انتخاب شال یا روسری بر اساس فرم صورت

پرند اسکارف

کاربر جدید
عضویت
Jan 20, 2024
جنسیت
خانم

انتخاب شال یا روسری بر اساس فرم صورت

فرم صورت بیضی: خانم‌هایی که فرم صورت بیضی دارند، می‌توانند از هر مدل شال یا روسری که تمایل دارند استفاده کنند. زیرا فرم صورت بیضی شکل یک فرم متعادل و معمول برای خانم‌ها است.
فرم صورت مربعی: برای فرم صورت مربعی شال بهتر از روسری است. شما باید از رنگ‌های ملایم و روشن استفاده کنید. توجه داشته باشید که حتما شال را به صورت آزاد سر کنید.
فرم صورت کشیده: اگر فرم صورت شما کشیده است، بهترین انتخاب برای شما شال یا روسری با طرح‌های شلوغ است. برای زیباتر دیده شدن می‌توانید از مدل موی چتری برای پوشاندن پیشانی خود استفاده کنید.
فرم صورت گرد: برای اینکه صورت گرد شما جلوه‌ی بهتری پیدا کند، می‌توانید شال یا روسری خود را به صورت آزاد ببندید. اگر روسری یا شال خود را سفت گره بزنید، صورت شما گرد تر دیده می‌شود. پیشنهاد پرند به شما استفاده از شال یا روسری با نقش‌های رنگارنگ است.
فرم صورت قلبی: اگر فرم صورت قلبی دارید، باید توجه کنید که نباید ابروهایتان را با یا مو بپوشانید. می‌توانید از شال یا روسری‌هایی که حاشیه دارند، استفاده کنید. شال‌هایی که در قسمت زیرشان طرح یا نقش دارند نیز برای شما عالی است. نکته‌ی مهم دیگر این است که شال یا روسری را دور گردن خود بچرخانید.

لیست انواع مدل شال زنانه فروشگاه پرنداسکارف

»»
»»
»»
»»
»»
 

بالا