امروز روز عجیبی بود:

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
عرق صورتمو خشک کردم و با شرم به سمت والدین رفتم

و باهاشون رو راست بودم

دو تا مسئله رو بهشون گفتم

اول اینکه میخوام بشینم پشت کنکور

خیلی حس بدی بود فکرشو کنید سه سال تموم هزار جور خرج و کتاب و ... اونوقت برگردم تو صورتشونو بگم میخوام بشینم پشت

ولی اونا با لبخند جواب دادن مشکلی نیست هزاران نفر میشینن پشت توعم یکی مثل اونا

و برای دلداریم گفتن که خیلیا سال دوم قبول شدن

و من حسابی خجالت کشیدم

یه مسئله دیگه که از اذر ماه رو دلم مونده بود رو بهشون گفتم و اون هم بحث مشاور بود یکی از دبیرانم توی ابان ماه گفت زهرا اگه مشاور داری همینجا رهاش کن چون از یه جا به بعد فقط پول میگیره و دیگه هیچ کاری نمیکنه
ولی من حرف گوشش نکردم تا اذر ماه اذر ماه مشاورم فرونشست کرد از هر لحاظی به خونواده گفتم ولی اونا چون یکی از اقوام نزدیک این مشاورو معرفی کرده بود قبول نکردن و گفتن ضرر میکنی و از بهمن به بعد خاموش شد و از اردیبهشت گند زد به روال درس خوندنم اون تایم که باید برای نهایی میخوندم برنامه تستی داده بود و عمق فاجعه این بود که فکر میکرد کارش درسته و الان که باید جداقل در طول روز یه پارت تستی داشته باشم هیچ پارت تستی نذاشت بهم و میدونم توی اون ۲۲ روز قطعا به نتایج خوبی نخواهم رسید و از اول سال باید دروس عمومی رو بیشتر روشون مانور میرفت هیچکار نکرد و من الان شبانه روز فقط دارم میخونمشون نیوفتم

پ.ن:بچه هایی که دبیرستانی هستید مخصوصا سال دوازدهم یا مشاور نگیرید یا میگیرید در حد چند ماه باشه که یه سری چیزا بیاد دستتون خیلی عوضین حتی همونی که خودشو خیلی با خدا نشون میده

استارتر
استارتر

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
ببخشید طولانی شد
حرف دلمو نوشتم و گفتم شما دیگه اشتباه منو تکرار نکنید

سیداصغ

⭐کاربر ویژه⭐
منم به مامانم گفتم به بابام بگه نکشتم
بعدش به بابام گفتم سال بعد ترمیم میزنم درست شه
منم یه سال میمونم

استارتر
استارتر

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
منم به مامانم گفتم به بابام بگه نکشتم
بعدش به بابام گفتم سال بعد ترمیم میزنم درست شه
منم یه سال میمونم
خوبه منم خیلی میترسیدم بیش از یک ماه قکر کردم و از بچه هایی که پشت نشستن و دانشگاه قبول شدن رشته های تاپ مشورت گرفتم و به این نتیجه رسیدم که بمونم پشت و خب با خونواده هم خیلی خجالت میکشیدم که درمیون بذارم ولی ترسمو گذاشتم کنار و بالاخره گفتم

سیداصغ

⭐کاربر ویژه⭐
خوبه منم خیلی میترسیدم بیش از یک ماه قکر کردم و از بچه هایی که پشت نشستن و دانشگاه قبول شدن رشته های تاپ مشورت گرفتم و به این نتیجه رسیدم که بمونم پشت و خب با خونواده هم خیلی خجالت میکشیدم که درمیون بذارم ولی ترسمو گذاشتم کنار و بالاخره گفتم
فقط سال بعد یازدهمم باید نهایی بدی
موفق باشی خانم وکترر

استارتر
استارتر

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
فقط سال بعد یازدهمم باید نهایی بدی
موفق باشی خانم وکترر
میدونم تمام جوانب رو سنجیدم ان شاءالله که امسال برناممو جوری بچینم مثل پارسال نباشه و نا بالغ بازیای پارسال رو در نیارم

قریونت بشم من😘😘😍

_roham_

⭐کاربر ویژه⭐

و باهاشون رو راست بودم

خیلی حس بدی بود فکرشو کنید سه سال تموم هزار جور خرج و کتاب و ... اونوقت برگردم تو صورتشونو بگم میخوام بشینم پشت

و من حسابی خجالت کشیدم

یه مسئله دیگه که از اذر ماه رو دلم مونده بود رو بهشون گفتم و اون هم بحث مشاور بود یکی از دبیرانم توی ابان ماه گفت زهرا اگه مشاور داری همینجا رهاش کن چون از یه جا به بعد فقط پول میگیره و دیگه هیچ کاری نمیکنه
ولی من حرف گوشش نکردم تا اذر ماه اذر ماه مشاورم فرونشست کرد از هر لحاظی به خونواده گفتم ولی اونا چون یکی از اقوام نزدیک این مشاورو معرفی کرده بود قبول نکردن و گفتن ضرر میکنی و از بهمن به بعد خاموش شد و از اردیبهشت گند زد به روال درس خوندنم اون تایم که باید برای نهایی میخوندم برنامه تستی داده بود و عمق فاجعه این بود که فکر میکرد کارش درسته و الان که باید جداقل در طول روز یه پارت تستی داشته باشم هیچ پارت تستی نذاشت بهم و میدونم توی اون ۲۲ روز قطعا به نتایج خوبی نخواهم رسید و از اول سال باید دروس عمومی رو بیشتر روشون مانور میرفت هیچکار نکرد و من الان شبانه روز فقط دارم میخونمشون نیوفتم

پ.ن:بچه هایی که دبیرستانی هستید مخصوصا سال دوازدهم یا مشاور نگیرید یا میگیرید در حد چند ماه باشه که یه سری چیزا بیاد دستتون خیلی عوضین حتی همونی که خودشو خیلی با خدا نشون میده
عشقم خیلیا سال دوم رتبه شون خوب میشه منپخیلی دیدم
حالا از کجا میدونی قبول نمیشی ایشالا قبول میشی
چه رشته ای میخوای؟
بابت توصیه مرسی

استارتر
استارتر

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
عشقم خیلیا سال دوم رتبه شون خوب میشه منپخیلی دیدم
حالا از کجا میدونی قبول نمیشی ایشالا قبول میشی
چه رشته ای میخوای؟
بابت توصیه مرسی
قربونت بشم من که ایق عزیزی😍😍😘

پزشکی کرج

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

و باهاشون رو راست بودم

و من حسابی خجالت کشیدم

برای اولی نگران نباش منو ببین که با اینکه متولد سال ۸۱ ام و شبانه اومدم تجربی امسال من زیاد هستن توی دانشگاه و رشته های خوب اکثرا نمیتونن بار اول قبول بشن موارد زیادی بودن دورم که این جوری شدن و بار چندم قبول شدن
و مورد بعدی دروس عمومی هر جا اشکال داشتی ازم بپرس چون توشون قوی هستم جواب ات میدم و یا از یکی برات میپرسم و کلا مشاور یه چیز بیخودیه از حالا به بعد دیگه تحت هیچ شرایطی نگیر خودم یه چند ماه داشتم کارش تیغ زدن بود همین فکر کن بهم گفته بود یا ده ۱۲ رو هم جمع کن🤦🏻‍♀️😑😐

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
استارتر
استارتر

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
برای اولی نگران نباش منو ببین که با اینکه متولد سال ۸۱ ام و شبانه اومدم تجربی امسال من زیاد هستن توی دانشگاه و رشته های خوب اکثرا نمیتونن بار اول قبول بشن موارد زیادی بودن دورم که این جوری شدن و بار چندم قبول شدن
و مورد بعدی دروس عمومی هر جا اشکال داشتی ازم بپرس چون توشون قوی هستم جواب ات میدم و یا از یکی برات میپرسم و کلا مشاور یه چیز بیخودیه از حالا به بعد دیگه تحت هیچ شرایطی نگیر خودم یه چند ماه داشتم کارش تیغ زدن بود همین فکر کن بهم گفته بود یا ده ۱۲ رو هم جمع کن🤦🏻‍♀️😑😐
قربونت بشم من عزیزم چشم حتما مزاحمت میشم😘😘😍

دقیقا خیلی عوضین یه راهکار کلی به همه میدن بدون در نظر گرفتن خیلی چیزا و در اخر هم میگن ما گفتیم تو که ربات نبودی

استارتر
استارتر

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
مرسی از تگت موفق باشی خانم دکتر🥰😘
احساس میکنم امسال قبولی ولی خودت قبول نداری
فدات عشقو😍😍😘

نه امسال قبول نمیشم چون تست زدن رو به کل فراموش کردم و حتی حس میکنم کنکور اردیبهشت هم گند زدم فاز بخاطر یه مشاور عوضی

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
فدات عشقو😍😍😘

نه امسال قبول نمیشم چون تست زدن رو به کل فراموش کردم و حتی حس میکنم کنکور اردیبهشت هم گند زدم فاز بخاطر یه مشاور عوضی
اگه قبول نشدی هم غصه نخور زیاد چیز خیلی مهمی از دست ندادی هنوز اول راهی

استارتر
استارتر

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
اگه قبول نشدی هم غصه نخور زیاد چیز خیلی مهمی از دست ندادی هنوز اول راهی
اره میدونم نگرانی نداره

فیزیو/دندون
اخ جوننن دندونامو رایگان درست میکنم😍😍😂واقعا فکر نکن خسیسما😈😂
البته یه دفعه میام پیش تو یه دفعه هم میرم پیش @itsme_ayda

بالا