بهترین جا برای دستمال رولی ، حوله و مسواک

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من جا دستمال رولی توالت رو بیرون توالت
با یکم فاصله از در توالت زدم دورش بسته هست خوبه فقط یه تیکه از دستمال بیرون میاد یه وقت اگه کثیف بشه همونو برداری کافیه

این شکلیه
۲۰۲۴۰۱۱۸_۰۴۴۳۳۷.jpg

من از دستمال رولی توالت استفاده میکنم راحت ترم برای مهمون ها هم خوبه که بذاری خواستن استفاده کنن راحت باشن

برای اینکه هم عفونت نگیرم هم اینکه خیس بودنی راحت نیستم و هم اینکه زشته یه وقت نم پس بده

به صورت ضربه ای خشک می کنم نمی کشم که پرزهاش نمونه چون ضرر داره

گاز استریل هزینه اش زیاد میشه ، تیکه ای باشه بهتره ولی خب گرون تره ، کیلویی باید برش بدی و نزدیک توالت بذاری هم بد دیده میشه

پارچه هم بعدش با خودت باید بیاری بیرون ببری حموم اینجوری بده ، شستن و خشک کردن هم میخواد سخته برای مهمون هم که نمیشه

🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳
زیرشم یه سطل بدون در رنگ سفید از سایت با سلام خریدم شیک و ساده هست 👇🏻

گذاشتم که یه وقت کسی خواست از توالت بیاد بیرون خواست از اون دستمال رولی برداره دستشو خشک کنه بندازه سطل ، مخصوصا برای مهمونها خوبه

یه سطل بدون در گرفتم که راحت دستمالو بندازی دیگه نیاز به خم شدن نیست

داخلش هم فقط نایلون بی رنگ کوچیک می کشم که خوب دیده بشه

درکل داخل پذیرایی هم یه سطل زباله باشه خوبه یه وقت کسی گریه کرد یا بینیشو پاک کرد و.. خواست دستمالشو راحت بندازه سطل ، مخصوصا برای مهمون ها خوبه ، یه وقت هایی بینم مهمون دستمال برداشته مونده دستش خودش نبره سطلو می برم براش میگم بندازه تو سطل تا راحت باشه

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

حوله پارچه ای هارو هم رو دیوار نزدیک توالت آویزون کردم

☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘

مسواک ها رو هم تو آشپزخونه گذاشتم همونجا تو سینک مسواک میزنیم (قاشقم به دهنمون میزنیم تو سینک میشوریم اینم همونه خب)

داخل توالت نمیذارم چون بیشتر میکروب می گیره و یه وقت کسی ممکنه حواسش نباشه بندازه زمین یا مثلا توالت رو شستنی چیزی روش بریزه

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا