به نام خدای فراوانی

• شروع کننده موضوع ملیحه
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
توضیح پاکسازی
(متاسفم . لطفا منو ببخش . متشکرم . دوستت دارم)

در پاکسازی میپذیرین که هر اتفاقی تو زندگیتون می افته صد درصد خودتون مسئولش هستین

به قول مولانا بیرون زتو نیست آنچه در عالم هست

یعنی هر چی بیرون از وجودت میبینی، بازتاب اندیشه های درونیته

یعنی اگه در درونت مثبت باشی، فقط مثبت میبینی و اگه در درونت افکارت منفی باشه ، اتفاقهای منفی به سمتت جذب میشه

اگه در مدار شادی و پول و ثروت و سلامتی باشی فقط هم همینارو جذب میکنی.

دوست خوبم باید 4 جمله پاکسازی (متاسفم، لطفا منو ببخش، دوست دارم . متشکرم) به الوهیت دورنتون یا همون خدا بگین یا هر ذکری که خودت باهاش راحتی یا هر تکنیکی که حالتو خوب کنه، مثلا نوری درخشان را تجسم کنی که وارد بدنت میشه و کل بدنتو پاک و مطهر میکنه( روش مهم نیست، با هر روشی که حس بهتری میگیری انجام بده)

با گفتن اون 4 جمله یا هر ذکری که خودت باهاش راحتی ، داده های منفی ذهنت پاک میشه صفحه ذهنت پاک میشه و عشق الهی سراسر وجودتو فرا میگیره و اون لحظه است که میتونی با حس شهودیت تصمیم بگیری

مثلا اگه کسی داره در مورد بیماریش حرف میزنه این یه علامت هشداره برای تو یعنی یه داده منفی تو ذهنت هست که الان در برابر این پیام قرار گرفتی و سریع باید پاکسازی کنی

بچااااااااا مهم بود مطلب بالااااااااا

با اون 4 جمله در واقع، به خدا میگی و به این وسیله ازش میخوای که داده های منفی ذهنتو پاک کنه و وجودتو سرشار از عشق الهی کنه تا بتونی تصمیم گیری شهودی و درست داشته باشی و با داده های منفی ذهنت که حاصل خاطرات گذشته هستن، تصمیم نگیری.

من همیشه میگم که چهار عبارت واژه های آغازین فرایندهای طولانی تری هستند. برای نمونه ، وقتی که میگیم "متاسفم" در اصل دارم فکر میکنم: من به خاطر برنامه درونی ام که این رویداد را به وجود آورده است متاسفم" وقتی میگوییم "لطفا من را ببخش" در واقع منظورم این است که " لطفا مرا به خاطر بی توجهی ام به فرایند فکر ام ببخش" . وقتی که میگوییم " مممنونم" منظورم این است که " مممنون که این برنامه را از زندگی را خارج میکنی" وقتی که میگویم " دوستت دارم" به مبدا (الوهیت یا صفر)برگشته و تخته سفید (بوم) درونم را پاک میکنم.

کلا، این 4 جمله یا وارد کردن هاله انرژی نور در بدن و ...... همه راههایی هستنتا برگردی به اون لوح سفید ذهنی لوحی پاکی که هیچ قضاوتی در مورد هیچ چیز در اون نیست.

اون موقع است که میتونی به عشق لایتناهی که همون خدای بزرگه متصل بشی و وقتی به عشق الهی وصل بشی زندگیت آگاهانه میشه و همه خواسته هات محقق میشن.

توضیح ارتعاش

شما باید همزمان که خواسته ای داری، ارتعاشت هم مشابه خواسته است باشه. مثلا میخوای پولدار بشی، باید مشابه یه آدم پولداررفتار کنی، همین الانم فکر کنی پولداری، ولی اکثر آدمها، در انرژی فقر میفرستن و مشابه همون آدم فقیر زندگی میکنن، مثلا وقتی صوتحسابب پرداخت میکنی ته قلبت ناراحت میشی که داری یه پولی از دست میدی

یا صورتحساب با مبلغ بالا میبینی ناراحت میشی همه اینا یعنی بی احترامی به پول این قبیل احساسات یعنی حس بد به پول میدی یعنی ارتعاشت با خواستت یکی نیست، پس اصل اصلی اصل احساسات میباشد، یعنی در تمام لحظات باید فرکانست را روی حس خوب تنظیم کنی.

یعنی همزمان که خواسته پول میدی باید همیشه احساس کنی همین الانم پولداری بری لباس خوب بخری در لحظه شاد زندگی کنی وقتی صورتحساب میدی بخندی خوشحال باشی تا جهان هستی مساوی ارتعاش لحظه حالت بهت از هونم انرژی برگردونه

امیدوارم متوجه ارتعاش همسنگ خواستت شده باشی

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
مختلف بودن.
اکثرا نه
آخه یکی از دوستای من خیلی مقید به این هست که کتابی که میخونه حتما اجازه داشته باشه بزای اشتراک گذاری
یکی از کتابایی که میخوندم چاپی بود . ینی عکس گرفته بودن و پی‌دی‌اف شده بود
وقتی گفت از نطر شرعی مشکل داره ، من با انتشاراتش تماس گرفتم که شماره کارت انتشارات رو بگیرم و پول کتاب رو واریز کنم ، بهم گفتن نیاز نیست و میتونم کتاب رو بخونم و مشکل شرعی نداره

تو هم اگه فکر میکنی که اون کتاب میتونه مشکل داشته باشه ، انتشاراتش رو پیدا کن بزنگ بپرس
اینطوری خیالت هم راحته

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
باشه چشمممم???
پی دی اف همشو داری؟!
اگه داری دونه دونه بزار مثلا ده روز یه بار یکیش..
دونه دونه شایدم یادم بره
مگر اینکه یادم بندازی
ولی میتونم همش رو بذارم و تو دانلود کنی تو گوشیت و هر موقع که یکی تموم شد ، اون یکی رو بخونی
اینطوری معطل من هم نمیشی

بانوی عمارت

Guest
آخه یکی از دوستای من خیلی مقید به این هست که کتابی که میخونه حتما اجازه داشته باشه بزای اشتراک گذاری
یکی از کتابایی که میخوندم چاپی بود . ینی عکس گرفته بودن و پی‌دی‌اف شده بود
وقتی گفت از نطر شرعی مشکل داره ، من با انتشاراتش تماس گرفتم که شماره کارت انتشارات رو بگیرم و پول کتاب رو واریز کنم ، بهم گفتن نیاز نیست و میتونم کتاب رو بخونم و مشکل شرعی نداره

تو هم اگه فکر میکنی که اون کتاب میتونه مشکل داشته باشه ، انتشاراتش رو پیدا کن بزنگ بپرس
اینطوری خیالت هم راحته
پس پی دی افهایی که عکس نگرفتن از خود کتاب.
و یجورایی تایپ خودشونه . خوندنش مشکلی نداره؟

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
@صبا

این پادکست کتاب ۴ اثر از اسکاول شين ؛ ترجمه گيتي خوشدل

چندین بخش داره

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
فایل پی‌دی‌اف کتاب ۴ اثر از فلورانس ..