اولین دوره از مسابقه

• شروع کننده موضوع مژده
  • تاریخ شروع

مژده

Guest
سلام بچه ها اولین دوره از مسابقه از همین الان شروع و تا دوشنبه 15 دی فرصت دارید عکستون رو ارسال کنید. مسابقه هم عکاسی از غذاست و همیشه سعی میکنیم غذاها طوری باشه که از لحاظ اقتصادی فشاری به کسی نیاره و با ارزون ترین اقلام قابل تهیه باشه.

موضوع این دوره: تزیین کشک بادمجون

جایزه به صورت غیر نقدیه و یک هدیه ناقابل به درب منزل برنده ارسال میشه. هدیه هم وسایل آشپزخانه ست.

تا 15 دی فرصت دارید عکس خودتون رو بفرستید به زیباترین تزیین جایزه تعلق میگیره.

نکته بسیار بسیار مهم: حتما باید کلمه "مادران" در عکستون درج شده باشه. میتونین با ایده خودتون مثلا به صورت تزئین این کلمه رو به کار ببرید، حداقلش اینه که روی یک تکه کاغذ اسم مادران رو بنویسید و در کادر عکستون قرار بدید این مورد هم به خاطر جلوگیری از قراردادن عکس های اینترنتی و اینستاگرامی هستش.

عکساتونم نباید اینجا قرار بدید و کلیه کاربران به صورت ناشناس در مسابقه شرکت میکنن. باید عکساتون رو از طریق پیغام خصوصی به بنده ارسال کنید. ضمنا عکستون هم باید واضح و با زاویه بندی صحیح باشه تا بهتر بشه بررسی و امتیاز دهی کرد

در رابطه با نحوه تعیین برنده هم که دیگه همه در جریان هستید. برترین عکس با رای داورانی که خودتون با آراء خودتون انتخاب کردید مشخص میشه.

فعلا_تعطیل_تا_اطلاع_ثانوی

Guest
عععع من آشپزی بلد نیستم شرمنده

رها جونییییی

Guest
وای من بلد نیستم اون طوری عکس بفرستم

نانای اصغر و صغری

Guest
? خودمو شوهرم کشک بادمجون دوست نداریم چیکار کنم ???
خخخ جایزه چیه
مامانمو بیارم تو سایت ?
من تزیینات بلد نیستم ???
?‍♀️میشه نتی بدیم??
من فقط نیمرو بلدم
عععع من آشپزی بلد نیستم شرمنده
وای من بلد نیستم اون طوری عکس بفرستم
@hendoone بیا راست کار خودته بادمجونم داره

یعنی هیشکی نمیخواد شرکت کنه؟؟؟

???

طلای سرخ

Guest
سلام بچه ها اولین دوره از مسابقه از همین الان شروع و تا دوشنبه 15 دی فرصت دارید عکستون رو ارسال کنید. مسابقه هم عکاسی از غذاست و همیشه سعی میکنیم غذاها طوری باشه که از لحاظ اقتصادی فشاری به کسی نیاره و با ارزون ترین اقلام قابل تهیه باشه.

موضوع این دوره: تزیین کشک بادمجون

جایزه به صورت غیر نقدیه و یک هدیه ناقابل به درب منزل برنده ارسال میشه. هدیه هم وسایل آشپزخانه ست.

تا 15 دی فرصت دارید عکس خودتون رو بفرستید به زیباترین تزیین جایزه تعلق میگیره.

نکته بسیار بسیار مهم: حتما باید کلمه "مادران" در عکستون درج شده باشه. میتونین با ایده خودتون مثلا به صورت تزئین این کلمه رو به کار ببرید، حداقلش اینه که روی یک تکه کاغذ اسم مادران رو بنویسید و در کادر عکستون قرار بدید این مورد هم به خاطر جلوگیری از قراردادن عکس های اینترنتی و اینستاگرامی هستش.

عکساتونم نباید اینجا قرار بدید و کلیه کاربران به صورت ناشناس در مسابقه شرکت میکنن. باید عکساتون رو از طریق پیغام خصوصی به بنده ارسال کنید. ضمنا عکستون هم باید واضح و با زاویه بندی صحیح باشه تا بهتر بشه بررسی و امتیاز دهی کرد

در رابطه با نحوه تعیین برنده هم که دیگه همه در جریان هستید. برترین عکس با رای داورانی که خودتون با آراء خودتون انتخاب کردید مشخص میشه.
نمیشه بدون اینکه جایزه بخوایم شرکت کنیم؟
من جایزه نمیخوام
منو نخودی بزارید توی مسابقه شرکت کنم

استارتر
استارتر

مژده

Guest

mersana1400

Guest
ینی این کارارو‌نکنیم نمتونیم تو‌مسابقه شرکت کنیم؟؟

نانای اصغر و صغری

Guest
داورا نباید بدونن کدوم عکس مال کدوم کاربره
واقعا کارخیلی خوبی میکنید
اینطوری عدالت برقرار میشه
فقط کاش کاربرا بعد اینکه برای شما فرستادن
به داورا تقلب نرسونن از خصوصی و عکسشون رو برای داور ها نفرستن
البته بعید میدونم کاربرای گلِ این سایت یه همچین کاری انجام بدن
ولی در کل خیلی خوبه که سعی کردین عدالت رو برقرار کنین??

بالا