بنظرتون قیمت طلا میره بالا؟

• شروع کننده موضوع ژیناگلمن
  • تاریخ شروع

ژیناگلمن

Guest
بنظرتون قیمت طلا تواین چندماه میره بالا؟خواستم النگو بخرم اما دو دلم میگم نکنه بخرم یهو قیمت طلا افت کنه بنظرتون چیکارکنم بخرم؟؟

صنم

Guest
بنظرتون قیمت طلا تواین چندماه میره بالا؟خواستم النگو بخرم اما دو دلم میگم نکنه بخرم یهو قیمت طلا افت کنه بنظرتون چیکارکنم بخرم؟؟
هر چقد هم پایین بره باز این طلافروشی ها اونقد دستمزد میندازن بیاد برابری کنه بنظرم برو بخر بلاخره طلا یه سرمایه بلند مدته به طبع بعد چند سال میره بالا

استارتر
استارتر

ژیناگلمن

Guest
دقیقا یه کاربر معروف تو نی نی سایت هست باهمین نام کاربری وجالبه که پروفایلشم زمینه آبی داره ویه دختره
من این اسمو تو اینستا دیدم که درباره ی شادمهر و ی دختر به اسم ژیناگلمن بودش دقیقا نمیدونم چی بود

هایدی

Guest
اگه برای طولانی مدت میخوای نگه داری بگیر وگرنه برای یکی دوسال خوب نیست خیلی ضرر می‌کنی

شلوار

Guest
عزیزم کاربر ارشد که کنار اسم کاربریت نوشته شده یعنی چی؟
ببین گلم
ما ۴ نوع کاربر داریم
یه کاربر جدید که شمایین که تازه عضو شدین
بعد اگه تعداد پست هایی که میذاری به ۲۰۰ برسه میشی کاربر فعال
و فکر میکنم بالای ۷۰۰ هم میشی ارشد (اگه توی تعداد پست ها اشتباه نکرده باشم )‌
یه عده کاربر هم هستن (کاربر جاودان) اینا از وقتی سایت تاسیس شده هستن و به پاس زحماتشون دیگه به کسی جاودان نمیدن و خاصن??

بسته شد

Guest
ببین گلم
ما ۴ نوع کاربر داریم
یه عده کاربر هم هستن (کاربر جاودان) اینا از وقتی سایت تاسیس شده هستن و به پاس زحماتشون دیگه به کسی جاودان نمیدن و خاصن??
?(͡° ͜ʖ ͡°) ♥️

خاموش

Guest
ببین گلم
ما ۴ نوع کاربر داریم
درست گفتی عزيزم ?

بالا