برای جهیزیه چی نخریم؟ ?

وضعیت
این موضوع قفل شده است

فرزانه سابق ?

Guest
هيچوقت برای جهازتون شلوغ نکنین و همیشه متناسب با نیازهای اساسی خودتون بخرین?
1) چرا اصرار دارید از همه مدل قابلمه یه دست داشته باشین؟
جنس گرانیتی،مسی، روحی، استیل، سرامیکی، دو دست قابلمه گرانیتی مارک خوب بگیرید احتیاج به انواع مختلف نیست.
2) ست نذری تو جهیزیه اخه اجباریه؟ ??
3) سبزی خرد کن دیگه با وجود غذاساز و گوشتکوب برقی دیگه خیلی به کار نمیاد
4) سینی خیلی لازمه اما حد و اندازه داره ستش واقعا لازم نیس
5) دودست کتری و قوری میگیری چایساز میگیری سماور هم داری؟
از مدل روهمیا کفایت میکنه بقیش به هیچ کارتون جز شلوغ کردن اطرافتون نمیاد
6) آینه و شمعدون مدل قدیمی دیگه مد نیست
بقیشم شما بگید❤️

Choi mary

Guest
لحاف تشک برای کسانی که عروس شهر دیگه ای نمیشن لازم نیست زیاد اضافه ببرن فقط جا میگیره البته بحث شهرستانی ها فرق میکنه

_ساغر

Guest
من همون قابلمه روحی ها رو موندم انگار قراره برا ی ایل قراره غذا درست کنن?

استارتر
استارتر

فرزانه سابق ?

Guest
لحاف تشک برای کسانی که عروس شهر دیگه ای نمیشن لازم نیست زیاد اضافه ببرن فقط جا میگیره البته بحث شهرستانی ها فرق میکنه
البته بعضی عروسها رفت آمد زیادی داشته باشن لحاف به اندازه مناسبتره ما تهرانی هستیم رفت و آمد آنچنانی نداریم چی بگیم اونوقت؟

بسته شد

Guest
من نمیدونم چرا فوبیای سماور دارم?‍ واسه خودمم نخریدمو نخواهم خرید هیچوقت?

نادیامم

Guest
هعیی برا من بابام یه دیگ بزرگ ویه قابلمه بزرگ روحی خریده نصف انباریمو گرفته توش ۵ نفر جا میشن

مامان اروین

Guest
هعیی برا من بابام یه دیگ بزرگ ویه قابلمه بزرگ روحی خریده نصف انباریمو گرفته توش ۵ نفر جا میشن
این همه قابلمه داشتی باز قابلمه خریدی؟!??
اتفاقا امروز تو فکرت بودم نادیا باخودم گفتم اصن نیستی چرا

Choi mary

Guest
البته بعضی عروسها رفت آمد زیادی داشته باشن لحاف به اندازه مناسبتره ما تهرانی هستیم رفت و آمد آنچنانی نداریم چی بگیم اونوقت؟
کلا برای خیلی ها جنبه تشریفاتی داره و اصلا لازم نمیشه برای اون ها میگم زیاد لازم نیست، برای جا دادنشون هم دچار مشکل نشن. برای کسی که لازم میشه خب ببره قرار نیست که معطل بمونه ولی توی یه شهر، با وجود ماشین دیگه لحاف تشک زیاد لازم نمیشه.

مامان اروین

Guest
گوشتکوب برقی. رنده برقی. پلوپز برقی ب نظرم زیاده. البته ی چیزی تو تایمی ک بچه م 6 ماهه تا 2 ساله بود من از پلوپز خیلی استفاده میکردم

استارتر
استارتر

فرزانه سابق ?

Guest
گوشتکوب برقی. رنده برقی. پلوپز برقی ب نظرم زیاده. البته ی چیزی تو تایمی ک بچه م 6 ماهه تا 2 ساله بود من از پلوپز خیلی استفاده میکردم
رنده برقی و پلوپز باز بهتره که
ولی سماور و روحی اخه اضافه ان

مامان اروین

Guest
رنده برقی و پلوپز باز بهتره که
ولی سماور و روحی اخه اضافه ان
اره ی وقتایی هم مهمون داشته باشم برا این که گازم شلوغ نباشه برنجو تو پلوپز دم میزنم .
نظرمو در مورد پلوپز پس میگیرم?

استارتر
استارتر

فرزانه سابق ?

Guest
اره ی وقتایی هم مهمون داشته باشم برا این که گازم شلوغ نباشه برنجو تو پلوپز دم میزنم .
نظرمو در مورد پلوپز پس میگیرم?
نمیدونم چرا حوصله ندارم مهمون بیاد دست خودم نیس
شما این حالت رو دارین؟

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا