اینجا دانشگاه پیام نوری داریم؟!

• شروع کننده موضوع نانای اصغر و صغری
  • تاریخ شروع

نانای اصغر و صغری

Guest
میشه بگین چه رشته ای هستین؟ سوال دارم?

پاندا تپولی

Guest
پیام نور میخونی شما؟ میشه بدونم چقدر هزینه میدین برای هرترم؟? کلاسها چطوری بود قبل کرونا؟ حضوری بود؟ هرروز؟ یا حضور در کلاس اجباری نبود؟
سلام عزیزم من ترم اولم برای همین از برگزاری کلاس ها قبل از کرونا اطلاعی ندارم. برای این ترم هشتصد دادم

استارتر
استارتر

نانای اصغر و صغری

Guest
سلام عزیزم من ترم اولم برای همین از برگزاری کلاس ها قبل از کرونا اطلاعی ندارم. برای این ترم هشتصد دادم
یعنی کل هزینه یک ترم شده ۸۰۰؟
این هزینه های متغییر و ثابت که تو سایت زده چیَن؟ با اونا حساب کردین شد ۸۰۰؟ یعنی کل ترم همینقدره؟ یا ممکنه تا پایان ترم یک بازم مقدار شهریه رو زیادتر کنن؟

پاندا تپولی

Guest
یعنی کل هزینه یک ترم شده ۸۰۰؟
این هزینه های متغییر و ثابت که تو سایت زده چیَن؟ با اونا حساب کردین شد ۸۰۰؟ یعنی کل ترم همینقدره؟ یا ممکنه تا پایان ترم یک بازم مقدار شهریه رو زیادتر کنن؟
نه کل ترم 800
برای رشته های مختلف متفاوته بین600تا 900

استارتر
استارتر

نانای اصغر و صغری

Guest
نه کل ترم 800
برای رشته های مختلف متفاوته بین600تا 900
یه چیزی کلاس های انلاین و درکل درس خوندن برای این رشته در روز به طور متوسط چقدر زمان میبره؟ منظورم اینه که در طول هفته چقدروقت میزارین براش؟ بعد امتحانای ترمش که سراسریه حضوری برگزار میشه؟ چطوریه؟ استادها الان انلاین درس میدن؟

کاربر حذف شده 935

Guest
چقدر شهریه میدین؟ ترم چندین؟ قبل کرونا کلاسها حضوری بود؟ یعنی حضور در کلاس اجباری بود؟
عزیزم شهریه ثابت که الان 274/000تومنه شهریه متغیرم بستگی به تعدادواحدهایی که برمیداری داره مثلامن این ترم19واحدبرداشتم شد720/000شهریه متغیرم که باثابت جمع کنی میشه کل شهریه،کمتردرس برداری کمترمیشه،بعدکلاسای پیام نورحضوری نیست اماگاهی اوقات برای بعضی اساتیدحضورمهمه وشما8نمره دست استادداری 12نمره هم امتحان اگه سرکلاس نرفتی هم مشکلی نداره ولی خوب امتحان آخرترمت در10/6ضرب میشه ومیشه نمرت،امااگه شما8استادوداشته باشی یه 6هم ازامتحان پایان ترمت بگیری بازم قبولی 6با8جمع میشه، میشه نمره آخرترمت واماالان که کلاسا حضوری نیست امتحانابرای مایاتوپیام من بودیاواتس آپ،کلاس آنلاینم اساتیدداشتن که من خودم بابرنامه ادوب کانکت میرفتم،اماامتحان آخرترم یکم سخت شده چون میگن امکان تقلب هست زمان امتحانوخیلی کم کردن،مثلامابوده امتحان داشتیم کلی ثبت وجواب داشت ولی چقدروقت داشتیم یه ساعت،بااین حال بدنیست خوبه.

استارتر
استارتر

نانای اصغر و صغری

Guest
عزیزم شهریه ثابت که الان 274/000تومنه شهریه متغیرم بستگی به تعدادواحدهایی که برمیداری داره مثلامن این ترم19واحدبرداشتم شد720/000شهریه متغیرم که باثابت جمع کنی میشه کل شهریه،کمتردرس برداری کمترمیشه،بعدکلاسای پیام نورحضوری نیست اماگاهی اوقات برای بعضی اساتیدحضورمهمه وشما8نمره دست استادداری 12نمره هم امتحان اگه سرکلاس نرفتی هم مشکلی نداره ولی خوب امتحان آخرترمت در10/6ضرب میشه ومیشه نمرت،امااگه شما8استادوداشته باشی یه 6هم ازامتحان پایان ترمت بگیری بازم قبولی 6با8جمع میشه، میشه نمره آخرترمت واماالان که کلاسا حضوری نیست امتحانابرای مایاتوپیام من بودیاواتس آپ،کلاس آنلاینم اساتیدداشتن که من خودم بابرنامه ادوب کانکت میرفتم،اماامتحان آخرترم یکم سخت شده چون میگن امکان تقلب هست زمان امتحانوخیلی کم کردن،مثلامابوده امتحان داشتیم کلی ثبت وجواب داشت ولی چقدروقت داشتیم یه ساعت،بااین حال بدنیست خوبه.
وای خیلی ممنونم از توضیحتون چقدر نوشتین?
یعنی شهریه ثابت رو همون اول ثبت نام میدین بعد شهریه متغییر رو خرد خرد در طول ترم میدین؟ یا اصلا همشو همون اولِ ترم باید تسویه حساب کنین؟ امتحان های پایان ترم پیام نور سراسریه درسته؟ بعد اینا هم مجازی برگزار میشه؟!

پاندا تپولی

Guest
خیه چیزی کلاس های انلاین و درکل درس خوندن برای این رشته در روز به طور متوسط چقدر زمان میبره؟ منظورم اینه که در طول هفته چقدروقت میزارین براش؟ بعد امتحانای ترمش که سراسریه حضوری برگزار میشه؟ چطوریه؟ استادها الان انلاین درس میدن؟
کلاسا آنلاینه و تو آداب کانکت تدریس می کنن.امتحانات هم آنلاینه. من خودم فقط عملی ها رو انجام می دادم.درس نمی خواندم.الان که امتحانا شده باید بشینم کلی بخونم?

استارتر
استارتر

نانای اصغر و صغری

Guest
بعد اخه من شنیدم کع پیام نور بچه ها خودخوان درس میخونن و استاد درس نمیده فوقش برای واحدهای عملی یا رفع اشکال حضوری باشه و استاد درس بده
بعد الان که انلاین شده استاد ها اینقدر درس میدن؟?

بالا