اومدم روستا.....

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خونه ی مادربزرگم ،مادربزرگم نمیتونه خوب راه بره ،هربار یکی ازدختراش وعروسش و..میان کمکش میکنن البته کارزیادی نداره ،ماشالله بااین حالش ،خودش چهاردست وپا خونه روتمیزمیکنه ،صندلی گذاشته توی آشپرخونه تنهاباشه خودش کارمیکنه

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
میگفت برادرش مریضه ،توی همین روستا ،چندساله همدیگه روندیدن ،مگه چقدسخته آدم مادرشوببره سربزنه به داداشش،خیلی وقته دکترنبردنش ،خیلی ناراحتم براش

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چندسالشه ؟

چرا نمیتونه خوب راه بره ؟

ببرنش فیزیوتراپی یا طب سوزنی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میگفت برادرش مریضه ،توی همین روستا ،چندساله همدیگه روندیدن ،مگه چقدسخته آدم مادرشوببره سربزنه به داداشش،خیلی وقته دکترنبردنش ،خیلی ناراحتم براش
برادرشم نمیتونه بره ببینش ؟

تو میتونی ببرش دکتر و پیش برادرش

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
برادرشم نمیتونه بره ببینش ؟

تو میتونی ببرش دکتر و پیش برادرش
اون زمین گیرشده ،نه والا من نمیتونم ولی به مامانمو خاله م میگم ،ببرنش سربزنه به برادرش ،به خواهرمم میگم براش نوبت دکتر بگیره

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ای داد . . خدا کمکشون کنه 😕🖤
من از روستا واقعا بدم میاد 😭

soltanam

کاربر جدید
خونه ی مادربزرگم ،مادربزرگم نمیتونه خوب راه بره ،هربار یکی ازدختراش وعروسش و..میان کمکش میکنن البته کارزیادی نداره ،ماشالله بااین حالش ،خودش چهاردست وپا خونه روتمیزمیکنه ،صندلی گذاشته توی آشپرخونه تنهاباشه خودش کارمیکنه
سلام.خوبی؟چخبر؟چیکارا میکنی

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام.خوبی؟چخبر؟چیکارا میکنی
راستی فهمیدم علت اون حالم موقعی که مامیگپ بودم چی بود،دکترگفت ازبس ترس واضطراب داشتم که حمله ی عصبی بهم دست داده ودوقطبی شدم ،الانم تحت نظردکترم خداروشکرمث اونموقع هذیان گویی ندارم .

بالا