باردارا واونایی که بچه دارین بیاین فوری

• شروع کننده موضوع نادیامم
  • تاریخ شروع

نادیامم

Guest
سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا
همچنین رایگانه فقط قسمت پیامای مشاور پولیه که اونا هم به درد نمیخوره.اگه لینک باز نشد با ف یلتر شکن واردش بشین

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

مامان اروین

Guest
نادیا هنوز داری تبلیغ گهواره میکنی?. انشالله برنده شی?. من قبلا نصبش کردم و پاک کردم.وگرنه میگرفتمش

مامان اروین

Guest
نه پولم به سکه نمیرسه و هنوز نفهیدم یکی میکه طلا دست دوم یکی میگه طلا شکسته یکی میگه نیم سکه بخر آخر نفهمیدم چکار کنم :(
وای فقط سر این دو دلی؟بخر کشید بالا ب گرد پاش هم نمیرسیم. پولت اگ نقده هر0ی دم دستته بخر. خیلی فرقی نداره

مامان اروین

Guest
به نظرت یه دونه نیم سکه بخرم با یه ذره طلا شکسته خوبه ؟
میگم من خودم سکه خریدم میخوای نیم سکه بخر. از سه تا طلا فروش پرسیدن ک یکی هم اشنا بود. همه شون گفتن فرق انچنانی نداره. طلا بدون فاکتور غ فانونی هست ممکنه برا فروش ب مشکل بخوری.
از طرفی هم ممکته یک هزارم درصد پیش بیاد ک سکه ب خاطر نوسان شدید خرید و فروش نشه. طی چند سال اخیر دو سه بار اینجوری شده ک ی هفته طلا فروشی ها خرید و فروش سکه نداشتن ولی طلا رو معامله میکردن..

مژده

Guest
میگم من خودم سکه خریدم میخوای نیم سکه بخر. از سه تا طلا فروش پرسیدن ک یکی هم اشنا بود. همه شون گفتن فرق انچنانی نداره. طلا بدون فاکتور غ فانونی هست ممکنه برا فروش ب مشکل بخوری.
از طرفی هم ممکته یک هزارم درصد پیش بیاد ک سکه ب خاطر نوسان شدید خرید و فروش نشه. طی چند سال اخیر دو سه بار اینجوری شده ک ی هفته طلا فروشی ها خرید و فروش سکه نداشتن ولی طلا رو معامله میکردن..
خوب من پولم به سکه نمیرسه میخوام نیم سکه بخرم ولی باز یه ذره پول برام باقی میمونه در حد 3-4 تومن. با این 3-4 تومن چکار کنم :(

مامان اروین

Guest
خوب من پولم به سکه نمیرسه میخوام نیم سکه بخرم ولی باز یه ذره پول برام باقی میمونه در حد 3-4 تومن. با این 3-4 تومن چکار کنم :(
ی کاریش بکن. خیلی فرقی نداره سکه یا طلا. ولی با پشت گوش انداختن بیشتر صرر میکنی. من اول هفته پیش میخواستم بگیرم سکه 14 و 200 بود گفتم بگیرم بابام گفت حبابه.... نگرفتم 5 شنبه دیدم شده 15 رفتم گرفتم. امروز دیدم نزدیک 16 ست.
ی چیزی بخر خیلی فرقی نداره کدومش
واسه این ک سرجمع باشه میخوای همه رو طلا شکسته بخر

مامان اروین

Guest
بابام خودش ی چیزی میخواست بخره پریروز 3 تومن بود حوصله نداشت بره تا بازار بیاد .. امروز رفت دقیقا همونو 3400 خرید اومد..

مژده

Guest
ی کاریش بکن. خیلی فرقی نداره سکه یا طلا. ولی با پشت گوش انداختن بیشتر صرر میکنی. من اول هفته پیش میخواستم بگیرم سکه 14 و 200 بود گفتم بگیرم بابام گفت حبابه.... نگرفتم 5 شنبه دیدم شده 15 رفتم گرفتم. امروز دیدم نزدیک 16 ست.
ی چیزی بخر خیلی فرقی نداره کدومش
واسه این ک سرجمع باشه میخوای همه رو طلا شکسته بخر
مرسی عزیزم از راهنماییت حتما در اولین فرصت میگیرم

بالا