اگه شما پرستار بخش کرونا باشید

• شروع کننده موضوع تنها
  • تاریخ شروع

تنها

Guest
و یکسال تمام از بیمار کرونایی مراقبت کرده باشید.. و خیلی هم رعایت کنید و هیچ جا نرید .. و بخاطر شرایط بیمارستان هر روز شیفت بودید و مرخصی هم نتونستید برید.. بعد دوباره بیمارستانا هی پر میشن.. به بیمار میگیم چطو مبتلا شدی .. میگه تو دورهمی بودیم... یا تو عروسی بودیم... بنظر شما به همچین آدمایی باید رسیدگی بشه؟؟

استارتر
استارتر

تنها

Guest
من خودم مرکز کرونا بودم..یمدت رفتم مرکز بهداشت.. الان بخاطر زیاد شدن بیمارا دوباره برگشتم بیمارستان مرکز کرونا

چشم رنگیم

Guest
من بودم ب اون بیمار نزدیکم نمیشدم
البته حالا با حرص گفتم اما چون خیلی کار تو بیمارستان دوست دارم حتما کمکش میکردم

خاموش

Guest
واقعا من بجای اونا شرمنده ی شما کادر درمانم ولی متأسفانه متأسفانه خییییلی افراد دیگه رعایت نمیکنن وهمه چیز شوخی گرفتن

بسته شد

Guest
و یکسال تمام از بیمار کرونایی مراقبت کرده باشید.. و خیلی هم رعایت کنید و هیچ جا نرید .. و بخاطر شرایط بیمارستان هر روز شیفت بودید و مرخصی هم نتونستید برید.. بعد دوباره بیمارستانا هی پر میشن.. به بیمار میگیم چطو مبتلا شدی .. میگه تو دورهمی بودیم... یا تو عروسی بودیم... بنظر شما به همچین آدمایی باید رسیدگی بشه؟؟
اصن این بیماری اومده تا زمین ازاینجور ادما پاک شه

nili

Guest
وای ??? نمی‌دونم واقعا
خسته نباشید فقط ?❤️❤️❤️

Choi mary

Guest
دورهمی منظورت عروسی عذاداری تولد هست یا رفت و آمد فامیلی ؟

4دخت

Guest
دورهمی منظورت عروسی عذاداری تولد هست یا رفت و آمد فامیلی ؟
همش میتونه خطرناک باشه چه عروسیش چه یه دورهمی کوچیک
من یکی از همسایه هامون شب یلدا خواهرش خیلی اصرار کرده که بیاین دورهم باشیم و ما که همه سالمیم و از این حرفا
بعد خانواده خواهره یکیشون مبتلا به کرونا بوده یعنی خودشون خوب بودنا ولی ناقل بودن بعد از اون شب همه اعضای خانواده همسایمون کرونا گرفتن 2 تا بچه کوچیک داشت حتی اونا هم گرفتن کلی طول کشید تا خوب بشن

Choi mary

Guest
همش میتونه خطرناک باشه چه عروسیش چه یه دورهمی کوچیک
من یکی از همسایه هامون شب یلدا خواهرش خیلی اصرار کرده که بیاین دورهم باشیم و ما که همه سالمیم و از این حرفا
بعد خانواده خواهره یکیشون مبتلا به کرونا بوده یعنی خودشون خوب بودنا ولی ناقل بودن بعد از اون شب همه اعضای خانواده همسایمون کرونا گرفتن 2 تا بچه کوچیک داشت حتی اونا هم گرفتن کلی طول کشید تا خوب بشن
میدونم خطرناک هست ولی نمیشه که نرفت اگه یک یا دوماه بود یه حرفی مثلا خود ما تا دو سه ماه اول رو از خونه بیرون نرفتیم حتی شوهرم سرکار هم نمی رفت ولی الآن از یه سال داره میگذره میشه توی خونه موند حالا عروسی نرفتیم یا مهمونی بزرگ ولی نمیشه که خونه ی مادر یا مادرشوهر یا پدربزرگ نرفت

Miss ayli

Guest
ببخشید اونایی که میرن مهمونی و دورهمی و عروسی بیشعورن خیلللی بیشعورررر . ولی خب نمیشه تو خونه نشست و کاری نکرد که . شما هم خسته نباشید ولی من اگه بودم کلی امپول دردناک بهش میزدم تا حالش جا بیادددد

بالا