بابام اصن درک نمیکنه/:

• شروع کننده موضوع _sani_
  • تاریخ شروع

_sani_

Guest
من اینروزا انقد امتحان و پرسش کلاسی دارم که حتی وقت حموم رفتنم به زور گیرم میاد
برا همین همش کتابام رو میز پخش و پلائه و وقتی یه امتحان تموم میشه باید سریع برا امتحان بعدی بخونم و وقت نمیکنم کتابای قبلیمو جمع کنم
بعد بابام هرروز صبح ک میاد بیدارم کنه همینطور غر میزنه و شکایت می‌کنه که چرا اتاقت این شکلیه
هرچیم بهش میگم بذار امتحانا تموم بشن درستش میکنم میگه چرند نگو اتاقت قراره تا ابد همینطوری باشه?نمی‌دونم چیکارکنم
ینی صبحا تا وقتی از در خونه برم بیرون غر میزنه

حقوقدان پیگیر

Guest
برا همین همش کتابام رو میز پخش و پلائه و وقتی یه امتحان تموم میشه باید سریع برا امتحان بعدی بخونم و وقت نمیکنم کتابای قبلیمو جمع کنم
بعد بابام هرروز صبح ک میاد بیدارم کنه همینطور غر میزنه و شکایت می‌کنه که چرا اتاقت این شکلیه
هرچیم بهش میگم بذار امتحانا تموم بشن درستش میکنم میگه چرند نگو اتاقت قراره تا ابد همینطوری باشه?نمی‌دونم چیکارکنم
حین درس خوندن یه تیکشو درست کن
دوتا کتاب بزار سرحاش ۵دیقه در روز خیلی وقت زیادی نیست

غلام حسین هستم

Guest
خب
تو ک اهمیت نمیدی

Ainaz

Guest
مدل باباها کلا همین شکلیه...?منم مثل تو کتابام همش رو میز پخش و پلاست....هی میگن نا مرتبه درستش کن...منم میگم الان دقیقا رو نطمه??...بعد خودشون گاهی میان کتابام مثلا مرتب میکنن...بدتر کتابام گم میشه?

بالا