اولين مامان سايت منم منننن

• شروع کننده موضوع mina
  • تاریخ شروع

mersana1400

Guest
وااای مبارکت باشه عزیزم ....واسه چی کاذب مگه دارو مصرف کردی ؟؟

mersana1400

Guest
به این پررنگی کاذب نیست دیگه ...عقب انداخته بودی؟؟

استارتر
استارتر

mina

Guest
به این پررنگی کاذب نیست دیگه ...عقب انداخته بودی؟؟
امروز ٣١ سيكلمه فكرشم نميكردم مثبت بشه از جلوي دارو خونه رد ميشدم گفتم بگيرم يكي بزنم ضرر نداره همين يه ساعت پيش زدم زير دو دقيقه اين شكلي شد

mersana1400

Guest
امروز ٣١ سيكلمه فكرشم نميكردم مثبت بشه از جلوي دارو خونه رد ميشدم گفتم بگيرم يكي بزنم ضرر نداره همين يه ساعت پيش زدم زير دو دقيقه اين شكلي شد
پس مثبته مثبتهههه عزیز دلم مبارکت باشه ...واسه منم دعا کن ...

بهار۷۸

Guest
مبارک باشه مامانی❤ من از بی بی چک متنفرم?? براماهم دعا کن
چ علائمی داری عزیزم ؟

استارتر
استارتر

mina

Guest
مبارک باشه مامانی❤ من از بی بی چک متنفرم?? براماهم دعا کن
چ علائمی داری عزیزم ؟
زير دل و كمرم از ٢٠ سيكلمه درد ميكنه زير دلم يهو شدييييد تير ميكشيد و يهو هم اروم ميشد يني شياف ميذاشتم اروم نميشد دردم نميدونم از حاملگيه يا نه ولي پا درد داشتم و الانم يه پام كلا فلجه.سينه هام درد ميكنه سه چهار روزه اينقد دل دردم شديد بود همش حس ميكردم ميخوام پري شم بيرون ميرفتم نوار ميذاشتم جايي كثيف كاري نشه اينقد دردم شديد بود دكتر رفتم معاينه كرد گفت نه عفونت نداري سونو نوشت رفتم سونو گفت نه نرمالي كيست تنبلي هيچي نداري سالمي امروز هم بخدا فكرشو نميكردم مثبت شه چون اصن اقدام درست و حسابي نداشتم حتي فوليك اسيد م نخوردم اين ماه ولي از جلوي دارو خونه رد ميشدم بيبي چك گرفتم همين سك ساعت پيش هم زدم

استارتر
استارتر

mina

Guest
راستي پهلو درد هم داشتم ميگفتم از كليمه چون سابقه ي سنگ داشتم ولي سنگي نبود
خيلي هم لرز ميكردم و دست و پام يخ تو اين هوا رفته بودم سونو كاپشن شوهرمو پوشيده بودم دم ب دقيقه هم توي دستشويي بودم خانمه دعوام ميكرد ميگفت خانم اينقد نرو مثانه ات خالي ميشه نميتوني سونو بري

بهار۷۸

Guest
زير دل و كمرم از ٢٠ سيكلمه درد ميكنه زير دلم يهو شدييييد تير ميكشيد و يهو هم اروم ميشد يني شياف ميذاشتم اروم نميشد دردم نميدونم از حاملگيه يا نه ولي پا درد داشتم و الانم يه پام كلا فلجه.سينه هام درد ميكنه سه چهار روزه اينقد دل دردم شديد بود همش حس ميكردم ميخوام پري شم بيرون ميرفتم نوار ميذاشتم جايي كثيف كاري نشه اينقد دردم شديد بود دكتر رفتم معاينه كرد گفت نه عفونت نداري سونو نوشت رفتم سونو گفت نه نرمالي كيست تنبلي هيچي نداري سالمي امروز هم بخدا فكرشو نميكردم مثبت شه چون اصن اقدام درست و حسابي نداشتم حتي فوليك اسيد م نخوردم اين ماه ولي از جلوي دارو خونه رد ميشدم بيبي چك گرفتم همين سك ساعت پيش هم زدم
مبارک قربونت برم برای ماهم دعا کن

بالا