این بسته‌بندی‌ها در هر فروشگاهی که باشد، شما را جذب می‌کند

  • شروع کننده موضوع Arezo1245
  • تاریخ شروع

Arezo1245

Guest
مدل موهای خوشمزه
طراحی بسته‌بندی ماکارونی و پاستا توسط نیکیتا کانکِن

ساده و کاربردیدر بسیاری از سوپرمارکت‌های کشور کره جنوبی، فروش این بسته‌های 6 عددی موز با استقبال مردم مواجه شده است. شرکت تولید کننده با یک ابتکار ساده این بسته‌ها را با عنوان "روزی یک عدد" وارد بازار کرده است. 6 موزِ موجود در هر بسته از نظر رسیده بودن در مراحل متفاوتی قرار دارند و موزها طوری انتخاب شده‌اند که کال‌ترین موز در روز ششم آماده مصرف شود.


زیبا و در خدمت رفاه مصرف‌کنندههمان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید شرکت تولید کننده این بطری‌ها توضیح داده که با همین تغییر ساده نه تنها فرد مصرف کننده به نیروی کمتری برای نوشیدن آب احتیاج دارد بلکه پر کردن آب از شیر یا یخچال هم ساده‌تر شده است.


شیک و هوشمندانه

طراحی بسته‌بندی عطری با عنوان عسل توسط ماکسیم آربوزوف
عطرِ پرتقال محصول یک قرن قبل
لپ‌های پر از گردو

بسته‌بندی خلاقانه گردو
خلاقیت در بسته‌بندی برای آسایشِ شمایک طراحِ خلاق این کارتن‌های شیر را طوری طراحی کرده که ظاهر آن با نزدیک شدن به روز انقضای محصول تغییر می‌کند. به این ترتیب مصرف کننده به جای اینکه در نقاط مختلف کارتن به دنبال تاریخ انقضا بگردد تنها با یک نگاه می‌تواند بفهمد چند روز زمان برای مصرف شیر دارد.


پیغام مخفی برای مصرف‌کننده مسئولیت‌پذیرکوساری یک برند تولید نودل و رامِن است. یکی از مصرف‌کننده‌های این برند متوجه شده کمپانی کوساری برای آن دسته از مشتریانش که به محیط زیست اهمیت می‌دهند و قسمت‌های کاغذی و پلاستیکی محصول را جداگانه بازیافت می‌کنند، یک پیام مخفی در نظر گرفته است.


این حشره‌ها نور را به خانه شما می‌آورند

طراحی بسته‌های لامپ توسط آنجلینا پیشیکووا
بسته‌بندی مفیدجعبه مقواییِ این تی‌شرت‌ها طوری طراحی شده که پس از باز شدن با چند حرکت ساده به یک هنگر برای آویزان کردن لباس تبدیل می‌شود.


کیفیت جابجایی بسته‌هایتان را زیر نظر داشته باشیداین برچسب ساده با عنوان Tilt Watch plus به ساده‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن به دریافت‌کننده محصول اجازه می‌دهد تا از کیفیت جابجایی آن مطلع شود. محل قرار گرفتن نقاط سبزرنگ در مقصد نشان خواهد داد این بسته چند درجه چرخیده است و کالای گران‌بهای شما با چه کیفیتی حمل شده است.


بسته‌بندی خوشمزه
کاربردی و مینیمال
همه دلشان می‌خواهد این محصول را بخرند

طراحی بسته‌بندی قوطی‌های نوشیدنی توسط مارسل شِیشِنوف
از این زیباتر هم ممکن است؟

طراحی بسته‌بندی قوطی کرم دستِ فاکس با الهام از نام برند
کاربردی و شیککاربری که این عکس را پست کرده همراه آن توضیح داده که تنها دلیلِ او برای قهوه خریدن از این مغازه، همین طراحی زیبا و کاربردی است و هر روز به خاطر همین خلاقیت از این مغازه خرید می‌کند.


روغن زیتون به شکل زیتون
وقتی به فکر مصرف‌کننده باشی، مصرف‌کننده هم به تو فکر خواهد کردتغییر ساده این کمپانی تولید بیسکوییت مثال خوبی از کل موضوع این مقاله است. این کمپانی برای راحتی مصرف‌کننده در بیرون آوردن بیسکوییت‌ها بدون خرد شدن، این تغییر کوچک را در شکل محصول اعمال کرد و مصرف‌کننده‌ها با استقبال بی‌نظیرشان از این محصول، به این حرکت پاسخ دادند.
 

Lost_in_you

Guest
خوبه اینجا نیست از اینا
وگرنه ورشکست میشدم??
 

من هستم:)

Guest
کاش یکم از این خلاقیتاروتو ایران ب کارمیبردن فقط کپی میکنن از کشورای دیگه
 

بالا