلال

دختر به این خوبی چرا باید بخاطر حیات خجالت بکشی من که عاشقت شدم

سرنوشت

Guest
خوبی

خجالتی بودن در حد نرمال خوبه اشکالی نداره

سنگین بودن با نامحرم هم خوبه در حد کم صحبت کنی یکم بخندی در حد احترام مخصوصا اگه مهمونت باشه خب بستگی به رفتار طرفتم داره عیب نداره مثلا با برادرشوهر و.. که با اونم سنگین باشی بهتره تا حدودی

ولی خب اونا مرد غریبه هستن همون محل ندی بهتره سنگین باش

دختران تابستان

Guest
پوشش ورفتارت اونطوری باشه که دوست داری وحس آرامش بهت میده.چون شخصیتهاواخلاق ورفتار آدمهامتفاوته

مااماان_ساامیاار

Guest
اینکه یکی با همکلاسی پسرش حرف بزنه بی حیایی نیست یکی پوشش از شما راحت تر باشه بی حیایی نیست
اینایی ک شما میگی از نظر روانشناسی عدم مهارت لازم در برقراری ارتباط صحیح

ولی پوشش یه چیز اختیاریه شما فرهنگ درست استفاده ازپوشش داری ،یعنی محیط علمی پوشش درست داری

استارتر
استارتر

زیبا مثل خورشید

Guest
اینکه یکی با همکلاسی پسرش حرف بزنه بی حیایی نیست یکی پوشش از شما راحت تر باشه بی حیایی نیست
اینایی ک شما میگی از نظر روانشناسی عدم مهارت لازم در برقراری ارتباط صحیح

ولی پوشش یه چیز اختیاریه شما فرهنگ درست استفاده ازپوشش داری ،یعنی محیط علمی پوشش درست داری
منظورم این بود که دلم میخواد راحت باشم از نظر پوشش ولی یه حس عذاب وجدان دارم و مانع میشه
که اونجوری که میخوام نباشم و نمیدونم چیکار کنم این حس بد ازبین بره

Ayyda

Guest
منظورم این بود که دلم میخواد راحت باشم از نظر پوشش ولی یه حس عذاب وجدان دارم و مانع میشه
که اونجوری که میخوام نباشم و نمیدونم چیکار کنم این حس بد ازبین بره
بعد از یک مدت عادی میشه برات مثلا من اکثرا مانتوهایی ک میپوشم کوتاه هستن با انواع رنگ ها و بیشتر رنگ های شادش رو میپوشم و شلوارم اکثرا مواقع قد ۹۰ میپوشم بعدم توی ارتباط با بقیه خیلی راحت و زود صمیمی میشم البته یه سری حد و مرز ها رو نگه میدارم ولی تو با حیا محسوب نمیشی تو توی نحوه ارتباط گرفتن با بقیه مشکل داری و خجالتی هم نیستی به نظرم

بالا