این ماهم باردار نشدم?

• شروع کننده موضوع Yas7678
  • تاریخ شروع

Yas7678

Guest
ماه دوم اقدام هستم.. ماه قبل پنجم پریود شدم دوره هام 28 روزه اس همیشه 4 روز جلو می افتم..این ماه باید دوم (امروز) پریود میشدم 5 روز جلو افتادم دیروز (پريود) شدم.. هیچ مشکلی ندارم آزمایش سونو و معاینه های لازم رو هم خودم هم همسرم انجام دادیم دوماه دارم اقوام میکنم باردار نشدم.. چرا این ماه 5 روز جلو افتادم؟ ☹️?

چطوری؟

Guest
عزیزم خودتو ناراحت نکن همه چی روی اقدام و بارداری تاثیر میذاره استرس ناراحتی و.... ۲ ماه خیلی زوده هنوز امیدتو از دست نده خداروشکر هم که هیچ مشکلی ندارید❤️❤️ایشالا که هر چه زودتر بیای تاپیک بارداری بزنی??

فعلا_تعطیل_تا_اطلاع_ثانوی

Guest
ماه دوم اقدام هستم.. ماه قبل پنجم پریود شدم دوره هام 28 روزه اس همیشه 4 روز جلو می افتم..این ماه باید دوم (امروز) پریود میشدم 5 روز جلو افتادم دیروز (پريود) شدم.. هیچ مشکلی ندارم آزمایش سونو و معاینه های لازم رو هم خودم هم همسرم انجام دادیم دوماه دارم اقوام میکنم باردار نشدم.. چرا این ماه 5 روز جلو افتادم؟ ☹️?
انشالله به زودی میشی

دختر جذاب

Guest
عزیزم اشکال نداره
ناراحت نشو بابا
هنوز دو ماهه
ایشاالله ماه دیگه میای میگی مامان شدم??

هلنم

Guest
ایشالا به زودی مامان میشی عزیزدلم دعا میکنم

استارتر
استارتر

Yas7678

Guest
عزیزم خودتو ناراحت نکن همه چی روی اقدام و بارداری تاثیر میذاره استرس ناراحتی و.... ۲ ماه خیلی زوده هنوز امیدتو از دست نده خداروشکر هم که هیچ مشکلی ندارید❤️❤️ایشالا که هر چه زودتر بیای تاپیک بارداری بزنی??
آره عزیزم استرس ک دارم. ممنونم ❤️

بانوی عمارت

Guest
ان‌شاءالله که به زودی و بابهترین شرایط باردار میشی?❤

mersana1400

Guest
اشکال نداره گلم
ماه بعد انشاالله
استرس نداشته باش

گوش مروارید_

Guest
انشاالله به زودی مامان میشی میای تاپیک میزنی ?

بالا