به نام خدای فراوانی

• شروع کننده موضوع ملیحه
  • تاریخ شروع

دنریس تارگرین

Guest
فایل پی‌دی‌اف کتاب ۴ اثر از فلورانس ..

اورانوس جون اینا برای شروع قانون جذبه یعنی مطالب بالا گفتی برای شروع از این دوتا کتاب شروع کنیم؟

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
پادکست کتاب معجزه شکرگزاری . راندا برن

در ۳ قسمت

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم و پایانی

بسته شد

Guest
توضیح پاکسازی
(متاسفم . لطفا منو ببخش . متشکرم . دوستت دارم)

در پاکسازی میپذیرین که هر اتفاقی تو زندگیتون می افته صد درصد خودتون مسئولش هستین

به قول مولانا بیرون زتو نیست آنچه در عالم هست

یعنی هر چی بیرون از وجودت میبینی، بازتاب اندیشه های درونیته

یعنی اگه در درونت مثبت باشی، فقط مثبت میبینی و اگه در درونت افکارت منفی باشه ، اتفاقهای منفی به سمتت جذب میشه

اگه در مدار شادی و پول و ثروت و سلامتی باشی فقط هم همینارو جذب میکنی.

دوست خوبم باید 4 جمله پاکسازی (متاسفم، لطفا منو ببخش، دوست دارم . متشکرم) به الوهیت دورنتون یا همون خدا بگین یا هر ذکری که خودت باهاش راحتی یا هر تکنیکی که حالتو خوب کنه، مثلا نوری درخشان را تجسم کنی که وارد بدنت میشه و کل بدنتو پاک و مطهر میکنه( روش مهم نیست، با هر روشی که حس بهتری میگیری انجام بده)

با گفتن اون 4 جمله یا هر ذکری که خودت باهاش راحتی ، داده های منفی ذهنت پاک میشه صفحه ذهنت پاک میشه و عشق الهی سراسر وجودتو فرا میگیره و اون لحظه است که میتونی با حس شهودیت تصمیم بگیری

مثلا اگه کسی داره در مورد بیماریش حرف میزنه این یه علامت هشداره برای تو یعنی یه داده منفی تو ذهنت هست که الان در برابر این پیام قرار گرفتی و سریع باید پاکسازی کنی

بچااااااااا مهم بود مطلب بالااااااااا

با اون 4 جمله در واقع، به خدا میگی و به این وسیله ازش میخوای که داده های منفی ذهنتو پاک کنه و وجودتو سرشار از عشق الهی کنه تا بتونی تصمیم گیری شهودی و درست داشته باشی و با داده های منفی ذهنت که حاصل خاطرات گذشته هستن، تصمیم نگیری.

من همیشه میگم که چهار عبارت واژه های آغازین فرایندهای طولانی تری هستند. برای نمونه ، وقتی که میگیم "متاسفم" در اصل دارم فکر میکنم: من به خاطر برنامه درونی ام که این رویداد را به وجود آورده است متاسفم" وقتی میگوییم "لطفا من را ببخش" در واقع منظورم این است که " لطفا مرا به خاطر بی توجهی ام به فرایند فکر ام ببخش" . وقتی که میگوییم " مممنونم" منظورم این است که " مممنون که این برنامه را از زندگی را خارج میکنی" وقتی که میگویم " دوستت دارم" به مبدا (الوهیت یا صفر)برگشته و تخته سفید (بوم) درونم را پاک میکنم.

کلا، این 4 جمله یا وارد کردن هاله انرژی نور در بدن و ...... همه راههایی هستنتا برگردی به اون لوح سفید ذهنی لوحی پاکی که هیچ قضاوتی در مورد هیچ چیز در اون نیست.

اون موقع است که میتونی به عشق لایتناهی که همون خدای بزرگه متصل بشی و وقتی به عشق الهی وصل بشی زندگیت آگاهانه میشه و همه خواسته هات محقق میشن.

توضیح ارتعاش

شما باید همزمان که خواسته ای داری، ارتعاشت هم مشابه خواسته است باشه. مثلا میخوای پولدار بشی، باید مشابه یه آدم پولداررفتار کنی، همین الانم فکر کنی پولداری، ولی اکثر آدمها، در انرژی فقر میفرستن و مشابه همون آدم فقیر زندگی میکنن، مثلا وقتی صوتحسابب پرداخت میکنی ته قلبت ناراحت میشی که داری یه پولی از دست میدی

یا صورتحساب با مبلغ بالا میبینی ناراحت میشی همه اینا یعنی بی احترامی به پول این قبیل احساسات یعنی حس بد به پول میدی یعنی ارتعاشت با خواستت یکی نیست، پس اصل اصلی اصل احساسات میباشد، یعنی در تمام لحظات باید فرکانست را روی حس خوب تنظیم کنی.

یعنی همزمان که خواسته پول میدی باید همیشه احساس کنی همین الانم پولداری بری لباس خوب بخری در لحظه شاد زندگی کنی وقتی صورتحساب میدی بخندی خوشحال باشی تا جهان هستی مساوی ارتعاش لحظه حالت بهت از هونم انرژی برگردونه

امیدوارم متوجه ارتعاش همسنگ خواستت شده باشی
CEEPORT
CEEPORT
CEEPORT
CEEPORT

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
عزیزم همشو یه جا میزاری؟?
نه هندونه خیلیه ! هر زمان فرصت کنم میذارم

و اینکه دوست ندارم فقط کتاب و فیلم و وُیس بذارم

دوست دارم خودمونم از تجربیات و دانسته‌هامون بگیم . اینطوری بهتره

بسته شد

Guest
نه هندونه خیلیه ! هر زمان فرصت کنم میذارم

و اینکه دوست ندارم فقط کتاب و فیلم و وُیس بذارم

دوست دارم خودمونم از تجربیات و دانسته‌هامون بگیم . اینطوری بهتره
اونو تاپیک جدا میزنیم
بنظرم اینجا بشه یه منبع واسمون کامل بشه قشنگ خیلی خوبههه?

صبا

Guest
دونه دونه شایدم یادم بره
مگر اینکه یادم بندازی
ولی میتونم همش رو بذارم و تو دانلود کنی تو گوشیت و هر موقع که یکی تموم شد ، اون یکی رو بخونی
اینطوری معطل من هم نمیشی
اره عزیزم کی میزاری همش

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
دانلود کتاب : بخواهید تا به شما داده شود

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
بچا اینم بازی فراوانی ?

هر زمان از روز که سرتون خلوت بود انجام بدید

و چه بهتر که دقیقا بنویسید چی میخرید ، به چه قیمت .

قانون بازی فراوانی به این صورته که شما تا یکسال باید این بازی رو انجام بدی و اگه یه روز فراموش کردی باید برگردی و از روز اول شروع کنی .

به این صورت که شما روز اول یک میلیون تومان پول داری و بیست و چهار ساعت وقت داری این پول رو استفاده کنی ، و باهاش چیزاهایی که دوست داری رو تهیه میکنی و میخری

روز دوم ۲ میلیون تومان ، روز سوم۳ میلیون تومان و همینطور ادامه میدی .

در ضمن این پول نباید صرف پس انداز ، سرمایه گذاری ، وام و پرداخت قسط بشه .

بچا من وقتی این بازی رو انجام میدادم ، قیمت چیزایی که دوست داشتم رو یا تو مسیر محل کار تا خونه میپرسیدم یا اینکه میرفتم دیجی کالا و هر وسیله‌ای که میخواستم رو میخریدم و یادداشت میکردم تو دفترم ?

خیلی لذت بخشه

من از این بازی خیلی جذب‌های عالی‌ای کسب کردم ?

مثلا میرفتم عینک فروشی و فریم عینک برمیداشتم میزدم به چشمم و قیمت میگرفتم و نوع شیشه رو هم انتخاب میکردم در نهایت تشکر میکردم میومدم بیرون ولیییی شب تو دفتر مینوشتم که خریدم ?

شروع کنید
?

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
اگر تو در ارتعاشاتت نیازمند پول باشی نیاز مالی را جذب می کنی
باید هم اینک خوشبخت باشی شاد باشی بدون پول

زیرا این احساسات هستند که تو میخواهی با داشتن پول حس کنی

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
✨جذب روابط خوب

وقتی که خودتان از همنشینی و مصاحبت با خویشتن لذت نمی برید چگونه می توانید از دیگران توقع داشته باشید که از مصاحبت با شما لذت ببرند؟

در این جا قانون جذب می تواند برای داشتن روابط خوب به شما کمک کند. می خواهم از شما سوالی بپرسم و توقع دارم کاملا صادقانه پاسخ دهید :

آیا با خودتان، همان طور که دوست دارید دیگران با شما رفتار کنند، رفتار می کنید؟ وقتی خودتان را دوست ندارید و به خودتان ارزش نمی دهید، آنگاه هرگز نمی توانید اوضاع را تغییر دهید.

اگر با خودتان به گونه ای مهرآمیز رفتار نکنید به کاینات پیام می دهید که به اندازه کافی شایستگی و لیاقت ندارید. بنابراین کاینات نیز شما را در موقعیت هایی قرار می دهد که مردم با احترام با شما رفتار نمی کنند.

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
#نکته

آیا همیشه از مغازه های ارزان قیمت خرید میکنید؟در رستوران ارزان ترین غذا را سفارش میدهید؟

قانونی ست به نام" عرضه و تقاضا "

"تقاضا" نخست می آید، پول به آنجا میرودکه مورد نیاز ست،

ذهنیت" حقوق و درآمد "ثابت" را رها کنید ، با اصرار بر اینکه درآمدی ثابت دارید "تنها" حقوق معین دارید ، کائنات را محدود نکنید ، حقوق و درآمد، یکی از راههاست ، اما منشاء شما نیست ، برکت شما از یگانه منشاء می آید ، از خود کائنات...

چشمتان را باز کنید برکت از راههای مختلف به سمت شما می آید

کافیست ذهن تان را محدود نکنید .

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
?? بی نظیرترین تکنیک برای بالا بردن سطح انرژی

پاکسازی است

از صبح تا شب با ذره بین دنبال کوچکترین چیزها باش تا به خاطرش بگی

متاسفم

مراببخش

متشکرم