اکستنشن مژه

• شروع کننده موضوع صنم
  • تاریخ شروع

صنم

Guest
کیا انجام دادن؟ احساس سنگینی رو پلک نداشتین باعث نشد مژه های خودتون بریزه؟

بسته شد

Guest
سنگینیش واسه یه روز اوله مثه کاشت ناخن
بعدش عادت میکنی

ریزشم نه انچنان نداشتم
باید بری پیش کسی ک هم کارش خوبه هم موادش

چطوری؟

Guest
من چون خیلی محکم صورت میشورم و صورتم شبا ممکنه رو بالشت باشه چشمم رو خیلی میخارونم و.. کلا برای من سخت بود نگهداریش دخترخواهرشوهرم چندسالته میکاره تا الان مشکلی نداشته

استارتر
استارتر

صنم

Guest
من چون خیلی محکم صورت میشورم و صورتم شبا ممکنه رو بالشت باشه چشمم رو خیلی میخارونم و.. کلا برای من سخت بود نگهداریش دخترخواهرشوهرم چندسالته میکاره تا الان مشکلی نداشته
اهان پس مشکلی ایجاد نمیکنه ممنون عزیزم????

چطوری؟

Guest
اهان پس مشکلی ایجاد نمیکنه ممنون عزیزم
?
?
?
?
البته من و فامیلمون کاشت انجام دادیم ی ارایشگری به من گفت کاشت بهتره چون کاشت لای مژه های خودمون انجام میده با چسب ولی شما میخوای انجام بدی روی مژه کاشته میشه و سنگینی میکنه و ریزش بیشتر اتفاق میفته بازم ی ماه انجام بده برای تنوع خوبه بعد اگه دیگه خدایی نکرده ریزش داشتی دیگه انجام داده جایی هم که انجام میدی خیلی مهمه که کارش خوب باشه

استارتر
استارتر

صنم

Guest
البته من و فامیلمون کاشت انجام دادیم ی ارایشگری به من گفت کاشت بهتره چون کاشت لای مژه های خودمون انجام میده با چسب ولی شما میخوای انجام بدی روی مژه کاشته میشه و سنگینی میکنه و ریزش بیشتر اتفاق میفته بازم ی ماه انجام بده برای تنوع خوبه بعد اگه دیگه خدایی نکرده ریزش داشتی دیگه انجام داده جایی هم که انجام میدی خیلی مهمه که کارش خوب باشه
اهاان پس کاشت بهتره مرسی عزیزم خیلی کمکم کردی?❤❤

بالا