انقدر به بچه شلوغ نگید بیش فعال

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خب بچه های الان چیکار کنن فضای درست ک حسابی واسشون ایجاد نکردید واسه بازی با مادر بقیه بچه های محل حرف بزنید اینا گاها یه ساعاتی برن تو حیاط کوچه پارک جایی تخلیه بشن اصلا دختر و پسر هم کنار هم باشن ، بچه های الان شلوغ نیستن مثل بقین منتها الانیا تنها جای بازیشون خونست تا تکون میخورن میگید شلوغی نکن
البته بچه بی تربیت که مامانش کنترل نمیکنه با شلوغ خیلی فرق داره ، بچه بی تربیت یا بد تربیت مدام تو خونه اینو و اون کار بد میکنه اکثرا هم میبینید مامانش و باباش بیخیال نگاهش میکنه
و اما بیش فعالی شلوغی نیست یه اختلال کم توجهیه ، بچه های بیش فعال کارهای نرمال انجام نمیدن اصلا هواسشون نیست مدام یادشون میره ، مثلا میبینی تو کلاس نشسته بدون اجازه از کلاس میزنه بیرون تا بره دستشویی میره تو حیاط بچه هایی رو که دارن فوتبال بازی میکنن رو میبینه کلا یادش میره که برا چی از کلاس زده بود بیرون

بیش فعالی اینه

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مادر بقیه بچه های محل حرف بزنید اینا گاها یه ساعاتی برن تو حیاط کوچه پارک جایی تخلیه بشن اصلا دختر و پسر هم کنار هم باشن
حالا پارک باز خوبه
کوچه اصلا اوضاعش خوب نیست
چند بار دیدم با وجود مادر ها
بچه هارو اومدن اذیت کردن با با شکلات گولشون زدن

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
درصد زیادیشون مشکل تربیتی دارن و هیچ جوره نمیشه منکرش شد
پدر و مادر کم گذاشتن که انقد بی ادب و شلوغ بار اومده

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
حالا پارک باز خوبه
کوچه اصلا اوضاعش خوب نیست
چند بار دیدم با وجود مادر ها
بچه هارو اومدن اذیت کردن با با شکلات گولشون زدن
هر روز یک نفر مراقب بچه ها باشه ، مامان ما خیلی این چیزا رو به ما یاد میداد ما مواظب بودیم
اما یکی اومده بود دختر عمه منو گول زده بود النگوشو دزدیده بود ، این چیزا همیشه هستن
منتها واقعا باید فکری به مکان بازی بچه ها بشه

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هر روز یک نفر مراقب بچه ها باشه ، مامان ما خیلی این چیزا رو به ما یاد میداد ما مواظب بودیم
اما یکی اومده بود دختر عمه منو گول زده بود النگوشو دزدیده بود ، این چیزا همیشه هستن
منتها واقعا باید فکری به مکان بازی بچه ها بشه
الان تو کشور های دیگه خانواده ها شلوغ
مثلا خانواده رینولدز ۹ تا بچه بودن عملا با پدر مادره فوتبال میزدن تو خونه😂(شوخی میکنم)
یا الان دن رینولدز خودش ۴ تا بچه داره

بقیه جاها بچه زیاد هست خونه ها جمعیتش زیاده
ایران یه دونه دوتایین همه

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
درصد زیادیشون مشکل تربیتی دارن و هیچ جوره نمیشه منکرش شد
پدر و مادر کم گذاشتن که انقد بی ادب و شلوغ بار اومده
خیلی از نصف مامان بابای این دوره زمونه شاکیم ، چون خودشون خیلی محدود بودن الان بالکل دیگه اصلا به تربیت بچه توجهی نمیکنن
میرن از چند تا روانشناس زرد تو اینیستا جمله یاد میگیرن که نباید عصبانی بشیم گیر بدیم و .. ، البته یک سری از این اطلاعات غلط نیستن منتها اینا نمیدونن کجا استفاده کنن
بخدا بچه های مامان بابای های بی سواد قدیم بهتر بودن

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
الان تو کشور های دیگه خانواده ها شلوغ
مثلا خانواده رینولدز ۹ تا بچه بودن عملا با پدر مادره فوتبال میزدن تو خونه😂(شوخی میکنم)
یا الان دن رینولدز خودش ۴ تا بچه داره

بقیه جاها بچه زیاد هست خونه ها جمعیتش زیاده
ایران یه دونه دوتایین همه
یا مثلا رونالدو یا مثلا نانسی
اون ها خونه هاشون ویلایی هستش جای مطلوب بچه
و اینکه کلا اونها سیستم اموزش و پرورش درستی دارن از ۴ سالگی میرن مدرسه اونم مدرسه که بهتره بگیم سالن بازی

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
خیلی از نصف مامان بابای این دوره زمونه شاکیم ، چون خودشون خیلی محدود بودن الان بالکل دیگه اصلا به تربیت بچه توجهی نمیکنن
میرن از چند تا روانشناس زرد تو اینیستا جمله یاد میگیرن که نباید عصبانی بشیم گیر بدیم و .. ، البته یک سری از این اطلاعات غلط نیستن منتها اینا نمیدونن کجا استفاده کنن
بخدا بچه های مامان بابای های بی سواد قدیم بهتر بودن
اونام تربیتشون اشتباه بود
بچه رو به هیچ عنوان نباید هیچ جوره تنبیه بدنی کرد یا بهش ناسزا گفت چون روانشو نابود میکنه
ولی تنبیه سفت و سخت از طرق دیگه لازمه
بچه نباید رها بشه و فکر کنه هرکاری انجام بده قرار نیست باهاش برخورد کنن

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
اونام تربیتشون اشتباه بود
بچه رو به هیچ عنوان نباید هیچ جوره تنبیه بدنی کرد یا بهش ناسزا گفت چون روانشو نابود میکنه
ولی تنبیه سفت و سخت از طرق دیگه لازمه
بچه نباید رها بشه و فکر کنه هرکاری انجام بده قرار نیست باهاش برخورد کنن
اره دیگه اونام تربیت بدی داشتن به همین خاطر فک میکنن اگه گیر ندن به بچه مامان خوبی میشن
اما واقعا نمی فهمم ما دهه هفتاد و هشتادی ها هم مامان بزرگ های خیلی خوبی نداشتیم ولی مامان بالاهای ما مارو استاندارد تربیت کردن

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اره دیگه اونام تربیت بدی داشتن به همین خاطر فک میکنن اگه گیر ندن به بچه مامان خوبی میشن
اما واقعا نمی فهمم ما دهه هفتاد و هشتادی ها هم مامان بزرگ های خیلی خوبی نداشتیم ولی مامان بالاهای ما مارو استاندارد تربیت کردن
+ دهه نودی ها(البته اصولا اونایی که قبل ۹۵ متولد شدن!
بعضیاشون ادمو میخورن

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب بچه های الان چیکار کنن فضای درست ک حسابی واسشون ایجاد نکردید واسه بازی با مادر بقیه بچه های محل حرف بزنید اینا گاها یه ساعاتی برن تو حیاط کوچه پارک جایی تخلیه بشن اصلا دختر و پسر هم کنار هم باشن ، بچه های الان شلوغ نیستن مثل بقین منتها الانیا تنها جای بازیشون خونست تا تکون میخورن میگید شلوغی نکن
البته بچه بی تربیت که مامانش کنترل نمیکنه با شلوغ خیلی فرق داره ، بچه بی تربیت یا بد تربیت مدام تو خونه اینو و اون کار بد میکنه اکثرا هم میبینید مامانش و باباش بیخیال نگاهش میکنه
و اما بیش فعالی شلوغی نیست یه اختلال کم توجهیه ، بچه های بیش فعال کارهای نرمال انجام نمیدن اصلا هواسشون نیست مدام یادشون میره ، مثلا میبینی تو کلاس نشسته بدون اجازه از کلاس میزنه بیرون تا بره دستشویی میره تو حیاط بچه هایی رو که دارن فوتبال بازی میکنن رو میبینه کلا یادش میره که برا چی از کلاس زده بود بیرون

بیش فعالی اینه
دقیقا

شکلات تلخ ابی

⭐کاربر برتر⭐
بعصی از خانواده ها هستن همیجور ۱۰ تا بچه میارند میگن خدا بزرگ خودش تربیت یاد میگیره مثلا چندسال پیش مامان من برگشت بهم میگه بی تربیت تو اصلا تربیت نداری میگم مادر من تو خودت چرا تربیت یاد من ندادی برگشته میگه بچه خودش باید یاد بگیره مگه وضیفه من که یاد بدم مادر من تو سن ۵۰ سالگی من دنیا اورد هیچوقت حلالش نمیکنم چون تربیت درستی یاد من نداد چون همش خودم هرچیزی یاد گرفتم اونا اصلا یک دقیقه وقتشون صرف من نکردند

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وایی دختر خاله من خیلی مسخرس
دلمه بزنمش

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
بعصی از خانواده ها هستن همیجور ۱۰ تا بچه میارند میگن خدا بزرگ خودش تربیت یاد میگیره مثلا چندسال پیش مامان من برگشت بهم میگه بی تربیت تو اصلا تربیت نداری میگم مادر من تو خودت چرا تربیت یاد من ندادی برگشته میگه بچه خودش باید یاد بگیره مگه وضیفه من که یاد بدم مادر من تو سن ۵۰ سالگی من دنیا اورد هیچوقت حلالش نمیکنم چون تربیت درستی یاد من نداد چون همش خودم هرچیزی یاد گرفتم اونا اصلا یک دقیقه وقتشون صرف من نکردند
اخه بعضی ها یدونه میارن اون یدونه رو هم بلد نیستن ، مامانت تو سنی بوده که اعصاب خیلی چیزارو نداشته حق داری دلخور شی

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نزن ولی ، جلو مامان باباش دعواش کن که بفهمن اگه به بچشون چیزی نگن بقیه دست به کار میشن
یه سره عر میزنه غر میزنه سر و صدا می‌کنه
هی میگه بیا با من بازی کن بابا من ۱۸سالمه یا تو بازی کنم؟
من الان پریودم حال خودمم ندارم
حرصم گرفته دلمه بزنمش

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
یه سره عر میزنه غر میزنه سر و صدا می‌کنه
هی میگه بیا با من بازی کن بابا من ۱۸سالمه یا تو بازی کنم؟
من الان پریودم حال خودمم ندارم
حرصم گرفته دلمه بزنمش
راستش من بچه خیلی دوس دارم خیلی ام باهاشون بازی میکنم اما نه با بچه سرتق

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
راستش من بچه خیلی دوس دارم خیلی ام باهاشون بازی میکنم اما نه با بچه سرتق
من جدیدا خوشم نمیاد از وقتی که اومدم دبیرستان قبلا دوست داشتم ولی پسرداییام و دوست دارم این دختر خیلی لوس و چندش هی میخواهد بگه من خیلی بانمکم الکی صداشو نازک می‌کنه اداهای لوس در میاره اییی🤢🤮

بالا